ביקורת ספרותית על שומר הזמן - סיפורו של האדם הראשון שמנה את השעות מאת מיץ' אלבום
הביקורת נכתבה ביום חמישי, 7 במרץ, 2013
ע"י אב''פ


ברוח הביקורות על ספרים באתר בתקופה זו, אני ממליץ לכם על הספר החדש של מיץ' אלבום המוכר לכל כמי שכתב את "ימי שלישי עם מורי". התחלתי לקרוא אותו רק בחנות הספרים, אחרי שהבחנתי בו במדף של מועדון ההנחות של Y Y Y (מסיבה מובנת לא אזכיר את שם החנות), וכבר ידעתי שזה לא עוד ספר של אלבום שאוכל לוותר על הקניה שלו.

אני מוכרח להודות שמה שמרתיע אותי בדרך כלל הוא שהעניין שספר הופך לרב מכר (ואני בטוח שהספר הזה גם בשלב מסויים יצטרף לרשימה) לצערי לא בהכרח מעיד על האיכות שלו. אז מי שחושב שעניין הזמן לא מוצה בסידרה הספרים של מרסל פרוסט שיקרא את הספר הזה. נראה לי ששוב אאלץ לשנות את סדר הקריאה של הספרים שהצטברו אצלי ועוד לא קראתי אותם.

אז דיייייי עם ההנחות על ספרים (לא נאמר שספרים שיצאו לאור בשנה הראשונה שלהם ימכרו במחיר מלא?) במהלך התקופה הזאת תנו לנו זמן לבשל את המחשבה אם אנחנו באמת רוצים את הספרים האלה או סתם בוחרים אותם בגלל ההנחות שניתנות עליהם. חחחחחחחח ושלא חסרים ספרים ישנים ביד שניה שעוד לא קראנו.
13 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
אב''פ (לפני 6 שנים ו-3 חודשים)
יעל, אני מסכים איתך וחשוב למסור לאלו מאיתנו שקוראים ספרים גם אלקטרונים, שבאתר "E-vrit" יצאו לאחרונה בהצהרה שהם הגיעו להסכמה כי הספרים אצלהם (שהם בפורמט EPUB) רובם ככולם לא יעלו על מחיר של 37 ש"ח. ~אני לתומי חשבתי שעל דבריי אלה לא אזכה לקבל LIKE~
yaelhar (לפני 6 שנים ו-3 חודשים)
כל קונה צריך להיות אחראי לקנייה שלו. אם נניח אקנה חומוס - כי עשו עליו הנחה - אבל שכחתי שאני בכלל לא אוכלת חומוס - שילמתי הרבה יותר מדי בשביל מוצר שאזרוק. ספרים - גם בשנה הראשונה להוצאתם לאור כנ"ל. אם קניתי אותו סתם והתוצאה שהפסקתילקרוא אותו אחרי 20 עמודים - השגיאה היא שלי ולא של החנותשעשתה את ההנחה.

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ