ביקורת ספרותית על שגיאות קטנות - פרשה מסובכת - ספריה לעם #628 מאת בנג'מין בלאק
ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום חמישי, 1 בפברואר, 2018
ע"י סימנטוב


שאחד בא עם לנדרובר דיסקברי לחתוך אותי אפילו שאני יודע שבטח לא מגיע לו בלי שאני שם לב אני עושה לו כבוד. אם אותו אחד היה לו קורולה והיה מנסה לחתוך אותי ככה לא היה לו סיכוי אפילו שהיה בן אדם טוב והיה ממהר כי האמא שלו התקשרה שלא מרגישה טוב וחייב לקחת אותה למיון.
נראה לי הרבה אנשים ככה יעני רואים משהו מכובד ישר חושבים שזה יש לו זכות איפה שאצלם אין. אם יוצא שאחד כזה מגיע איפה שיש תור והוא בא ככה מלובש עם חליפה שכולם רואים שזה מפירמה אלף אלף אפילו שילך ישר להתחלה יצעקו עליו? מה פתאם.
כמו שהיה פעם תוכנית ויסקונסין. גיסתי שתחיה היא בעלה מת שהיה צעיר לא עלינו השאיר אותה עם שני ילדים. היתה רוצה לצאת לעבוד אבל מה ההבטחת הכנסה שקיבלה יצאה יותר מהמשכורת אם היתה עובדת. רק שעשו את תוכנית ויסקונסין שלחו אותה אצל חברה שתוציא אותה לעבוד. אלה הביאו לה עבודה כל יום משעה שבע בבוקר. לא עזר לה שאמרה להם שיש לה שניים קטנים שלא יכולה לעזוב אותם לבד בבוקר. אמרו לה אין בעיה את מסרבת. אמרה להם כן למה לא היתה לה ברירה. אמרו לה בסדר עכשיו שני חודשים את לא מקבלת כלום שסירבת. הלכה לרווחה לא עזר לה כלום ואלה החברה קיבלו עליה כסף למה שהביטוח לאומי לא צריך לשלם עליה. וואלה לא יודע מי החליט על זה אבל בטוח זה אנשים שאם היו באים לחתוך אותי הייתי עושה להם כבוד אפילו שלא מגיע. שאלה אנשים יעני מכובדים רק מה חושבים שיודעים יותר טוב ממך מה טוב בשבילך אז עושים מה שבא להם בראש יעני בשבילך. אם בסוף יוצא שהלך עליך יגידו לך כמו שאמרה ההיא מהרווחה שגיסתי הלכה אצלה אמרה לה את לא רואה את התמונה הכוללת. מותק אין לי זמן להסתכל. זה מה שענתה לה.

עכשיו פה בא סיפור לגמרי אחר שזה בכלל באירלנד איפה שחשבו שילד אם יש לו רק אמא עדיף שיקחו ויעשו איתו משהו אחר אבל אני יש לי זמן אז מה שסיפרתי זה מהתמונה הכוללת.

10 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
שונרא החתול (לפני 8 חודשים)
סימנטוב ומזלטוב, הייתי אומרת לך שתכתוב ספר אם לא זה שאני חושבת שכבר כתבת אחלה ספר שקראתי אותו ואהבתי אותו אבל יצא ככה שלא כתבתי עליו. ועכשיו שאני חושדת שאני יודעת מי אתה אני חושבת שמה שהכי טוב לעשות זה שאקרא אותו שוב אבל לא כמו בפעם הראשונה שאז לא קראתי אותו כמו חתול רחרחן שהתחפש לחושחש הבלש ועכשיו כן. אתה גדול אתה אז תבוא כל יום ואם לא מסתדר כל יום אז פעמיים בשבוע כמו שהילדים רוצים בשביל פורים.
yaelhar (לפני 9 חודשים)
ספר לי איפה אתה נוהג לנהוג, ואבוא לצפות.
תופעה נדירה כל כך - נהג "נותן כבוד" לנהג שחותך אותו (אפילו עם לנדרובר) - שווה צפייה. ושווה להגיע עד ראשון בשביל לראות את זה.
פואנטה© (לפני 9 חודשים)
סימנטוב, שומע? זה אחלה שיש לך זמן לספר מהתמונה הכוללת אמה מה אין לך זמן לתת כבוד ולהגיב לחברים כאילו זה שאין לי לנדרובר רולקס אני לא גרה בסי אנד סאן ואני יודעת מה ענא ערף יעני זה אומר שאני כלב? אז מפרגנת לייק וכל זה אבל דיר באלכ תן קצת כבוד אחי למה אנחנו גם בני אדם כאן רוצים צומי יחס אישי תודה קטנה וכל זה ואם בא אחד סימנטוב ומרים ת'אף שלו זה לא סימן טוב בכלל שומע?
מחשבות (לפני 9 חודשים)
כשאני רואה מישהו עם לקסוס, אני מבין שכמוני יש לו קול אחד בקלפי. זה מצער אותו יותר מאותי. כבוד? למה שיקבל כבוד מעבר לנימוס הרגיל?

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ