תקציר הספר
תארו לעצמכם כלא עצום עד כדי כך, שמלבד אינסוף תאים ומסדרונות יש בו גם יערות, ערים ואוקיינוסים. כלא שהוא ישות אורגנית ומפלצתית, שעוקב אחר האסירים בכל מקום ובכל רגע ביממה. פין הוא אסיר בכלא הזה. הוא איבד את זיכרונו ומשוכנע שהגיע אל הכלא מבחוץ, אולם אף אחד לא מאמין לו. המקום נעול וחתום מזה מאות שנים ורק אדם אחד הצליח להימלט ממנו אי פעם.

תארו לעצמכם ממלכה מהמאה ה-17, שמערכת מחשבים חכמה שולטת בה. אנשיה חייבים לחיות לפי כללי התקופה, הקִדמה אסורה, הידע הוא כוח. קלודיה היא נערה שחיה בעולם הזה. אביה הוא הסוהר של הכלא והוא עומד לחתן אותה עם שנוא נפשה. היא מעורבת במזימה חתרנית ורצחנית לשחרור העולם מעריצות הזמן. והיא נחושה בדעתה להציל את פין. הוא בפנים. היא בחוץ. אבל שניהם כלואים. ברוכים הבאים לאינקַרסֶרוֹן.

קתרין פישר היא משוררת וסופרת ולשית, שכתבה ספרי פנטזיה רבים. אינקרסרון והמשכו "סאפיק" הם המצליחים מבין ספריה עד היום. מאז יצאו לאור זכו לשבחים מקיר לקיר ושהו שבועות ארוכים ברשימת רבי המכר של הניו-יורק טיימס. פוקס המאה ה-20 קנו את זכויות ההסרטה ומתכננים את הפקת הסרט ל-2013.


רשימות קריאה בהן מופיע אינקרסרון - אינקַרסֶרון #1
צריכה לקרוא | תפוח בת 17 ממטולה רשימת הקריאה עודכנה אתמול

קראתי | greek princess בת 15 מנחשו לבד.... רשימת הקריאה עודכנה אתמול

התחיל לקרוא לפני שנתיים ו-8 חודשים


התחיל לקרוא לפני 3 שנים
אז עבר בערך כשבוע וחצי. ועדיין לא התחלתי בקריאה. כרגיל לך, רודה. ובכן, התמזל מזלי, קראתי את תחילת הספר לפני כשנתיים. כעת מלא בפנטזיות מגוחכות ועל הנסיכה המגוחכת שם. אבל היי, אני בהתחלה. בואו נמשיך לנו בשקט. אבל כמו שאני מכירה את עצמי? ספרים לעולם לא יימשכו בשקט, לא ספרותית ולא מהביקורות שלי.
התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-3 חודשים
די בתהחלה,ע''מ 11.
התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-7 חודשים


קתרין פישר (סופר על המוקד)
קתרין פישר (1957-) היא סופרת המתגוררת בווילס. היא החלה כמשוררת וזכתה בפרסים על שיריה. מאז שנות השמונים החלה להתמקד בספרות פנטסיה לילדים. ... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ