הפאנפיק של היוש קבוצה ציבורית
רקע והסרת אחריות
זהו פאנפיק בפאנדום הארי פוטר. הרעיון שמאחוריו שייך להיוש, והיא כבר תכננה את קווי העלילה העיקריים. כולם מוזמנים להצטרף לכתיבה.
הקבוצה היא קבוצת עבודה. כאן כותבים ביחד ודנים ברציונל שמאחורי הפאנפיק. יהיו ספוילרים. מי שרוצה רק לקרוא את הסיפור, ימצא את הפרקים בסיפור שכתבתי. כל מי שנשאר כאן עושה זאת על אחריותו בלבד.

תקציר עלילה מקוצר ביותר
השנה היא 2007. הגיבור שלנו הוא אדמונד לורנס. אדמונד מאמין בקסם וחלום חייו הוא לקבל מכתב מהוגוורטס, אבל כשהמכתב מגיע, הוא ממוען לאחיו. איכשהו הוא מצליח להגיע להוגוורטס, ושם מצטרף לשנה הראשונה של הארי, הרמיוני ורון. הוא יודע מה עומד לקרות על פי הספרים ומנסה למנוע תקריות עם טרולי הרים, וכמובן שהוא רק מסבך את המצב.
איך אמר מרלין, היזהר במשאלותיך.

הנפשות הפועלות
אדמונד לורנס

אדמונד לורנס הוא מסוג האנשים שיטפס על ההר כי הוא שם. לא בשביל הרפתקאות, לא בשביל לגלות מה נמצא שם, אלא פשוט בגלל שאיש לא היה שם קודם. בשבילו העולם רחוק מלהיות מה שהוא נראה, הוא מדהים וקסום ומלא במעשים שרק מחכים להיעשות, בין אם זה להעביר לילות שלמים בהסתכלות בשמיים דרך טלסקופ, מתוך תקווה כנה שהוא יגלה משהו חדש, ובין אם זה לנסות לשחזר את מה שהילדים בנני מקפי עשו למטפלות שלהם. הוא נע באופן מבלבל למדי בין לשבת בשקט ולחשוב לבין להתחיל לקפצץ סביב בניסיון לגרום לאחיו לשתף איתו פעולה ברעיון המדהים עליו חשב (מה שבדרך כלל נגמר בפנס בעין לפחות לבריה אחת בעולם).
הוא מאוד אוהב לאכול חצילים מאז תקרית בגיל 7 בה הוא בטעות אכל פשטידה מלאה בהם.
הפעילות הרגועה ביותר בה אד מוכן להשקיע זמן רב היא קריאה, שמצריכה שקט מוחלט מכל הסובבים אותו. אד הוא בן אדם חברותי במיוחד, אבל הוא מהיר מאוד להניח הנחות לגבי אנשים. חברו הטוב ביותר הוא תאומו הזהה, אדוארד, ולטענת אדמונד הוא גם האדם היפה ביותר שראה מימיו. בגיל 10 אד מצא בערמת הקלטות הישנות של ההורים שלו את סטאר טרק, סדרת הטלוויזיה הטובה ביותר שעיניו נחו עליה. הספר האהוב עליו בכל הזמנים הוא כמובן הארי פוטר: הוא זוכר את כל הלחשים בסדר אלפביתי מאגואמנטי ועד שתק, וממתין בקוצר רוח ליום הולדת 11. כל שאר הספרים נמצאים בפער גדול מאחור, אבל עליהם מולך נרניה בלי היסוס.
אד נולד ברביעי במאי 1996 ביחד עם אדוארד.

אדוארד לורנס
אדמונד לורנס הוא מסוג האנשים שיטפס על ההר כי אח שלו שכנע אותו לעשות את זה -
לא, אני אתחיל את הפסקה הזאת מחדש.
אדוארד לורנס תמיד היה מאוד בטוח במה שהוא הולך לעשות יחסית לאדם בלי יותר מדי ביטחון עצמי. אדוארד שאב הנאה רבה מלהכין רשימות ולהתכונן לדברים, לפעמים הנאה רבה יותר מאשר עצם הביצוע של הדבר הנ"ל. למרות הנראה לעין הכישרון העיקרי של אדוארד הוא הנכונות להשקיע. הוא היה חכם, לא היה בכך ספק, אבל זה רק אחוז אחד מהצלחה, ואדוארד הזיע כמעט בכל הזדמנות. כדורגל היה דבר נוסף שגרם לאד הנאה - לו ולא לאף אחד אחר שהשתתף במשחק; בגיל 7 אמא שלו רשמה אותו לחוג, ולאחר שלושה חודשים המאמן הושיב אותה לשיחה על כך שהדרך שבה אד משחק יכולה לסכן אותו ואת הילדים האחרים, לא בגלל שהוא היה אלים, מה פתאום, וגם לא פרוע, אלא בגלל שהוא פשוט לא ידע לבעוט בכדור. אדוארד היה מסודר וממוין בכל דבר חוץ מהחדר שלו, שהיה בעצמו שיא חדש. לאדוארד לא היו הרבה בעיות עם ילדים בגילו - למעשה לא היה לו שום דבר עם ילדים בגילו, וגם לא בכל גיל אחר. חברו הטוב ביותר היה אדמונד, אחיו התאום, למרות שהיה אשם בלא מעט מקרים בהם מישהו קיבל פנס בעין. אבל הוא שיחק איתו כדורגל, זה מספיק. הדבר שאותו אדוארד רצה לעשות יותר מכל היה להיות כימאי, וכבר בגיל 11 הוא היה שותף בלא פחות מ6 תחרויות מחוננים.
כשאמרו לאדוארד שהוא נמוך, הוא היה עונה שהגובה שלו זהה לגובהם של כל הילדים הבריטים בהירי השיער העונים לשם אד לורנס. התשובה המוזרה הזאת נבעה משתי סיבות: ראשית, היה קשה להכחיש שהוא צודק, ושנית, בעולם של אדוארד, רוב הילדים ענו לתנאים האלה.

ליסה לורנס
ליסה לורנס עשתה טעות נוראית בבחירת השמות לבנים שלה. היא מצטערת על זה עד היום. היא אישה נמוכה ורזה, עם שיער כהה והבעה מודאגת. היא בורכה מגיל צעיר ביכולת לדעת כשמסתירים ממנה משהו, אחת הסיבות העיקריות לבחירה שלה להיות פסיכולוגית. הסיבה הנוספת היא שלדעתה זה עיסוק נהדר, לשבת במשרד ממוזג ולהקשיב לצרות של אחרים, ואז עוד לקבל על זה כסף. הסיבה השלישית היא הרצינית מכולן: אם היא היתה נשארת בבית עם אד ואד, היא היתה צריכה פסיכולוגית.
ליסה מדברת במבטא סקוטי "מקסים" (לדעת אלפרד, בעלה). השאר נמנעים מלהביע דעה. יש לה אלרגיה לחתולים שחורים, ג'ינגים, מנומרים, ואפילו לחתולות עם סימון משקפיים מסביב לעיניים. אל תדברו עם ליסה לורנס על פילים לבנים. אל תחשבו עליהם אפילו (סיפור ארוך).
אבל אתם יכולים בשמחה לדבר איתה על כל דבר אחר. היא מאזינה נהדרת. אם אתם רוצים לקנות את לבה, תחמיאו לה על העוגיות שלה. היא קונה אותן אצל אנה'ס בייקרי במורד הרחוב, ולדעתה, כל מי שיודע להעריך את האמנות המדהימה של אנה ראוי להערכה בעצמו.

אלפרד לורנס
אלפרד לורנס אוהב לעשות סקי, לטייל, לגנן ולאכול קינמון. הוא מלמד מתמטיקה יישומית לפרנסתו. יש לו אחות גדולה בשם פולי שגרה ביורקשייר, בת אדם זועפת למדי, אותה הוא רואה רק לעתים רחוקות. מאז תאונת סקי אותה עבר בגיל 22 הוא צריך להיעזר במקל הליכה כדי ללכת, דבר שממרמר אותו בכל פעם שהוא חושב עליו. הוא מחשיב את השמש לאויבו הגדול ביותר, אויב אכזר, בהתחשב בעובדה שלא משנה כמה קרם הגנה הוא שם, היא לא מפסיקה לשרוף אותו.
יש לו כל קלטת קיימת של סטאר טרק, ולא היה גאה ממנו כשאדמונד התמכר לסדרה.
אם תשאלו את אלפרד, האדם המושלם ביותר עלי אדמות היא ליסה אשתו; מספיק לו לשמוע מספר מילים אקראיות במבטא הסקוטי המלבב שלה והוא כבר מרגיש יותר טוב.
אלפרד מתקשה לסרב לבקשות של התאומים. הוא דווקא מאמין בהורות אסרטיבית! זה פשוט המבט הזה שאדוארד ואדמונד תוקעים בו והוא לא מסוגל לעמוד בפניו. הוא מסכים כמעט לכל דבר שהם מתחננים לקבל... אבל דווקא בגלל זה, כשאלפרד לורנס אומר לא, מילתו היא חוק בבית שברחוב ג'נטלי.

דמיאן רוסֶטִי
דמיאן היה ילד גבוה עם עינים ירוקות נוצצות, ונטיה להגיד לאנשים מה לעשות. הוא אהב תפוחי אדמה בכל מצב צבירה והיתה לו התנגדות עקרונית לשיעורי בית. בנוסף לכל התכונות המפלילות האלו, היה לו גם כישרון מעיק למצוא חן, בו הוא השתמש רק על האנשים הלא נכונים.
הוא ניסה כל הזמן נואשות לרסן את אד, וריסון היה דבר חדש, כי אף אחד לא ממש ריסן את אד קודם, חוץ מליסה, ואלפרד לעתים רחוקות. אבל הורים לא נחשבים בסיטואציות כאלו. ורק לשם הגיוון, אד הניח לדמיאן לעשות את זה. ברגע שזה יפסיק להיות משעשע ויתחיל להיות מטריד, הוא ינער ממנו את הילד הזה. זה מה שאד אמר לעצמו בתקיפות. הוא כמעט השתכנע.
יש אנשים שיקראו לזה החבר הכי טוב שלך. אד פשוט קרא לו דמיאן.
דמיאן ייזכר לנצח בתולדות סלית'רין כאדם היחיד שהלך לאיבוד במסדרון המוביל אל החדר שלו. הוא אומר שמישהו הטיל עליו לחש תעתוע. מדראקו מאלפוי לא נמסרה תגובה עד מועד סגירת הגיליון.
יום למחרת דראקו נמצא תקוע בתוך ארון, האחראי עדיין לא התגלה.
כשדמיאן לא יודע מה הולך סביבו, המסקנה הבסיסית שלו היא שהוא הפסיד, ורק אחריה הוא מנסה להבין את המצב. העניין העצוב הוא, שלעתים קרובות הוא צודק. הנחמה היחידה היתה שהוא היה כפי הנראה הכי גבוה והכי עשיר בכל חדר שהוא נכנס אליו. כשאתה קטן ומבוהל וחסר אונים, לא מזיק בכלל להיות בעל אמצעים.

שרה אלווין
משהו היה מאוד לא מאוזן בכמות המילים של שרה אלווין. עם אנשים שהיא לא הכירה היא בדרך כלל שתקה. עם אנשים מוכרים בסיטואציה מביכה היא עשתה קולות של שטיח. אבל בסיטואציות מלחיצות ממש היא דיברה בלי הפסקה והיה בלתי אפשרי לעצור אותה.
היה לה שיער קצר ומתולתל ועיניים אפורות. מוזיקה היתה החיים שלה, אבל זאת תמיד מוזיקת מוגלגים, כי איכשהו בעולם הקוסמים הפרובינציאלי יש רק להקה אחת (!), ואין להם אוזניות, וסלסטינה וורבק נחשבת אצלם זמרת, עם מנעד קולי של קדרה חורקנית. בהתחלה היא חשבה שקסם משפיע לרעה על מוזיקה, אבל לא! הם יצרו את הזוועות האלו בדעה צלולה!
שרה חשה אי נוחות חברתית לעתים קרובות, מה שהיה ממש *מקסים* בהתחשב בעובדה שהיא היתה בהפלפאף... מצד שני, בהפלפאף אף אחד לא צחק עליה. כשמצנפת המיון הציעה לה סלית'רין - ואחרי שהיא הפסיקה להשתנק ונזכרה איך נושמים ואיך נושפים, ואחרי שהיא שאלה פעמיים אם המצנפת בטוחה - היא סירבה רק למחשבה על כל האסלות שהראש שלה עתיד להכיר מבפנים בבית הזה. וגריפינדור לא בא בחשבון, במחשבה על כל המדרגות האלה. הו, כן, היתה לה אסתמה. הידד. אבל אם יש דבר אחד שיכול לדחוף אותה מעבר לקצה, היה שמישהו יחבק אותה בלי רשותה. וגם זה לא לגמרי מתאים לבית כמו הפלפאף. שם כשאתה נראה עצוב מישהו בא ומניח לך יד על הכתף, מה שגורם לה להסתמר, ושואל מה הבעיה, והבעיה היא שמישהו ממש מצפה לאינטראקציה כלשהי איתה כשהיא במצב מעורער ממילא... זה לא יכול להוביל לשום דבר טוב. אבל יש פעילויות מסוימות שנחמד בכל זאת לעשות עם אנשים אחרים: מבוכים ודרקונים לדוגמה. שם היא יכולה לעשות את מה שהיא טובה בו, שזה לירות באורקים, טרולים, זאבים ענקיים וכו' בחץ וקשת, או בנשק המועדף עליה - קוביית עשרים.

אליתה לורלין
לאליתה לורלין לא היה שום דבר אישי נגד אף אחד, היא פשוט לא חיבבה במיוחד את האנושות. היא היתה נערה יפה ומוקפדת, עם שיער בלונדיני ומשקפיים עגולים גדולים. היא גרה בחדר גדול וכתום, עם פסנתר גדול וכתום (לא קל להשיג פסנתרים כתומים, לכן הוא נעשה בעבודת יד). אמה הקפידה על נימוסים, אהבה בכל ליבה מוזיקה קלאסית (למעשה היא אהבה גם עיצוב קלאסי, סגנון לבוש קלאסי, וכלי חרסינה קלאסיים) וערכה מסיבות גדולות בבית; אליתה היתה בלתי מנומסת להחריד, ועיסוקיה המועדפים היו להסתגר בחדר, לנגן ג'ז בפסנתר, לקרוא ספרים והגרוע מכל! היא העדיפה ללמוד מאשר לנהל חיי חברה!
אם הפרעת לה באמצע ספר היא היתה מרימה שרביט בלי לטרוח להביט בך אפילו, ומשהו נורא היה קורה. אליתה היתה עילוי בלחשים. הדבר היחיד שהיה מסוגל לתפוס את תשומת לבה באמצע קריאה היה לחישה חרישית, "פרודו!" או "גנדלף!" או אפילו "סרומן!". כן, אב הפנטזיה היה גם מלך הספרות מבחינת אליתה, והיא ענדה את הטבעת האחת כל יום כדי להזכיר לכולם את העובדה הזאת. היא האמינה שהיא חזקה מספיק כדי לשאת אותה; אל. תגעו. לאליתה. בטבעת. זה עלול לעצבן אותה, וכשהיא מתעצבנת היא מחזיקה קופסת חלב ביד שלה ומאיימת לשתות אותה ולהקיא על השטיח הקלאסי שבסלון (אליתה רגישה ללקטוז).
אליתה חושבת שהבריטים מתנשאים. הבריטים טוענים להגנתם שהם באמת טובים יותר, והיה קשה להתווכח עם הטענה הזאת כשלבריטים יש הכל: מבטא מושלם. טולקין, קרול, ק"ס לואיס, דאגלס אדאמס, טרי פראצ'ט, כל הסופרים הטובים. שרלוק הולמס. ההמצאה הגאונית של שעת תה. התנשאות מובנית. ספרי פנימיות בריטיים מדהימים (ג'נינגס...) ואת בית ספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות. על המוניטין של האחרון אליתה התכוונה לערער.
הידעת: בשביל להזמין חברים לקבוצה - שלח להם קישור: .
חברי קבוצת הפאנפיק של היוש
הצג הכל מציג 10 מתוך 12 חברים
בת 22
nevermind
בת 20
כסיופאה
בת 14
הרקיע השביעי
בת 22
far far away
בן 16
Earth 1
בת 17
ארץ לעולם לא
בת 21
סנקטפראקס
בת 15
איפשהו בארץ לעולם-לא
בת 21
בני ברק
קיר הדיונים
 |  הוסף דיון הצג הכל מציג 5 מתוך 18 דיונים שעל הקיר
The old gods לפני ארבעה שבועות
יש לי רעיון למה אד החכם לא רוצה ללכת להוגוורסט
פַּפְּרִיקָה לפני ארבעה שבועות
אתה רוצה שנתחנן שתספר?
The old gods לפני ארבעה שבועות
אוקיי אז אפשר לעשות שאדוארד מפחד כי הוא יודע מה קורה בספר מדברים שאדמונד אמר לו והוא מבועת רק מהמחשבה על היער האסור
זה הכיוון הכללי שאני חושב עליו שהוא בעצם פשוט לא רוצה ללכת בגלל הסכנה
The old gods לפני ארבעה שבועות
ואפשר שזה יתאים לו כי גם אם הוא לא פחדן בעולם הרגיל זה עולם הקסם, שם מפלצות באמת יכולות להיות לך מתחת למיטה וההיגיון הבריא שעזר לו כלכך בעולם הרגיל לא יעבוד שם
פוונסי לפני שבועיים
אבל.. כאילו ניראה, לא בתוח, אבל ניראה לי , שהוא כן פחדן. לא ממיפלצות מיתחת למיתה כמובן, הוא בן 11 אחריי הכל, אבל יש לו מעת מעוד ביתחון אצמי ושיט
The old gods לפני שבועיים
מה שאני אומר גם די מתאים לו לדמות. (אני מבין את העיניין) וזה שהו בעל מעט ביטחון עצמי לא מסביר למה הוא לא רוצה ללכת להוגוורסט
פַּפְּרִיקָה לפני שבועיים
לא פוסלת את הרעיון - הוא אפשרי ובאמת מתאים לו - רק מזכירה שבפרק השלישי שכבר פורסם אדוארד מציג סיבה אחרת
The old gods לפני שבועיים
אפשר לשנות.
פַּפְּרִיקָה לפני שבועיים
אכן
פַּפְּרִיקָה לפני חודש
הפרק השלישי יצא לאוויר העולם
https://simania.co.il/forum.php?showNoteId=358412#noteId_358412
מחמאות תכתבו איפה שאתם רוצים, אבל ויכוחים עדיף כאן
היוש אני פדופיל לפני חודש

ניראה לי שאד יגיעה מ2002, כי הסכמנו שהוא קרעה עד אחשב רק עד הספר הרביעי (הנקודה המושלת בה דברים מתחילים להידפק, בגיל 12 הוא יקרה את החמישי, בגיל 14 את השישי ובגיל 16 את השביעי.
אז הוא עדיין ידעה את כל העלילה ליפניי הסוף, זה פשוט יבוא אלה בגלים של זיאזואה.
אה ובגיל 25 את הרביעי.
היוש אני פדופיל לפני חודש
*25 את השמיני
The old gods לפני חודש
אוקי נשמע טוב
פוונסי לפני חודש
קול הלוגיקה אישר! ווהוא
אז מוסכם
The old gods לפני חודש
צריך רשימה של החורים בעלילה
פוונסי לפני חודש
תודה שהיתנדבתה!
תגיד יש משהו בקאנון שפוסל את זה שאבדה קדברה זה בלחש האפוך מפטרונוס? כי הראיון הישנה לי מגניב
סנונית לפני חודשיים
סליחה שלקח לי שבועיים לחזור... אבל חזרתי!!!
יש מצב לסיכום קצר למה שהוחלט?
כי לא בטוחה שהבנתי מכל התכתובת
פוונסי לפני חודשיים
תתחילי מלהסתקל על הדמיות
The old gods לפני חודשיים
אני גם לא הכי בטוח אז אני מחכה לפפ שתגיד
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
א. בנינו תיאורי דמויות ממש טובים (גאה בהם נורא), כשאתם כותבים הדמויות שלכם צריכות להתנהג בהתאם לתיאור הדמות.
ב. סיכמנו שאדמונד נמצא ב2007 וחוזר בזמן ל1991, לשנה הראשונה של הארי.
ג. כמו כן סיכמנו שנשתדל למזער שימוש במחולל זמן ובכללי להימנע מסיבוכים.

נראה לי שדי זהו. זה אומר שנצטרך לעבור ולתקן את הפרקים שכבר פרסמנו...
סנונית לפני חודשיים
קראתי את תיאור הדמויות
מעולה!!!!
והבנתי שמקגונגול בעצם מגיעה ולא דמבלדור.
אז מה יהיה המניע שלה לבוא ולקחת אותם לעבר בעצם? כי הרי אסור לשנות את מה שהיה אלא רק את מה שעוד לא קרה (כמו להציל את בקביק)
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אפשר לתת סיבות למה שהיה.
כמו הפטרונוס שהארי מטיל ומציל את עצמו ואת הרמיוני. היא אומרת לו שאסור לו להתערב, אבל הוא מבין שהוא בעצם כבר עשה את זה.
את בטח מכירה את התיאוריה על חוזר-בזמן כלשהו שמטיל אבדה קדברה על וולדמורט בקרב האחרון? זה אותו רעיון. אדמונד הולך להיות היד הנעלמה שתעשה מאחורי הקלעים דברים שישלימו חורים בקאנון.
The old gods לפני חודשיים
כן
סנונית לפני חודשיים
אוקי. אז פפריקה, רוצה לשכתב מחדש את מה שכבר כתבנו ונמשיך משם?
פוונסי לפני חודשיים
כן, אבל טוג, כרתה את הדמויות?
The old gods לפני חודש
לפי מה שכתבתי למטה האם קראתי?
The old gods לפני חודש
כן
פוונסי לפני חודש
לר ראיתי את למתה כשתבתי את זה, אמחה הסליחה
פוונסי לפני חודשיים
הקטה שבו אד הבוגר פוגש את דמבלדור (קותרת מופלה ופיוטית)
זה היה ב29 בנובמבר 1991, אלבוס דמבלדור ישב במיסרדו וקרה שוב את המיחתב שהגיעה ליפניי שלושה שבועות, ואת זה שהגיעה ליפניי 10 דקות (האמת שאת זה שהגיעה ליפניי 10 דקותת הקרה קגע לראשונה) קשה דפיקה נישמעה על דלתות הוגוורץ, פרופסור דמבלדור הסתקל בשעון "מקדים בחמש דקות" מילמל "צריך לתקן אותו" (הוהיתקבן לשעון, לא לדופק בדלת). מילמתה מינרבה מגונגל אצה ליפתוח את הדלת "עים זה בקשר למיסרה להיתגוננות ליפניי קוחת האופל, היא תפוסה" אמרה בעודה מוציעה את המפתחות "אני ירשום אותחה לשנה הבעה" היפחה את הדלת, מולה אמד גבר בלונדיני ונמוך בסוף שנות הארים לחייב "אני מפחד, פרופסור מגונגל, שכבר יש לי התחיבויות קודמות. אני ישאיר את המיסרה לגילדויי לוקהרת. שמי הוא אד לורנס, קבתי פגישה להיום עם פרופסור דמבלדור"
"מינרווה, את חולה בבקשה להראות לפרופסור לורנס את הדרך למיסרד שלי?"
זה לא הכול, אבל זמן הקטיבה שלי מוגבל קיוון שאני בשוויץ
מה אתם חושבים? אני לא מצליחה ליחתוב את דמבלדור דמבלדורי
פוונסי לפני חודשיים
תישמאו, אנשים, אני לא רוצה להתחנן לתגובות, אבל הייתי מעוד סמחה עם הייתם יותר שותפים בקבוצה (ביינתים פעילים בה רק 4 אנשים כולל אותי, מיתוך 14, איפו אתם? האסרה הנותרים?)
פוונסי לפני חודשיים
*11 ושיבעה נותרים, סליחה על הבילבול
The old gods לפני חודשיים
לא הבנתי כלום, אני צריך שתסדרו לי את הכל, צריך ציר זמן או משהו כזה שיהיה ברור כי אני ממש מבולבל בנוגע לסדר העיניינים
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אני עכשיו מהמחשב של בייקר וכשישנים אצל אנשים אמורים לדבר איתם ולא להתעסק להם במחשב, אבל מחר בלילה ובשישי בבוקר אהיה כאן ואוכל להגיב
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אוקיי. הנני.
רגע - אד מגיע משנת...? הוא עם מחולל זמן? דמבלדור העביר הודעה לעתיד שהוא צריך לחזור כדי לפגוש אותו?

טוויג - אם הבנתי נכון, זה הולך ככה:
אד יהיה בסוף שנות העשרים לחייו ב2028 לערך. אז הוא חוזר בזמן לשנת 1991 כדי לפגוש את דמבלדור, ששולח אותו להביא את עצמו הילד להוגוורטס. המטרה של דמבלדור היא כנראה לטפח את אדמונד כמגן הזמן, זה שיציל אותנו מהקטסטרופה שמתרחשת ב"הילד המקולל". דמבלדור נותן לאד שערה שלו כדי שיוכל להשתמש בשיקוי פולימיצי ולאסוף את אד הצעיר בתור דמבלדור.
The old gods לפני חודשיים
איך הוא אוסף אותו אם אי אפשר לזוז קדימה עם מחולל זמן והוא בא לשנת 1991
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אד נמצא ב2028
הוא חוזר ל1991, מקבל הוראות ושערה מדמבלדור
ואז הוא (אד) חוזר ל2007. בשבילו זה עבר.
פוונסי לפני חודשיים
בנוסף, אד חיי במקביל בשניי צירי זמן שונים, זה של הקוסמים, עם הזמן שבו מיתרחשים הספרים, וזה של המוגלגים
The old gods לפני חודשיים
איך?
פוונסי לפני חודשיים
באזרת מחולל זמן עם תיימר, כאילו הוא חוזר לזמן שלו בכל חופשה
The old gods לפני חודשיים
כלומר הוא גדל פי שניים?
למה? מה המטרה של זה שהוא יהיה בשני צירי הזמן?
אני חושב שזה סתם סיבוך
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
כי אם אד מגיע מ2007, אבל לומד עם הארי בשנתון שמתחיל ב1991, הוא מוכרח להתנהל בשני צירי זמן.
The old gods לפני חודשיים
אבל איך הוא חוזר לעתיד?
פוונסי לפני חודשיים
למחולל זמן שלו יש תיימר
The old gods לפני חודשיים
תיימר? מה זה
פוונסי לפני חודשיים
ככה המחולילי זמן אובדים בילד המקולל, הם מחזירים אותחה להובה בשלב מסוים
The old gods לפני חודשיים
בולשיט מזה הדבר הזה?
אפשר לא להשתמש בזה?
כי זה יהרוס הכל
The old gods לפני חודשיים
תראו את הסרטון הזה כדי להבין
https://www.youtube.com/watch?v=rq-9BnHPjsY
פוונסי לפני חודשיים
הרי פוטר והילד המקולל הוא חלק מהקנון, עם נירצה את זה או לא, ואנחנו לא משנים את הקנוןן
פוונסי לפני חודשיים
זה קמו שהפריקוולים הם חלק מהקאנון של סטר וורז- אנחנו הואבים אותם? לא באופן יוחד. אנחנו יחולים להתכחש אליהם? לא.
The old gods לפני חודשיים
זה יהרוס את הסיפור אם נתחיל להתעסק עם הזמן
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אנחנו באופן בסיסי מתעסקים עם הזמן, כי הפאנפיק בנוי על זה שאד מכיר את הספרים אבל מצטרף לשנה הראשונה של הארי.
אנחנו יכולים לבחור בין שתי אפשרויות, אחת מסובכת מהשניה:
א. אד חוזר בזמן
ב. הסדרה נכתבה על בסיס נבואות ואיכשהו עולם הקוסמים (כולל בני מוגלגים) לא יודע עליה
The old gods לפני חודשיים
בגלל שהשני פחות סביר ויהיה קשה להאמין שהכל נשמר בסוד אז צריך לבחור בראשון
אבל אם אד חוזר בזמן אני רוצה שהוא בחיים לא ייגע יותר במחולל זמן (אלא אם זה באמת נחוץ), כי אם ראית את הסרטון הבנת שזה רק יתחיל לסבך לנו ולהרוס הכל אם נתחיל להתעסק בקווי זמן שונים, כי אי אפשר לקחת גם את ספר 3 של הארי פוטר וגם את הילד המקולל באותו יחס כי בספר 3 למדנו שאי אפשר לשנות את הזמן, ככה שאם חזרת ועשית שהו זה כבר היה גם לפני שזזת בזמן כלומר הזמן הוא לולאת סגורה
לעומת הילד המקולל שם הם פשוט עושים שטויות ומשנים הכל
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לצמצם למינימום את המשחקים עם הזמן. אני חושבת שההצעה הכי טובה עד כה היא זאת:
מקגונגל של 2007 באה לפגוש את הלורנסים. היא לוקחת את אדמונד לסמטת דיאגון ותוך כדי התעתקות מסובבת את מחולל הזמן שלה, כך שהם חוזרים ל1991. אד בהתחלה אפילו לא מבין שהוא חזר בזמן. אחר כך הוא פוגש את הרמיוני כילדה, ואת דמבלדור (שאמור להיות מת) ומבין את זה. עד לחופשה הקרובה הוא חי ב1991* וכשהוא אמור לחזור הביתה מישהו מ2007 יצטרך לחזור כדי לקחת אותו**.
כמו כן, אני חושבת שנאמץ את גישת הספר השלישי (מה שאתה עושה כשאתה חוזר בזמן כבר קרה ממילא) ולא את גישת הילד המקולל (עתידים אלטרנטיביים נוצרים בהתאם לפעולות שלך). לפי השיטה הזאת, דמבלדור מחזיר את אדמונד בזמן כדי שאירועים שאנחנו שומעים עליהם בקאנון יתרחשו כמו שהם מתוארים. למשל, בטח נתקלתם ברעיון שמישהו חוזר בזמן ומטיל קללה על וולדמורט בקרב האחרון, כי הקטע עם "הקללה שלו עצמו חוזרת אליו" טיפה מוזר. אנחנו יכולים לשתול "מושך בחוטים מאחורי הקלעים" בעוד הרבה אירועים בסדרה.

*עדיין יש לנו בעיה קטנה של איך הוא מתכתב מ1991 עם ההורים שלו מ2007.

**הם לא יתנו מחולל זמן לילד בשביל שיישא אותו חצי שנה! כל ילד נורמלי (כלומר, חוץ מהארי של השיטה הרציונלית) היה משחק בו קצת, רק לבדוק. הם לא היו מסתכנים בזה.
פוונסי לפני חודשיים
הבעיה תיפתר בכך שהינשופים *קסומים*
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
על משקל הטיעון הרולינגי החוזר שינשופים יודעים לאתר אותך בכל מקום ובכל זהות בדויה
פוונסי לפני חודשיים
מה עם הרמיוני ב-לא-זוחרת-איזה-ספר כשיש לה המון שיאוריי בחירה? זה ניראה כמו משהוא סתנדרתי שמנפיקים לכל תלמיד שרוצה
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
לא, מקגונגל אומרת שהיה צריך לקבל אישור מיוחד ממשרד הקסמים ושזה רק כי הסבירו להם שהיא תלמידה טובה ושהיא תשתמש בזה אך ורק לשיעורים.
The old gods לפני חודשיים
זה פשוט איך הוא יביא למשםחה שלו מכתבים
מקגונגל פשוט יכולה לשמור אותם אצלה במשך השנים ואז כל פעם שצריך היא תשלד למשפחה של אד את המכתב
נגיד אד כותב על חג המולד ב1991 אז בחג המולד של 2007 מקגונגל תביא להם את המכתב, ככה לא צריך להתעסק במסע בזמן
פוונסי לפני חודשיים
אבל אלו ינשופים קסומים! זה הרבה יותר כל להסביר את זה בזה שפשוט נומר *קסם* פוף!
The old gods לפני חודשיים
לא
כי אחרת למה הממשלה לא משתמשת בהם לחפש פושעים וכולי
פוונסי לפני חודשיים
לא יודעת, אבל זה שהם יחולים לימצו כל אחד זה כבר חלק מהקאנון במיולה
The old gods לפני חודשיים
אבל זה גם לא הגיוני וגם מטופש שהם יכולים פתאום לזוז בזמן?
לא
השיטה שלי הכי הגיונית והכי פחות מייצרת בעיות
פוונסי לפני חודשיים
אבל נייר מיישן ב27 שנים
The old gods לפני חודשיים
קסם
פַּפְּרִיקָה לפני חודשיים
אנחנו כולנו מושפעים קשות מהשיטה הרציונלית
קישורים רלוונטים
 |  הוסף קישור הצג הכל מציג 0 קישורים רלוונטים
סרטוני הקבוצה
 |  הוסף סרטון הצג הכל מציג 0 סרטונים

אירועים
 |  הוסף אירוע הצג הכל מציג 0 אירועים של חברי הקבוצה
ביקורות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 3 מתוך 202 ביקורות ספרים
לאחר שסיימתי את קריאתו של הספר ״ שישה סיפורי קיץ״ מאת ס. יזהר, הרגשתי שלא מציתי את הנושאים המובאים בספר עד תום. למשל את תפקידו של השומר הצעי... המשך לקרוא
10 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
סקאוט שלשום


ביום רביעי האחרון, בשעת בוקר מאוחרת כלשהי, פקחתי סוף סוף עיניים והתמתחתי. הראש שלי התחיל לאתחל את עצמו, מקרטע, בזמן שגיששתי אחרי המשקפיים. ... המשך לקרוא
23 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
פַּפְּרִיקָה לפני 3 ימים


זה ספרו הראשון של ס. יזהר שאני קוראת והרשו לי לומר מספר מילים: ואו! איזו כתיבה! הסופר לא מתקמצן וישר משליך בפנינו את עושרו הלשוני, עושר שה... המשך לקרוא
15 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
סקאוט לפני 4 ימיםספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
הצג הכל מציג 8 מתוך 777 ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
עודכן אתמול


רשימות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 2 רשימות ספרים
פַּפְּרִיקָה בת 21 מכאן
פַּפְּרִיקָה בת 21 מכאן

אלוף הבלשים בלומקוויסט
אַסְטְרִיד לִינְדְגְרֶן

ספרים משומשים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 8 מתוך 15 ספרים משומשים
עודכן לפני 3 חודשים
©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ