ביקורת ספרותית על משאלות מתגשמות - התמחות באומנות ההגשמה מאת ד"ר וויין וו. דייר
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום רביעי, 31 באוגוסט, 2016
ע"י אינשם


לקרוא ספרים של ד"ר ווייןן וו. דיר, זה כמו לצאת למסע שמיימי. זה הספר הרביעי שלו שאני קוראת, נתקלתי בו במקרה, וישר תפס לי את העין כשישב על המדף וקרץ לי.
הספר, מזכיר, מדגיש, (למי שלא קרא ספרים על דמיון מודרך) ומראה את הדרך להגשים משאלות, שהרי הכל באמצעות דמיון. תדמיינו. תרגישו. זה אמיתי.
אם תסתכלו סביב, אפילו עכשיו, איפה שאתם יושבים או עומדים, או סתם הולכים, הכל היה פעם ניצוץ, רעיון, פרי דמיון של מישהו, ועכשיו זה אמיתי.

כמה מדהים זה, לדעת שיש בנו כוח כזה אדיר, אם רק נאמן את המוח, נבטל את האגו, ונטפח את הדמיון, אין גבולות.

הספר ממש קתרזיס, מטהר, קוראים ומתנקים, מכל הרגל או הרגשה של ביקורת , גינוי, שיפוט, שכן כל אלה מגיעים מן האגו ומשם מתחילות כל הצרות כל הבעיות, כל המלחמות, זה הכל אגו.

תרגול של חיים ענווים, צנועים, אדיבות שמגיעה מטוב לב של טבע האדם, לתת לתת לתת. כי זה מתגמל. ורק החזקים יכולים להרים את החלשים אז למה לא לעזור ?

סבלנות אינסופית היא ביטוי לאמונה טהורה. צריך ממש לחפור בפנים, לנקות את כל המחילות, באמצעות תרגול יומיומי (קל להגיד קשה לעשות) אבל עם משמעת עצמית אפשר להשיג הכל.

ציטוט של שייקספיר, מתוך הספר : "ספקות הם בוגדים".

צריך להאמין באמונה שלמה, אמונה עיוורת, לראות את עצמכם בעיני רוחכם, לתעל את החיים שלכם לעצב אותם כמו שאתם רוצים. אם לא תנסו איך תדעו נכון ?
אני ממליצה. למי שיש ראש פתוח ורוחני, למי שעומד לקראת שינוי גדול בחיים, למי שמעוניין בשינוי בחיים , הספר הזה הוא מתנה מושלמת גם לעצמכם וגם לקרובים שלכם, או סתם כמתנה.

מקורות השראה וכוח נמצאים בספרים, לא משנה איזה. תמיד לוקחים משהו הלאה, וכל ספר משנה בך משהו.
8 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ