ביקורת ספרותית על מאלאדר - סוד הממד האחר מאת ליאת רוטנר
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שבת, 7 בספטמבר, 2013
ע"י פלינדר εїз


אז נתחיל מזה שאת הספר הראשון בסדרה לקחתי עם קצת חששות, בעיקר בגלל העובדה שאני לא אוהבת לקרוא ספרים שנכתבו בידי סופרים ישראלים. אם לקחתי את הספר הראשון עם חששות, את הספר הזה חטפתי מהמדף!
קודם כל, נהניתי מאוד מהספר הראשון אז כמובן שרציתי לקרוא את הספר השני.

סיפור נחמד- גיליתי על קיומו של הספר "סוד הממד האחר" שבוע לפני שהוא יצא ובדיוק אחרי שסיימתי את "קסם הקמע", ככה שלא חיכיתי הרבה זמן שיצא לאור (אבל תאמינו לי, השבוע הזה היה מייאש). מה שרציתי להגיד כאן? שלמרות שיש כאלה שאולי לא יאהבו את הספר, יש כאלה שכן אוהבים אותו (לא מותחת ביקורת על אף אחד, אתם יודעים כבר מה אומרים על טעם וריח..)

כמו הספר הראשון בסדרה, גם סוד הממד האחר השאיר אותי דבוקה אליו ומתחננת להמשך (ליאת, רחמים?!)

**זמן לספויילרים שלא באמת נחשבים לספויילרים**

עם כל האהבה שלי לספר (ויש אהבה), חלק ממנו די חזר על הספר הראשון. זה הרגיש לי כאילו לקחו את "קסם הקמע" קרעו ממנו דפים ושילבו אותם בתוך הספר הזה. אני יודעת, זה היה אמור להיות חלק מ"איבדנו את הזיכרון שלנו אז זה אומר שגם אתם לא אמורים לזכור שהיינו פה", אבל זה עדיין הפריע לי ולדעתי גם הפריע מאוד להתקדמות של העלילה. אם היא הייתה מסיימת את החלק של האיבוד זיכרון מהר יותר, אני חושבת שהספר היה יכול להיות נחמד יותר..

**סוף ספויילרים שלא באמת נחשבים לספויילרים**

אבל חוץ מהחזרה על הספר הקודם, העלילה הייתה נחמדה ומצחיקה והדמויות- נשארו אותו הדבר (אבל זכינו לראות צדדים אחרים שלהם), ככה שמי שקרא את הספר הראשון יהנה לדעתי גם מהספר הזה :)
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ