ביקורת ספרותית על All the Bright Places מאת Jennifer Niven
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שלישי, 25 באפריל, 2017
ע"י Drunk Reader


כבר עבר הרבה זמן מאז שקראתי ספר נוער רגיל שבכיתי מימנו, ושנהנתי מימנו.
כל כך, כל כך הרבה זמן.
לצערי, אני לא יכולה לתאר ממש איך היה לקרוא את הספר הזה, אבל במילה אחת, הוא היה מהנה.
כן, אני בכיתי, והייתי צריכה להחזיק את עצמי לא להתחיל לבכות כשקראתי אותו בשיעור מסויים, אבל העמודים הבודדים והאחרונים שקראתי בבית הראו לי עד כמה הספר הזה נכנס בי חזק.
את האמת, כבר הרבה זמן שלא קרה לי שאני צריכה 'להתגבר על ספר', אני חושבת שזה קרה עם גנבת הספרים, אבל זה פשוט כי, זה גנבת הספרים, וזה ספר נוער, די דכאוני.
אבל עד כמה שזה רע אני התגעגעתי לתחושה הזו, לתחושה שאני צריכה לעכל, שאני לא יכולה לעבור לספר הבא עד הבוקר החדש כי אני צריכה לעכל את הקריאה שלי. וכן, אני התגעגעתי לתחושת מועקה וחוסר מנוחה שיש לי מספר, ספר נוער!
במקור רציתי לקרוא את הספר הזה ממש מזמן, מהרגע שחיבבתי את הספרים של ג'ון גרין, all the bright places תמיד הופיע איפה שהוא והומלץ, ואחרי רדיפות והמתנה של 4 שנים, קראתי אותו, נהנתי, בכיתי, ולעולם לא אשכח אותו.
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
Drunk Reader (לפני שנה ו-2 חודשים)
מבחינת עלילה אני מסכימה, הספר לא עוקף את שני הכוכבים, אבל הכתיבה הייתה ממש נהדרת, ולרוב אהבתי את ההומור השחור והדיבורים של פינץ'
גם אני חשבתי על זה, איך המשפחה התעלמה מההעלמות שלו, לא משנה שזה משהו קבוע שהוא עושה, אבל אני יותר התייחסתי לאיך שהספר היה כתוב.
מיכל (לפני שנה ו-2 חודשים)
בדיוק סיימתי לקרוא אותו לפני כמה ימים.
אני לא חושבת שזה הספר הכי טוב שקראתי. בגלל כל מיני נקודות לא פתורות שהייתי מצפה מהסופרת לפתור. כמה ההתייחסות של המשפחה של פיץ' כלפיו. איך הם לא עשו כלום? ופשוט ישבו בשקט וחיכו?
אבל הוא בהחלט מכניס נקודות למחשבה וכן היה מהנה לקריאה.2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ