ביקורת ספרותית על אגדה - אגדה #1 מאת מרי לו
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שבת, 31 באוקטובר, 2015
ע"י WOLF


נתחיל בהסברת המצב שלי:
אני יושבת בחדר שלי עוד שנייה מקיאה מוירוס מעצבן שאני תקועה בגללו עם מדחום כבר 3 ימים בבית ואללה יופי. אשכרה דווקא כשמתחילה השנה וכזה אני רוצה להתחיל מה שניקרא בהתחלה סבבה ושהמורה המכשפה שלי לא תשנא אותי כמו זו של שנה שעברה אז הוירוסים המעצבנים האלה חייבים לתקוע הכל.. להלן שיחה בסקייפ שלי עם המורה שלי ( שמוזר שהיא הסכימה לדבר איתי בסקייפ)

מכשפה מדרגה ראשונה: למה את לא באה לביצפר כבר 3 ימים??? ( מה זה האיפור הזה לכל הרוחות מי שמה כמויות של סומק מתחת לעניים זה ניראה כאילו היא מרחה שם גלידת תות!)
אני: אני חולה
מ.מ.ר: אז זה אומר שאת יכולה לא לבוא לבצפר בלי להודיע לי/ למישהו מהעולם הזה כלום !!! את יודעת כשאני הייתי חולה הייתי מגיעה לבצפר למרות שהילדים שלי אמרו לי לא!!! ( יש לה ילדים??!! מי מסכים להתחתן עם אחת כזאת טח עוץ לי גוץ לי א משהו בסיגנון....)
אני: אני ממש חולה ואני כל הזמן מקיאה אם הייתי מגיעה לבצפר הייתי מקיאה הרבה וצריכה לצאת מהכיתה כדי ללכת להקיא ואני יכולה אפילו לא להספיק ולהקיא באמצע השיעור
מ.מ.ר: אז מההההה????? מצידי תשאירי לידך פח ותקיאי לתוכו כל השיעור אני מאוד כועסת עלייך שתדעי לך ואני אצלצל להורייך ואודיע להם מיד שאת מוכרחה לבוא!!
אני: טוב אני צריכה לגמור אם ארגיש יותר טוב אני אשתדל לבוא לבצפר קצת קשה לי לזוז ואני כל היום על הספה ...
מ.מ.ר: עם המחשב?????????????????? את מה קורה לנוער ש---
פשוט כיביתי את המחשב באמצע המשפט ולא הספקתי לגמור לשמוע מה בא למורה שלי להגיד נשבעת לכם אם הייתי מולה הייתי מקיאה לה על הפרצוף בלי להסס אבל במקום זה הקאתי בתוך השירותים...
בכל מקרה גמרונו אם התמונת מצב אז בואו נעזוב את זה עכשיו ונחזור לספר

אני ממש אוהבת את הספר הזה ככל שאתה ממשיך לקרוא העלילה כל כך סוחפת!!!!!! יש קטע אחד ממש עצוב אני לא אספר מהו בדיוק שאני כמעט בכיתי והפסקתי לקרוא בפה פעור כל פרק מחדש העלילה לוקחת אותך פיתאום לנתיב כל כך בלתי צפוי!
עכשיו לעלילה
חשוב לעניין שיהיה ברור הספר מסופר מנקודות מבט של שני מבטים על המצב: אחד של דיי פשוע מסוכן, לא הכי מסוכן במדינה אבל בגלל שזהותו בלתי ברורה והמשטרה אינה יודעת איך הוא נראה ונקודת המבט הנייה היא של יוני בת לאצולה שאת אחייה קצין בכיר במשטרה , דיי הרג, או שלא? הדרכים של שניהם כל כך שונות עד שאחיה של יוני נהרג ויוני נשבעת לנקום בדיי שהרג אותו כאשר ניסה לגנוב מבית החולים ,בדרך מסובכת ובמהירותו וזריזותו, תרופה נגד המגפה שמתפשטת בעיר ושאחיו חולה בה העלילה מסתבכת כשיוני נפגשת אחר חיפושיה אחרי דיי המסתורי בדיי ולא יודעת שזה הוא.
****
ספר מ-ד-ה-י-ם!!!!!!!! חובה קריאה
ביוש (:
4 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ