ביקורת ספרותית על אני צייד רוצחים מאת בארי ליגה
ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שלישי, 23 במאי, 2017
ע"י רונדנית


תשאלו כל ילד קטן, מה תרצה להיות שתהיה גדול? התשובה בדרך כלל היא כמו אבא, אם אבא כבאי, שוטר או איש הייטק. אבל.... מה אם האבא הוא רב מרצחים? רוצח המונים? רוצח סדרתי רב מהללים, זה בדיוק מה שג'אז ממש אבל ממש לא רוצה להיות למרות שכולם מסתכלים עליו מהצד ומחכים לרגע שהד.נ.א. ישתלט על הילד, בן ה- 17 סך הכל אבל מעורה בכל, היה לו מורה טוב אבאל'ה היקר. אבאל'ה שלימד את ג'אז את סודות המקצוע הרצחני, איך להמלט איפה לחתוך ואיך לשלוט במחשבה, אבל ג'אז הוא מותק של בחור חבר נאמן להאווי החולה אמופיליה וצמוד לבחורה שלו קוני. אבל הכי הכי ג'אז רוצה להוכיח, בעיקר לו ואחר כך לסביבה כי הפעם התפוח נפל רחוק מאד מהעץ.
רצח בעיירה הקטנה, גופה נתגלתה בשדה, קטועת אצבעות, ג'אז הרי מכיר כל שיטה, נמצא שם, מתחבא ומלקט מידע, ג'אז רוצה להראות לשריף של העיירה, אותו שריף שלכד את אבאל'ה היקר, אחרי עשרות רציחות. ג'אז רוצה לעזור, הוא עוקב חוקר בולש בודק ומוכיח לשריף ובעיקר לכולם כי הוא פה לעזור.
למרות הצל של אבאל'ה היקר, למרות הסבתא המשוגעת שהוא מסמם אותה יותר מאשר מטפל בה למרות שכולם חושדים בו ועוקבים אחריו
למרות הכל ג'אז הוא....צייד רוצחים.
מותח מרתק ומהנה.
21 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
מיכל (לפני שנה ו-1 חודשים)
ואו נשמע מעולה
עוד אחד לרשימת קריאה שלי
פואנטה© (לפני שנה ו-1 חודשים)
ספר טוב מאוד.
לאבאל'ה היקר היה גם כשרון יוצא דופן לשחק אותה אחד מהחבר'ה, אפילו להתנדב למען נזקקים. נכון שאף אחד בדרך-כלל לא מסתובב ברחוב עם שלט 'אני רוצח' אבל כאן היה מישהו ששכלל את יכולתו להיטמע ולהתמזג בסביבה לרמה של גאונות.
צב השעה (לפני שנה ו-1 חודשים)
הו, ג'אז היקר, בגללך כל הרוצחים צורחים (מפחד).

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ