פנוי על מדף הספריה ומומלץ רונה בת 56 מפתח תקוה
הדפסה:
» כפסיפס תמונות
» כטבלת טקסט
» כטבלת תמונות וטקסט

» לרכישת ספרים מהרשימה
רשימת הקריאה הינה אישית.
מכילה 83 ספרים.
גררה 916 צפיות.
עודכנה לאחרונה לפני 5 שנים ו-6 חודשים.

מה דעתך על הרשימה?
1. אהבה בדלתיים סגורות / רם אורן
2. אהבת פתאום / גבע טלי
3. אור על שלג / אניטה שרב
4. אחרון המאהבים החכמים / אמנון ז'קונט
5. אל תזוזי / מרגרט מצאנטיני
6. אנה חנה ויוהנה / מריאן פרדריקסון
7. ברוקלין / קולם טובין
החיים בתחילת שנות החמישים של המאה העשרים באניסקורתי, עיירה קטנה באירלנד, לא צופנים בחובם אפשרויות גדולות. אייליש לייסי עדיין צעירה, אך היא כבר יודעת שלכשתסיים את הקורס לניהול חשבונות לא תהיה לה עבודה. בינתיים היא מסתפקת בעבודה מזדמנת בחנות המכולת המקומית ומנסה כמיטב יכולתה, כמו אחותה הגדולה רוז, לסייע בפרנסת אמם לאחר שאביה נפטר ושני אחיה נסעו לחפש עבודה באנגליה. לכן, כשאחותה מצליחה לסדר לה אשרת עבודה בניו יורק וחדר בברוקלין, מחליטה אייליש להיפרד בצער מארצה, מעירה וממשפחתה, ולצאת להרפתקה הגדולה של ההגירה.
8. בשם כל בני ביתי / מרטין גריי
9. דור הפרוזק / אליזבת וורצל
10. דלת נסתרת - אלמנה לשנה אחת / ג'ון אירווינג
11. דמעות של זהב - מועדון הספר הטוב # / פרד מ.סטיוארט
12. האהבה הגדולה / שרה דאן
13. האהבה מנצחת / גליה אלבין
14. הבגידה / הלן דנמור
רופא צעיר ואשתו היהודייה, מנסים לעצב חיים חדשים תחת אימי השלטון הסטליניסטי בבריה"מ. כשהרופא נאלץ לטפל בילדו החולה של קצין בכיר במשטרה החשאית, הוא ומשפחתו נקלעים למשחק בלתי –אפשרי של חיים ומוות.
15. הדרך לפיסגה - מועדון הספר הטוב # / פרד מ.סטיוארט
16. ההר הבלתי נראה / קרולינה דה רוברטיס
17. היורשת - רומן / הנרי ג'יימס
העלמה מכיכר וושניגטון\קאתרין סלופר, בת טובים צעירה ועשירה מתגוררת עם אביה הד''ר סלופר, רופא מכובד, שמרן ונוקשה, ודודתה הרומנטית ורבת הדמיון מרת פנימן, בבית נאה סמוך ל''כיכר ושינגטון'' בניו-יורק. היא גדלה ומתחנכת בהתאם לנורמות המקובלות במאה התשע-עשרה כבת צייתנית, מחונכת והגונה, עד שיום אחד נכנס לחייה מחזר צעיר ומרשים אך חסר פרוטה, מוריס טאונסנד שמו, הכובש את לבה. אביה מתנגד נמרצות לשידוך זה, ועושה כל שביכולתו כדי לסכלו. דודתה, לעומת זאת, מסייעת לה להיפגש עם הבחור, ודוחפת אותה להמשיך ולקיים את הקשר בכל מחיר. האם תציית קאתרין לאביה ותפר את אירוסיה או שמא יתקיימו האירוסים למרות הכול? העלמה מכיכר ושינגטון הוא רומן מרתק השובה את לב קוראיו בתיאוריו המדויקים ובחדות האבחנה שלו בנפש האדם. הנרי ג'יימס, הסופר האמריקני הנודע, משרטט בפנינו רישום פסיכולוגי מדויק של אנשים צעירים שנקלעו לסיפור אהבה בלתי אפשרי על רקע כללי המשחק הנוקשים של החברה השמרנית באמריקה של המאה התשע-עשרה.
18. המיוחלת - שושלת המגדלית #1 / קתלין מקגואן
ספר ראשון בטרילוגיית "שושלת המגדלית". רומן מתח היסטורי בעקבות צרור מגילות קלףשהוטמן על ידי מרים המגדלית בין הצוקים הפראיים של הרי הפירינאים הצרפתים,מגילות אשר הכילו את גרסתה שלה להתרחשויות.
19. המעגל העשירי / ג'ודי פיקו
קיים עותק פנוי בספריה דניאל הוא אביה של טריקסי. את עברו כבן יחיד בכפר אסקימואי, זה, שסבל בשל צבעעורו, הוא קבר מאחור. כעת, טריקסי חווה מקרה אלימות, כנראה באשמת הנער בו היאמאוהבת, ואביה יעשה הכל כדי לעזור לה. האם ניתן להשאיר את העבר מאחור? ומהקורה כשאנו מבינים שהורינו אינם כל יכולים?
20. הנסיך המשורר - שושלת המגדלית - שושלת המגדלית #3 / קתלין מקגואן
חלק שלישי בטרילוגיה "המיוחלת"
21. הפעמון / אייריס מרדוק
22. הפרש המסתורי / שירלי באסבי
קיים עותק לבדוק
23. הרומן הרומנטי / זיו ביילין
24. הררי זעם - מועדון קוראי מעריב / ליאון יוריס
מחבר : ליאון יוריסתיאור הספר : כאשר קו ההגנה המשולב של הבריטים והיוונים התמוטט בשנת 1941, החלה מלחמתו הפרטית של מייק מוריסון נגד הפולשים הנאצים ליוון. כשהוא נושא מסמכי ביון חיוניים, הופך מוריסון בין לילה לנרדף. הוא חווה טעמה של אימה בחלום הבלהות של מנוסת חפזון, נשטף בתאוות שנאה למראה כפרים העולים בלהבות בידיהם של הגרמנים, ושואב אומץ מגבורתה של נערת כפר נאמנה וסוערת
25. השיר העשירי / נעמי רגן
לאביגיל סמואלס, יהודייה אמריקאית מצליחה, יש כל מה שאפשר לחלום עליו: בעל רואה חשבון ידוע ומכובד ובת יפה וחכמה שההכנות לחתונתה נמצאות בעיצומן. בוקר אחד, בפתאומיות מטלטלת, הכל נשבר לרסיסים. יש עותק אחד קיים לבדוק
26. התאום השלישי / קן פולט
לקחת לכיפור קיים עותק אחד
27. התופרת / פרנסס דה פונטס פיבלס
קיים עותק 1 בספרייה
28. יומנה של סוזאן לניקולס / ג'יימס פטרסון
קיים עותק אחד הגבר המושלם בחייה של קייטי נעלם אך משאיר יומן שכתבה אם לבנה התינוק ניקולס.עד מהרה מתברר שאבי התינוק הוא אהובה שנעלם...
29. ילד אחד יותר מדי / רם אורן
קיים עותק אחד זהו סיפור מדהים על משפחת פשע נועזת, המנהלת את עסקיה האפלים בעיר ישראלית גדולה מתחת לאפה של המשטרה. העלילה המפתיעה מגוללת את סיפורי חייהם של גברים, נשים וילדים שנקלעו אל לב הסכנה במרוצת שלושה דורות רצופי אהבות סוערות, תככים סבוכים, כבוד שנרמס ונקמות שלא איחרו לבוא.
30. כבר לא שם / גלית אלדר
קיים עותק אחד שגרת חייה של ליבי, צעירה נשואה ובעלת משרה נחשקת בחברת סארט-אפ, מופרת באחתכאשר היא פוגשת את חברה הקודם שנטש אותה ונעלם בלי הסבר. היא מנסה להבין בכלמחיר מדוע ננטשה וממשיכה להתמודד עם ההווה שהולך ונעשה מורכב ובעייתי...
31. כה עזה אהבתי / לואיס לאנטה
מומלץ בעקבות גילוי בלתי צפוי של תצלום ישן, מונצה קמברה, רופאה יפהפייה בת ארבעים וארבע, עוזבת את ברצלונה עיר הולדתה ונוסעת בעקבות אהבתה הראשונה. המסע מוביל אותה לסהרה המערבית, אזור בו יצר ההישרדות ורצונו העז של עם נשכח להמשיך לחיות ישנו את גורלה לצמיתות.
32. כפול שלוש / קן פולט
קיים עותק אחד
33. לאחר סופת הקרח / פיליס רינולדס נילור
קיים עותק אחד. קריסה בת ה-13 מקווה ששהות בבית סבתה, אם אביה, תסייע לה לפתור את תעלומתהיעלמותו של אביה בהיותה בת-10.
34. לה קוצ'ינה / לילי פריור
קיים עותק אחד רוזה, בת כפר סיציליאני, עוזבת את הכפר ומתנזרת מאהבה ומבישול בעקבות רצח אהובהבידי המאפיה. אך שף מסתורי מעורר בה שוב את תאוות הגוף והאכילה.
35. להתראות, מתיו / ג'יין פלון
קיים עותק אחד מתיו נשוי, הלן רווקה. מתיו הבוס, הלן המזכירה. הרומן בינהם מתחיל בלי אזהרה מוקדמת להלן וכמו בקומדיה של טעויות, הכל מסתבך.
36. ליידי דארלינגטון - מועדון הספר הטוב # / פרד מ.סטיוארט
פנוי
37. ליילה / פרידון זיימוגלו
לקחת בשנות החמישים, בעיירה קטנה באנטוליה שבטורקיה, גדלה ומתבגרת ליילה, הצעירה מבין חמישה אחים ואחיות. ליילה הקטנה מטפחת שאיפה גדולה: להיחלץ מן העולם המחניק של העיירה המשמימה והשמרנית ומצלו המאיים של אביה. ליילה מספרת לקוראים על חיי היום יום שלה, על התעלולים והמשחקים עם החברות, על משפחתה ועל החיים בעיירה מוכת עוני שאנשיה אינם מבקשים
38. לילה מעל הים / קן פולט
39. לראות בחושך / אהוד אשרי
יריב טוב, עיתונאי ידוע ושנוי במחלוקת, מתעורר בבית-חולים ומגלה ששתי עיניונפגעו קשה בפיצוץ מסתורי במערכת העיתון. וכך, בין חקירות לניתוחים, כשהוא מוצףחרדות, דווקא בעוורונו הוא מצליח לראות אמיתות שלא היה יכול לראות קודם לכן.
40. מאהב ספרדי - נשים / ג'ואנה טרולופ
פנוי
41. מבצע מלכה / ליאת רוטנר
42. מחברות הפרידה / הלונידה סטודארט
43. מעשה בטבעת / אילן שיינפלד
רומן על מאגיה יהודית, תשוקה ואובססיה המבוסס על פרשה היסטורית אפלה. סיפורושל ארגון הסרסורים היהודים "צבי מגדל" שעסק בסחר בנשים ופעל בבואנוס-איירס בשנים1870-1830. חברי הארגון אספו אלפי צעירות יהודיות ממרכז אירופה, סחרו בהןבמכירות פומביות וכלאו אותן בבתי בושת לשארית חייהן.
44. מעשים של אמונה / אריך סגל
45. מפגש בברלין / מישקה בן-דוד
איש מבצעים של המוסד, שהוצב עם משפחתו בברלין ומשמש איש קשר עם השירות החשאיהגרמני, נדרש להעביר לגרמנים מידע על קבוצת ישראלים המתכננים לבצע פיגוע המוני- מכונית תופת במהלך עצרת ניאו-נאצית לציון יום התאבדותו של היטלר.
46. מפה של הבית - עיצוב עטיפה: אמרי זרטל # / רנדה ג'ראר
נידאלי, בתם המרדנית של אמא מצרייה-יוונייה ואבא פלסטיני, מגוללת את סיפור ילדותה בכוויית, שנות נעוריה במצרים, והטיסה האחרונה של משפחתה לטקסס. נידאלי מוהלת הומור בתיאור אוהב ומלא חיים של משפחה אקסצנטרית מהמעמד הבינוני בעולם הערבי, ונקודת המבט הזאת עוזרת לה להישאר עם הראש מעל המים במהלך הקשיים שהיא חווה: ההשפלה שבמעבר בנקודת ביקורת כדי לבקר את ביתו של אביה בגדה המערבית; המריבות עם אביה, שרוצה שתהפוך להיות פרופסורית מהוללת ותתרחק מבנים; סוף ילדותה כשעיראק פולשת לכוויית ביום הולדת השלושה-עשר; והצלקות שהיא גורמת לבני משפחתה בבריחתה מהבית... נידאלי, בתם המרדנית של אמא מצרייה-יוונייה ואבא פלסטיני, מגוללת את סיפור ילדותה בכוויית, שנות נעוריה במצרים, והטיסה האחרונה של משפחתה לטקסס. נידאלי מוהלת הומור בתיאור אוהב ומלא חיים של משפחה אקסצנטרית מהמעמד הבינוני בעולם הערבי, ונקודת המבט הזאת עוזרת לה להישאר עם הראש מעל המים במהלך הקשיים שהיא חווה: ההשפלה שבמעבר בנקודת ביקורת כדי לבקר את ביתו של אביה בגדה המערבית; המריבות עם אביה, שרוצה שתהפוך להיות פרופסורית מהוללת ותתרחק מבנים; סוף ילדותה כשעיראק פולשת לכוויית ביום הולדת השלושה-עשר; והצלקות שהיא גורמת לבני משפחתה בבריחתה מהבית... נידאלי, בתם המרדנית של אמא מצרייה-יוונייה ואבא פלסטיני, מגוללת את סיפור ילדותה בכוויית, שנות נעוריה במצרים, והטיסה האחרונה של משפחתה לטקסס. נידאלי מוהלת הומור בתיאור אוהב ומלא חיים של משפחה אקסצנטרית מהמעמד הבינוני בעולם הערבי, ונקודת המבט הזאת עוזרת לה להישאר עם הראש מעל המים במהלך הקשיים שהיא חווה: ההשפלה שבמעבר בנקודת ביקורת כדי לבקר את ביתו של אביה בגדה המערבית; המריבות עם אביה, שרוצה שתהפוך להיות פרופסורית מהוללת ותתרחק מבנים; סוף ילדותה כשעיראק פולשת לכוויית ביום הולדת השלושה-עשר; והצלקות שהיא גורמת לבני משפחתה בבריחתה מהבית...
47. משחק הסודות / דון טריפ
כאשר הייתה ג´יין בת 11, נעלם אביה, כעבור שלוש שנים, התגלתה לפתע גולגולתו של אביה, וברקתה פעור חור מכדור רובה. גל של שמועות נפוץ אז, וסיפרו שנרצח על ידי בעלה הקנאי של המאהבת שלו עדה ואריק. עכשיו, חמישים שנים מאוחר יותר, מבקשת ג´יין לגלות את האמת על אודות מותו של אביה.
48. משחק הראיות / ליעד שהם
השופט אורי דולב היה ידוע כשופט מחמיר שלא מיהר לזכות נאשמים. פגישה מקרית ברכבתמובילה אותו לרומן סוחף, המציב אותו כחשוד בפשע שלא ביצע. הראיות נערמות והרשאתונראית מובטחת. כיצד קורה שמערכת המשפט, אותה שירת בנאמנות, כעת מפנה לו עורף?
49. משפחת ברטיני / ראלף ג'ורדנו
רומן סאגה משפחתית הנפרשת לאורך תקופת הרייך השלישי והשנים שקדמו לה. העיר המבורג משמשת כתפאורה לדרמה שיש בה יסודות אוטוביוגרפיים. 578 עמודים
50. מתי כבר יהיו חדשות טובות - הבלש ג'קסון ברודי #3 / קייט אטקינסון
לקחת
51. ניחוח יסמין - אדיליאן #4 / ג'וד דוורו
52. נערה מרדנית / רו פרימן
תרה ולטה הן שתי ילדות החיות בסרי לנקה - גבירה ומשרתת. לאחת יש גישה לכל ההזדמנויות והמותרות, ולאחרת אין דבר מלבד כמיהה לחיים טובים יותר. סיפורן נשזר בזה של ביסו - אם מסורה המסכנת את הכל כדי לברוח מבעלה האלים.
53. נפילת ענקים - טרילוגיית המאה #1 / קן פולט
גלריית של דמויות צעירות שמקבלות תפנית חדה בקיץ 1914 עם פרוץ מלחמת-העולם הראשונה. בילי בן ה-16 מתגורר בוויילס ועובד במכרה המקומי. אחותו אתל היא סוכנת הבית של רוזן ובעל האדמות ומנהלת איתו רומן אסור. אחות הרוזן, מתאהבת בדיפלומט גרמני. שני אחים יתומים עובדים במפעל מתכת בסנט פטרסבורג וחולמים על חיים טובים יותר.
54. נשים אוהבות (שני כרכים) / ד.ה. לורנס
2 החלקים פנויים מחבר : ד.ה. לורנס(2 כרכים) במרכז היצירה סיפור חייהן ואהבותיהן של שתי אחיות, גודרון ואורסולה. אורסולה מתאהבת בבירקין ואילו לגודרון יש פרשת אהבים טראכית ושטנית עם ג'ראלד, בנו של בעל מפעל הפחם שבעיירה... פנוי בספריה
55. ספק גורלי / אמנון בן-דרור
דפנה, צעירה מבית מסורתי, מתאהבת בדורון, עורך-דין מוכשר ושאפתן, העושה את דרכולצמרת המשפטית והכלכלית. אהבה זו אינה יכולה להתממש ולהתפתח, אך הגורל יפגיש אתצאצאיהם למבחן נוסף...
56. ספר האהבה - שושלת המגדלית #2 / קתלין מקגואן
חלק 2 אחרי ה"מיחולת,
57. עד שניפגש / אורית עוזיאל
רומן היסטורי
58. עכשיו טוב / איריס מיטלמן
חייה של אלי מתהפכים עליה בעקבות שלוש שיחות טלפון שהיא מקבלת לאחר יום הולדתה.מכאן והלאה, ההווה והעבר נשזרים זה בזה ומרכיבים את הצמתים הגורליות בהן עמדה.מיטלמן מפליאה בתיאוריה ובבניית המציאות השברירית בה חיה הגיבורה ברומן עשיר זה.
59. על גגות טהרן / מהבוד סראג'י
סיפור התבגרותו של צעיר טהרני בימים סוערים של שנת 1973, עמוסי קונפליקט של טרום המהפכה בפרס. גג ביתו של הנער פאשה שאהד הוא הגבוה והנישא מכל גגות שכונתו האמידה. זהו המקום הטוב לתפוס בו משב רוח נעים בלילות חמים. אלא, שרוחות נוספות מנשבות מעל אותו גג. רוח מערבית בדמות סרטים מאמריקה המביאה עמה רעיונות על אהבה חופשית ומתנגשת בעוצמה רבה ברוחות המזרחיות של המהפכה האיסלמית. התנגשות הרוחות מחוללת סופה ציקלונית סוחפת וסופחת-כל, אותו, את חבריו ואת אהובתו הסודית ומפגישה בינו לבין גורלו - אותו אירוע מכונן, שבו נופץ עולמו לרסיסים .
60. עלה הארגמן / מישל פייבר (סופר)
רומן המתרחש באנגליה הויקטוריאנית ובמרכזו ניצבת שוגר, זונה בת 19. איש עסקים מצליח מתאהב בה, ודרכו היא מנסה לטפס בסולם החברתי. בשפה שובת-לב, פייבר מתאר את לונדון על רחובותיה, טרקליניה וטיפוסיה בכנות שכותבי הרומאנים הויקטוריאנים דאז, לא יכלו להרשות לעצמם.
61. עניין של שניות / גד קליש
62. עראק זחלאווי / שמחה סיגן
משפחה ישראלית יאפית שבילתה שנים בעמק הסיליקון, חוזרת לארץ. הילדים מדבריםעברינגליש וחולמים אמריקה, האם עסוקה ב"מה יגידו", והאב יפה הנפש שקוע באקזיטהבא. ואז נעלם הבן החייל בדרכו לבסיס בצפון, והכל משתבש...
63. עריסת האויב - דרמה מזמן השואה / שרה יאנג
צירלה, היא יהודייה אשר נכנסה להיריון מחייל גרמני שעקבותיו נעלמו. אנקה שוכנת במעון לנשים הרות שבו הנאצים גוזלים תינוקות ללא אב. צירלה נאלצת לבחור בהתחזות לאנקה, בת דודתה, במהלך שהותה במעון לנשים הרות.
64. פועת / ענבל רשף
רומן קסום המתחקה אחר עמי כנען הקדומים שישבו בארץ לפני כ-3000 שנה. פועת היאנערה המצפה ליום חתונתה - היום בו תעזוב את משפחתה, תעבור מן הכפר לעיר, ותהפוךלאישה ואם. רשף התעמקה בכתבים כנעניים לשם כתיבת ספרה, בו היא מהלכת עם הקוראבארץ ישראל הבראשיתית, בה כוחות הטבע נתפסו כאלים בפני עצמם ושפת בני האדםהייתה שופעת חיות ומאגיה.
65. פטיט אנגלז / קתרין סנדרסון
קתרין תמיד רצתה לחיות בפאריז, אך כשחלומה מתגשם, הרצון לברוח גובר בה שוב. היא פותחת בלוג תחת הכינוי "פטיט אנגלז", ושיטוטיה במרחב הוירטואלי משכיחים ממנה את חייה האפורים והכושלים. אך הפער בין הוירטואליה למציאות, כמוהו כפער בין מציאות לחלום...
66. פרויקט רוזי - דון טילמן #1 / גרהם סימסיון
גבר יוצא לחפש אחר אישה שתאהב אותו ותינשא לו. לכאורה זה נשמע בנאלי, אבל לא כשמדובר בדון טילמן, גיבור הקומדיה הרומנטית השנונה "פרויקט רוזי". דון הוא פרופסור מבריק לגנטיקה וגבר חכם וחטוב (בזכות אימונים קבועים ותזונה מבוקרת) – אבל כל הסימנים מעידים שהוא לוקה בתסמונת אספרגר. כלומר, יש לו יכולות מנטליות פנומנליות, אבל הוא סובל מקושי להשתלב בחברה ולהביע רגשות, דבר שיוצר לא פעם מצבים מביכים ומצחיקים מאוד. העניינים מסתבכים עוד יותר כשדון מחליט למצוא בת זוג. כדי לנקוט בגישה מדעית יעילה, הוא מרכיב שאלון המיועד למועמדות ל"תפקיד". אלא שאז הוא פוגש ברוזי – "האישה היפה ביותר עלי אדמות", לדבריו – שלחלוטין אינה עונה על דרישותיו המחמירות של השאלון, בשל איחוריה הכרוניים, נטייתה לצמחונות ואופיה העוקצני. בתחילה דון פוסל אותה על הסף, אך בהמשך הוא מצטרף אליה למסע לגילוי סוד משפחתי שמעיק עליה. כתוצאה מכך, שגרת חייו הקפדנית מתערערת, והוא נאלץ, לראשונה בחייו, להתמודד עם רגשות תסכול, כעס, דחייה ובלבול.
67. פרח המדבר - סיפור אמיתי / וואריס דירי
מומלץ
68. פרידה מבבל / דוידי רוזנפלד
ארז בראון, חוקר פרטי שחייו נקלעו למשבר כאשר אשתו ואם שני ילדיו התגרשה ממנו. בראון מבלה את רוב זמנו בתצפיות על בני זוג בוגדים בחדרים מעופשים בבתי מלון, עד שלמשרדו מגיע זוג חרדי ושוכר את שירותיו כדי לאתר את בתם, שניתקה קשר עם משפחתה לפני כשנתיים ומאז נעלמו עקבותיה.
69. פרשת רמברנדט - גבריאל אלון #10 / דניאל סילבה
גבריאל אלון, בכיר לשעבר במוסד ובעצמו רסטורטור של יצירות אמנות, מסכים לרתום את כישוריו יוצאי הדופן כדי לאתר את הציור ואת האחראים לפשעים. ככל שהחקירה מסתעפת, מה שנראה בתחילה כשוד אמנות קלאסי מתגלה כמזימה תמנונית שזרועותיה מגיעות עד לדרום אמריקה ולמזרח התיכון. אלון חושף את הסודות הנוראים המלווים את הציור, ואת הטיפוסים הנוראים עוד יותר העומדים מאחוריהם — ובלית ברירה נשאב מחדש אל עולם הריגול הבינלאומי שאותו ביקש להשאיר מאחוריו. בדרך להשלמת המשימה ייאלץ להתמודד עם התקופה האפלה ביותר של המאה העשרים, ולא פחות מכך — להיאבק בשדים האפלים של נפשו
70. פשוט עד מוות - רב-פקד רוי גרייס #01 / פיטר ג'יימס
תקציר: רומן מתח על ארבעה חברים שבמסיבת רווקים משולחת רסן, מחליטים להכניס את החתןלארון מתים לשעתיים. אלא שהארבעה נהרגים בתאונה והחתן נעלם. הכלה פונה לרב-פקדגרייס, שמגלה כי האדם היחידי שיודע היכן החתן, מסרב לדבר. זהו ספר ראשון בסדרתמותחני הפשע של ג'יימס כשגיבורם הוא רב-פקד רוי גרייס. תקציר: רומן מתח על ארבעה חברים שבמסיבת רווקים משולחת רסן, מחליטים להכניס את החתןלארון מתים לשעתיים. אלא שהארבעה נהרגים בתאונה והחתן נעלם. הכלה פונה לרב-פקדגרייס, שמגלה כי האדם היחידי שיודע היכן החתן, מסרב לדבר. זהו ספר ראשון בסדרתמותחני הפשע של ג'יימס כשגיבורם הוא רב-פקד רוי גרייס. תקציר: רומן מתח על ארבעה חברים שבמסיבת רווקים משולחת רסן, מחליטים להכניס את החתןלארון מתים לשעתיים. אלא שהארבעה נהרגים בתאונה והחתן נעלם. הכלה פונה לרב-פקדגרייס, שמגלה כי האדם היחידי שיודע היכן החתן, מסרב לדבר. זהו ספר ראשון בסדרתמותחני הפשע של ג'יימס כשגיבורם הוא רב-פקד רוי גרייס. רומן מתח על ארבעה חברים שבמסיבת רווקים משולחת רסן, מחליטים להכניס את החתןלארון מתים לשעתיים. אלא שהארבעה נהרגים בתאונה והחתן נעלם. הכלה פונה לרב-פקדגרייס, שמגלה כי האדם היחידי שיודע היכן החתן, מסרב לדבר. זהו ספר ראשון בסדרתמותחני הפשע של ג'יימס כשגיבורם הוא רב-פקד רוי גרייס. רומן מתח על ארבעה חברים שבמסיבת רווקים משולחת רסן, מחליטים להכניס את החתןלארון מתים לשעתיים. אלא שהארבעה נהרגים בתאונה והחתן נעלם. הכלה פונה לרב-פקדגרייס, שמגלה כי האדם היחידי שיודע היכן החתן, מסרב לדבר. זהו ספר ראשון בסדרתמותחני הפשע של ג'יימס כשגיבורם הוא רב-פקד רוי גרייס.
71. צללים בראי / בת שחר
דרכה של בלה, אישה יפה ורגישה, למצוא את דרכה, כאישה וכאם, בקהילה ירושלמיתדתית.
72. קו פרשת המים / ניקולס אוונס
סיפורה של משפחה מתפרקת הנאבקת על מציאת אושר אבוד, חושף את הכאב שאנחנו גורמיםלאהובים עלינו ביותר ומשרטט את התשוקות והצרכים ואת ההבדלים בין גברים לנשים.
73. קוטפת השקדים / סימונטה אניילו הורנבי
מריה, משרתת צנועה, מסוגרת וחסרת השכלה המכונה בפי כול "קוטפת השקדים", הולכתלעולמה ממחלה אנושה בעיירה קטנה בסיציליה. לתדהמת בני המשפחה אותם שירתה כל חייההיא מותירה להם ירושה כבדה, אך בתנאי אחד - שימלאו במדויק אחר ההוראות שהותירהלהם בצוואתה, הכתובה כחידה סבוכה של חיפוש אחר מטמון...
74. קוצר רוחו של הלב / סטפן צווייג
רומן על כוחם ההרסני של הרחמים ותוצאותיהם, על רקע שקיעת הקיסרות האוסטרו-הונגרית ערב מלחמת העולם הראשונה. סגן צעיר בחיל הפרשים האוסטרי פוגש צעירה נכה ומתוך רחמים מקדיש לה את רוב שעותיו הפנויות. לתדהמתו הוא מגלה שהנערה התאהבה בו...
75. קרוב מדי הביתה / לינווד ברקלי
בפרבר של עיר מנומנמת חיו ג'ים ואלן קאטר עם בנם דרק בן ה-17 חיים נינוחים, עדאשר פילחו שלוש יריות את דממת הלילה והותירו את שלושת בני משפחת עורך-הדין לנגלי, שכניהם - מתים...
76. קתרין מארגון - רומן הסטורי / פיליפה גרגורי
רומן היסטורי מאת מחברת רב-המכר "בת בולין האחרת". קתרין היא בת למלכי ספרדהצלבנים, וכבר בגיל שלוש מיועדת למלוך על וויילס. היא נישאת לארתור, יורש העצרהאנגלי, וכשזה מת, היא צריכה למצוא דרך לייסד שושלת בעזרת אחיו המפונק של ארתור,הנרי. סיפור על אהבה ועל עזות נפש.
77. שוברת שתיקה / אביבה אפרתי
סאגה משפחתית, מסע זכרונות אמיץ, שמנסה להתמודד עם סוד משפחתי רב שנים.
78. שקיעה בעלטה - מתח # / פיטר בלאונר
השנה 1983, גופתה של רופאה צעירה נמצאה בדירתה שבמנהטן. חוליאן, פורטוריקני בן 17 מואשם במותה. הבלש פרנסיס לאפלין שהביא להסגרתו, יודע כי הפרשייה הזו, למעשה, סגורה. בשנת 2003, ימים אחדים לאחר שחוליאן משתחרר מהכלא, נמצאת גופה נוספת גם היא של רופאה צעירה. בחקירה הזו הכל פשוט יותר לכאורה, אלא שבאופן מסתורי על הגופה מתגלה הדנ"א של הנרצחת משנת 1983. החקירה מסתבכת וחושפת סודות אפלים מן העבר.
79. תמונות חתונה - ספריה לעם #558 / גיל אילוטוביץ
מזגה החם של אלקה התופרת הפך לכעס ועצמאותה הפכה לבדידות. אך בקיץ 1983, ביוםשבו הודיע מנחם בגין על התפטרותו היא יוצאת למסע שבסופו תפתור תעלומה ישנה ותראהעתיד טוב יותר...
80. תמיד פלורה / יובל אלבשן
: אלה מגיעה אל בית אביה לאחר מותו, ומוצאת צרור מכתבים שכתב לה. מהמכתבים עולות דמויותיהם של נעים, עולה מעיראק שהתחנך לפחד מחלומות, ואחותו פלורה, שלא פחדה מדבר. בסגנון רגיש וקולח, דמותה של פלורה האמיצה הופכת למורה רוחנית עבור הקורא.


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ