תקציר הספר
יש אהבות שאמורות להתממש... ויש אהבות שמוטלת עליהן קללה...

כשלִינָה דוּקֵיין מתחילה ללמוד בבית הספר התיכון היחיד בגַטְלִין שבדרום ארצות-הברית, כל העיירה הקטנה מדברת עליה. כבר שנים שלא הגיע לשם מישהו חדש. להיפך, כל מי שיכול, עוזב את החור הנידח הזה.

לינה המסתורית היא אחייניתו של מייקון רייבנווד, המתבודד התימהוני של העיירה, שלא יצא מביתו שנים. לינה מנסה בכל כוחה להסתיר את הכוחות המיוחדים שלה ואת הקללה הרודפת את משפחתה במשך דורות רבים ולנהל בפעם הראשונה חיים רגילים של תלמידת תיכון. אבל בגטלין, המוקפת ביצות אפלוליות, אחוזות מתפוררות ומצבות מסתוריות, שום סוד לא יכול להישמר לנצח.

אִיתַן וֵייט, מת להימלט מגַטְלִין. מדי לילה הוא חולם על נערה יפהפייה ואינו מצליח להבין את פשר החלום החוזר שוב ושוב. כשהוא רואה את לִינָה, איתן נמשך אליה באופן בלתי מוסבר והוא נחוש בדעתו לגלות מה סוד הקשר ביניהם.

וכשהשניים מתקרבים זה לזה, עפים ניצוצות... בעיר שאין בה הפתעות, סוד אחד יכול לשנות הכול. ספר רומנטי, מסעיר ומרגש, מלא קסם, כישוף, ומאבקים אדירים בין מי שנפשו מוארת, ומי שנשמתו אפלה.
הקורא עיר הקורא מתי
סיון אופקים לפני 6 שנים ו-11 חודשים מענה
אפיק לוחמת הצללים הוגסמיד לפני 5 שנים ו-4 חודשים מענה
Rowan Jin שום מקום לפני 5 שנים ו-10 חודשים מענה
store of books :) ממלכת הספרים הרחוקה לפני 4 שנים ו-8 חודשים מענה
may הוגסמיד לפני 4 שנים ו-1 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע יצורים יפהפיים - יצורים יפהפיים #1
ספרים שקראתי | קוראת בקפה בת 20 מחור בצפון רשימת הקריאה עודכנה לפני 10 שעות

חסרים על המדף | oshi21 בת 31 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 ימיםההתחלה משעממת.. הפסקתי לקרוא. אבל עכשיו קראתי את הביקורות והרב אמרו שזה מדהים!!1 מצויין!!1 .. אולי פעם הבאה שאני אהיה בספריה אני אקח אותו אם עדיין יהיה את הספר הזה.
התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-4 חודשים


התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-5 חודשים


התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-11 חודשים


התחילה לקרוא לפני 4 שנים ו-11 חודשים


התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-11 חודשים


התחילה לקרוא לפני 7 שנים
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ