ביקורת ספרותית על אני צייד רוצחים מאת בארי ליגה
ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שני, 24 ביולי, 2017
ע"י Drunk Reader


טוב, לומר את האמת אהבתי את הספר.
הכתיבה שלו הייתה קלילה לקריאה, ז"א הסגנון כתיבה שלו היה ממש זורם, ואני גם אוהבת את כל העיניין של פשעים-רציחות, במיוחד את הפאן הפסיכולוגי שבזה, כך שהספר ממש התאים לי.
הבעיה שלי היא פשוט שהוא לא ממש משך אותי לקריאה.
זה קרה לי הרבה, ועדיין לספרים אחרים נתתי ניקוד גבוה יותר, אבל הקטע הוא שסיימתי לקרוא 2 ספרים אחרים שזמן שעשיתי הפסקה מקריאה, כי הוא פשוט לא משך אותי.

זה את האמת קרה לי עם עוד ספרים, שמסיבה כל שהיא הגוף שלי נרתע מהקריאה של זה, אבל ברגע שקראתי זה דווקא היה מעניין ובסדר.
אולי הייתי צריכה להתרגל לדמות, אחרי הכל, אני לא ממש קוראת ספרים שמערבים אקשן ופשעים, האחרון שקראתי, גם כן בערך, היה בפברואר, ומאז קראתי ספרי נוער קלילים, ואולי לאחרים טפשיים, כך שפשוט הייתי צריכה להתרגל לפאן כזה בספר נוער.
אז... היה קצת קשה להתרגל למשהו בזמן קריאה, אז יצא שפשוט לא נהנתי הרבה מהספר בהתחלה.
נהנתי מהקריאה, ז"א הפועל לקרוא את המילים ולחשוב עליהם, אבל העלילה בהתחלה לא עיניינה אותי במיוחד, לא יודעת למה, כי התיישבתי שלשום בערב לקרוא, אולי אפילו יום לפני, ופתאום זה נהיה מעניין, רציתי לקרוא אותו עד מאוד.
אולי התקופה הייתה לא טובה, הרבה לחצים, הרבה הרגשות לא נחמדים, אז אולי הספר באמת היה טוב, אבל עד החצי שלו, או מה שאני אומרת לעצמי 'עד שהוא נהיה מעניין', כל הזמן פשוט חשבתי להביא לו 3-2 כוכבים, רק בגלל הכתיבה הנחמדה, ולא יותר מזה.
אבל אז העובדה שהתעניינתי בשני ספרים בזמן שניסיתי לקרוא אותו, קצת עצבנה אותי.

חוץ מזה, הרעיון באמת מעניין, לא יודעת אם מקורי, אני לא עמוק בספרי הפשע, כך שאני לא יודעת אם הוא מקורי, אבל זה היה ניסיון נחמד לראות איך הסופר כותב, בגלל שבמקור רציתי ספר אחר של הסופר הזה, כך שלפחות אני יודעת שאהנה מהספר האחר שלו.

אולי הבאתי לספר הזה 3 כוכבים מתוך 5, אבל אני מעדיפה 3.5, אני אקרא את שאר הסדרות, אבל שוב, לא ממש בוער לי לקרוא אותם כך ש... פשוט אחכה שהם יתורגמו, ואז עוד שבועיים כדי שיגיעו לסיפרייה שלי, ואהיה מרוצה.
4 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה4 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ