ביקורת ספרותית על ההצהרה מאת ג'מה מלי
ספר לא משהו דירוג של שני כוכבים
הביקורת נכתבה ביום ראשון, 12 במאי, 2013
ע"י שונמית


ספר מאכזב.
ככה, בשתי מילים.
כל הספר אני מחזיקה בשביל להגיע לסוף. הסוף הדרמטי, המיוחד, המרגש אולי. אני שורדת עלילה ארוכה, מרוחה, בהתחלה שופעת דמיון ואז הופכת לנטולת דמיון לחלוטין, אפורה ומייאשת. בקיצור- חסרת פואנטה לחלוטין.
הקטע הראשון מרוח מדי.
אני מפרטת- ^ספויילר קטן^
היא מתעקשת באופן הגיוני לאדם שכך חונך, אבל בחייכם- קלטנו. חצי ספר רק זה. ואז פתאום היא משתכנעת- ומשם, כל אמצע הספר לא קורה כלום דרמטי. היא מגיעה הביתה תוך שנייה, ואז מגיע הסוף הלא ברור והדפפפפפוק, סליחה- הייתי חייבת.. כאילו, מאיפה הבאתם את זה שהוא הבן של המנהלת וההורים מתים מאושרים (אמין במיוחד, בטח.), והיא מגדלת את אח שלה. חוץ מזה, אמור לקרות משהו מיוחד בסוף, שיתן אם לא שינוי במצב, לפחות תקווה לשינוי. צר לי, זה סוף גרוע למדי. עצם זה שהוא פעיל במחתרת ממש לא משכנע אותי שבאמת זה ישתנה שם בעולם. חוץ מזה, האהבה ביניהם ל א ב ר ו ר ה בעליל. לחלוטין. רגע אחד היא כמעט שוחטת אותו, ואחר כך הם מתנשקים? תחליטו מה הקשר ביניהם. הם אפילו לא מתנהגים כמו אנשים מאוהבים.
^סוף ספויילר^
עלילה חסרת מעוף, פוטנציאל מבוזבז, עלילה מבולבלת ולא ברורה. מערכות יחסים לחלוטין לא אמינות (ההורים והילדים, פיטר והיא- הגיוני שהוא יעשה הכל, יסכן חייו, ויאהב מישהו שהוא לא מכיר.) סליחה, ספר מעורר גיחוך.
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ