ביקורת ספרותית על מתמטיקה לתלמידי 5 יחידות לימוד - תוכנית ההיבחנות החדשה - שאלון 035806 - כרך א' - טכניקה אלגברית, גיאומטריה אוקלידית, טריגונומטריה, חשבון דיפרנציאלי מאת גבי יקואל
הביקורת נכתבה ביום שבת, 2 באוגוסט, 2014
ע"י הבלגית המעופפת


אני לא יודעת. לא הרבה. כלום כמעט. לא מה אני מרגישה, בדיוק, כרגע, בחודש-חודשיים-חצי-שנה האחרונים. לא איה יום היום. תאריך. הא. לא מה זה סינוס או קוסינוס ומכאן גם טאנגנס, מה אני אמורה לעשות עם נגזרת והשלבים שבהם צריך לענות על בעית קיצון, ולכן גם לא איך לפתור את עבודת הקיץ האיומה הזו. אני גם לא יודעת אם זה הספר הנכון לכתוב עליו ביקורת. הוא בהה בי שנה שלמה ואני אפילו לא זוכרת איך קוראים לו. רק את מדבקת השם המתקלפת בפינה השמאלית התחתונה של הכריכה הקדמית, בכתב יד מסודר ומרווח במיוחד שלא ראה אפילו את הדף הראשון של שום מחברת, השם שלי, הכיתה שלי, המקצוע, מכולם עולה עליזות של תחילת הלימודים, שלושתם עושים לי בחילה.
אבל זה לא משנה כי אף אחד לא מתכנן לקרוא ספר לימודי שאושר ע"י משרד החינוך.


ביקורת כדי לכתוב על עצמי. למדתי מהטובה ביותר, אני מניחה.
ועל איזה ספר אחר אני יכולה לכתוב, חוץ מספר מתמטיקה מתפורר-למחצה שרודף אותי גם בחופש.יש לי כל כך הרבה מה לכתוב ואין לי מילים או כח או רצון, בעצם, לכתוב.


וזה מה שרציתי להגיד, שהכל חלול, שם בפנים, כי אני אפילו לא יודעת מה אני רוצה לכתוב.מה חשבתי כשכתבתי את הביקורת הזו. על הספר הזה. ביקורת על כלום, בקושי על עצמי, על ספר שלא מעניין אף אחד.


אני מצטערת.


(לא שכתבתי משהו, סוף-סוף, גם אם כדי לכתוב שאין לי כלום. אני מצטערת על הרבה דברים, יותר חשובים ופחות, רובם פחות, גדולים וקטנים וקטנים-יותר-מבחוץ ולא על הבזבוז של הזמן והמקום. יש לי כל כך הרבה משניהם ואני מבזבזת אותם על שטויות כמו תאריכים הסטוריים ולהתבגר ואני מצטערת על זה, לפחות עשיתי משהו, לא נעצתי מבט בעבודה מטופשת עם תרגילים בלתי אפשריים, מייחלת שהם יפתרו את עצמם ומצטערת על כל הדברים שלא למדתי, ועל אלו שכן.)


10 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
Command (לפני 3 שנים ו-8 חודשים)
וואו.. כתבת ממש את מה שאני מרגיש..
כתיבה מדהימה!
מקווה לטוב בתוך כל הבעיות:/
מפוצלים ;) (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
אההה עוד אחת שעוברת את ״משבר העבודה לחופש במתמטיקה״...
תאמינו לי הנגזרת והסינוסים והנגזרת של הסינוסים האלה יצאו לי כבר מכל החורים!!!!
כאילו למה?!?! למה?!?!?!
למה להתעלל באנשים?! למה?!?
ועוד בחופש!!!
טוב נשאר לי רק להגיד לך הבלגית ברוכה הבאה למועדון!! אל תדאגי את לא לבד יש עוד מליוני אנשים שיושבים ורוצים לשרוף את האם אמא של הקוסינוסים האלה!!
ג'קס (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
היא הבלגית אנשים, תצפו לדברים כאלה
זה שאין לנקוב בשמו (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
אבל אני חייב להודות שפולו צודק.
הכל בסדר? 0.0
זה שאין לנקוב בשמו (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
*נישוק*
no fear (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
*חיבוק*
POLLO (לפני 4 שנים ו-7 חודשים)
הכול בסדר? 0.0

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ