משחק תפקידים - שער השדים קבוצה ציבורית
החיים ביבשת אנדור היו טובים ומשגשגים. הפונדקים, הכפרים והערים המו. הטבע זהר בירוק, המסחר שגשג ושדות החיטה הזהיבו. הכול היה נפלא עד שהשדים הגיעו.
בהתחלה זו הייתה שמועה פה וסיפור שם. אנשים נעלמו, ואחרים סיפרו שהם ראו יצורים משונים. כל סיפור שונה מקודמו, אבל מספר התקריות הלך וגבר. היצורים התחילו לזרוע פחד ואימה, דלתות שהיו פעם ננעלות לעיתים רחוקות הוגפו מדי ערב בקורות כבדות. האומות נאלצו להכריז על מצב חירום, מספר צבאות הכריזו שהם יוצאים לצפון, המקום שבו הכול התחיל, שממנו יצאו השדים, אך אז מחוזותיהם הותקפו ובלית ברירה הם נאלצו להישאר ולהילחם למען מולדתם.
כמעט שנה עברה מאז המקרה הראשון, וזרם השדים רק הולך וגובר עם הזמן. לא נשאר אדם אחד שלא ידע על המפלצות מהצפון. זה מקור הדאגה הגדול היותר, אך לרוע המזל כל הצבאות לא יכולים לצאת למשימת ההתאבדות כדי לחסל את המקור המסתורי, לכן זו המשימה שלכם.
-ארן-
(אומר מראש על הכול- אל תגזימו, אתם לא יכולים להיות קוסם אדיר שיודע לסייף בעזרת קיסם יותר טוב מסייף מצטיין, בעל דרקון עצום כחיית רכיבה לדוגמה.)
דף דמות:
שם:
גזע:
גיל:
מין:
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה:
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק (שום דברים שמשפיעים על המוח, בעיקר כי זה לא יעיל נגד שדים):
קוסם\לא קוסם\אחר(לדוגמה קסם חלש שמשתלב בקרב.):
חיה מלווה (כולם יכולים, אבל תזכרו שלא כל הרפתקן מסתובב עם תוכי על הכתף או דרקון מחמד.):
סיפור רקע:
הערות:

ישנה גם משימת התנדבות, לא משהו גדול מדי, והוא ייקח רק את הפרק הראשון, אם אתם מעוניינים תכתבו בדף הדמות שלכם.

הגזעים (אף אחד מהם הוא לא בן אלמוות):
בני אנוש: בני אנוש הם מהזנים הנפוצים ביותר. הם יכולים ללמוד נושאים רבים במומחיות והם בעלי הקסם החזק ביותר מבין הגזעים (הרחבה על קסם- קסם יכול להתבטא בהמון צורות, כמעט אצל כל קוסם הקסם שונה במידת מה וכך גם תחום המומחיות, אבל בני האנוש חזקים קצת יותר מכל שאר הגזעים.)

מכאניקים: המכאניקים הם בני אדם שבזמנים קדומים פיצחו את סודות המכאניקה, וכדי לשמור עליהם מן הידיים הלא נכונות הם בנו ערים מעופפות שמגרדות את השחקים ומושבות תת קרקעיות מדהימות, שם הם חוצבים בעזרת מכונות את החומרים שהם צריכים. הם חברה סגורה, קשה להתקבל אליהם, אלא אם כן גילית כמה דברים שהם לא רוצים שיתפשטו לעולם, ואז אתה מגלה שפתאום אתה אחד מהם, ובלתי אפשרי לצאת משורותיהם. בגלל שאת רוב הזמן הם מבלים בסדנה אין להם פנאי ללמוד להילחם טוב ולהתאמן, אז הם מחזקים אזורים בגופם בשריונות מכאניים ולעיתים אף בחליפה משוכללת שלמה, אתם יכולים להתפרע עם כלי הנשק שלהם, פטנטים כמו לדוגמא פטיש אש ותותח יד. כמעט בלתי אפשרי להשיג את הנשקים שלהם, ואז קשה לתפעל אותם. אין ביניהם קוסמים, המכאניקה שלהם ניזונה מליבות כוח פרי המצאתם (כמו הקסמים, כל דבר שונה במעט מהאחר, ולרוב הם עובדים לבדם על פרויקטים פרטיים בסדנאות שלהם ולכן זה שונה, הכול דומה לסטימפאנק.)

אנשי חתול: דמויי אדם בעלי אוזניים וזנב של חתול וחן חתולי, לעיתים קרובות הם מקעקעים את עצמם. הם רזים וחינניים, בגובה של בני אדם, אבל הם אתלטיים וחזקים מאוד, אך בקושי מחוננים בקסם. הם חיים בין בני האדם ומקורם לא ידוע, כנראה שילוב קסום שנוצר כנשק במלחמה הגדולה, מלחמה עתיקה ואדירה שהשאירה באומות פצעים שלקח להם זמן רב להחלים, וכן, הם דומים באופן מפתיע מאוד לאנשי החתול מפיינל פנטזי.

אנשי זאב: אנשים שיכולים להפוך לזאבים גדולים ועוצמתיים כרצונם. כמו אנשי החתול הם לא קוסמים ידועים וגם כנראה שהם גם נוצרו כנשק במלחמה הגדולה, למרות שיש מקורות שאומרים שהם אפילו עתיקים יותר. כבני אדם החושים שלהם מחודדים יותר והם מעט חזקים ומהירים יותר, אבל לא כמו אנשי החתול, לפחות לא כל עוד הם בצורת האנוש שלהם. יש דרכים מרובות להפוך לאחד, אבל צריך להיות בני אדם. יש טקסים עתיקים ומשונים שהופכים איש לאחד, ברצונו או בניגוד לרצונו, זה גם עובר בתורשה, ובחלק מועט מהמקרים זה בגלל נשיכה, לרוב מי שננשך הופך לאחד, אבל לרוב הם גם לא שורדים את התקיפה. אם אתם רוצים להפוך לאחד במהלך המשחק אשמח, רק תאמרו לי.

קנטאורים: לוחמים טובים וקשתים מצוינים, הם מהירים ביותר, רק אנשי זאב בצורת הזאב שלהם בלילה או מכאניסט עם כלי רכב פרי המצאתו יכולים לעקוף אותם במהירותם לפעמים. הקסם שלהם שני אך ורק לבני האדם. הם מתחברים מאוד לטבע וזה לא נדיר למצוא אחד שהכריז על עצמו כשומר של פיסת יער. הם טוענים שהם לא שילוב קסום שנוצר למטרות מלחמה אבל גם עברם לא ברור.

לאמיות: דמויי אנוש עם פלג גוף תחתון של נחש עבה וארוך, הם באים מרחוק, מיבשות אחרות, טרופיות יותר, ודי נדיר לראות אחד, למרות שכולם שמעו עליהם. הרוב שרואים הם סוחרים, שגרירים או מלווים. יש להם גם קהילות קטנות ביבשת, אבל הרוב באים מיבשות אחרות. הקסם שלהם דומה בכוחו לזה של הקנטאורים אבל מיסטי יותר. הם נעים מהר יותר מבני אדם, אבל פחות מאשר קנטאורים. אולי הם לא נשמעים כמו הגזע המושלם בשביל הדמות שלכם אבל עם איזה זן אחר אתם יכולים לחנוק את היריב למוות ולטפס על עצים כשהידיים שלכם פנויות?

השדים: לא, אתם לא יכולים להיות כאלה, זה רק הסבר לגבי מה שיעמוד מולכם. המון סיפורים סופרו על השדים, על מראם ותכונותיהם, כי כשכפרי רואה שד הוא לא עוצר לסקור אותו אלא רץ על נפשו בפאניקה וצרחות, ומאוחר יותר הוא נוטה לעוות ולנפח סיפורים, שמגיעים לממדים בלתי הגיוניים בעליל. אך אתם הרפתקנים, ובוודאי לפחות חלקכם התנסיתם במפגש אחד או שניים עם שד, אתם יודעים איך הם באמת. קודם כל הם מורכבים מליבה זוהרת בשלל גדלים, ככל שהיא גדולה יותר כך השד חזק יותר, והצבעים שלה לרוב הם אדום או סגול. מסביב לליבה יש להם גוף שחור שנראה כמו עשן או ערפל שחור מאוד כבד, כמעט מוצק, שנע באיטיות. הצורה שלהם דומה לכל מיני חיות, כנראה כי הם ששואבים השראה מחיות שראו כדי להיות יותר קטלניים בשטחים שאליהם החיות מתאימות. הם לא מדברים והם פראיים מאוד, אבל יש להם מעט בינה. הדרך היחידה להרוג אותם היא לפגוע בליבה, פגיעה בכל מקום אחר בגוף פשוט תגרום להם להעלות עשן שחור עד שהפציעה תתאחה, אך זה מעכב אותם. ברגע שהליבה שלהם ניזוקה מספיק הגוף שלהם מתפוגג כעשן, כאילו מה שהחזיק את החומר צמוד נעלם, אבל אפילו קרב נגד אחד מהחלשים שבהם אינו עניין כל כך פשוט. יודעים עליהם שהם באים מן הצפון, כי שם המקרים הראשונים קרו, ולמרות שאף אחד לא ראה אותו, כולם יודעים ומאמינים שהם מגיעים דרך שער, שער השדים.

תשקיעו בדמויות, תתאמו היכרויות ותקריות איתי ואל תתביישו לשאול שאלות. אגב, למרות שאמרתי לכם לא להגזים יותר מדי אתם עדיין צריכים להיות מנוסים מספיק בשביל ללכת למשימה הזו, אז יש לכם טווח להתפרע. עוד משהו, לא תהיה אפשרות שיהיו שלושה משתתפים מגזע אחד עד שיהיה לפחות אחד בכל גזע אחר. בהצלחה.

המשתתפים:

-נטוטו:
שם: ליאה
גזע: אנשי חתול
גיל: 17
מין: נקבה
אופי, תכונות גופניות: גמישה מאוד וקופצת ממש גבוה. שמיעה וראייה חדה מאוד. טובה בהשרדות בטבע. מאוד ממוקדת במטרות שלה. קשוחה, אפילו קצת קרירה לפעמים, אך גם יודעת להשתחרר ולהינות מדי פעם. מסוגלת להשתמש בכל דבר ככלי נשק, להפוך כל דבר לכלי נשק, ולהשתמש בכל סוגי הנשק שקיימים.
מראה: http://i628.photobucket.com/albums/uu4/froggiwill/anime%20photos/Cat-Girl.png
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: חרב שמסוגלת לחתוך הכל, אבקת זמן (שיכולה לגרום ליצורים חיים לקפוא בזמן) שיקוי שינה שלא משנה כמה היא משתמשת בהם הם אף פעם לא נגמרים, ונרתיק עור קסום שתלוי על החרוגה שלה ותמיד אפשר למצוא בו מזון ושתייה לפי הצורך.
קוסם\לא קוסם\אחר(לדוגמה קסם חלש שמשתלב בקרב.): --
חיה מלווה: לביאה בשם סו.
רקע: גדלה עם אחותה הקטנה ברחוב. הפכה לרוצחת שכירה וגנבת בשביל שיהיה לה ולאחותה אוכל ומקום טוב לישון בו. באחת השליחויות שלה מצאה את סו, שהייתה לביאה בקרקס. ליאה שיחררה את סו ומאז הן לא נפרדו. היא נתקלה בהרבה שדים במהלך השליחויות שלה, בעיקר כשהם הרגו את מי שהיא נשלחה לרצוח, אבל פעם אחת אחותה הקטנה עקבה אחריה. השדים ראו אותה והרגו אותה, וליאה נשבעה לנקום. היא שמעה על שער השדים ויצאה למסע להשמיד אותו. היא לא תעצור עד שהיא תשיג את הנקמה שלה.

-קידה:
שם: רֶאיְי
גזע: אשת חתול
גיל: 18
מין: נקבה
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה:
http://www.freewebs.com/girlovesmuffins/photos/Anime/cat%20girl%2005.jpg
עורה שזוף, קעקועים שחורים מסולסלים על כל הגוף, למעט הפנים. פרווה שחורה (זנב ואוזניים...) עיניים ירוקות בורקות ושובביות למדי. מהירה, גמישה, מסוגלת לזנק לגובה רב. ציידת טובה. קלת דעת, פזיזה, לא חושבת הרבה ואומרת כל מה שעולה במוחה. קטלנית ומתעבת שדים יותר מכל דבר. אמנית הישרדות.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: חפץ קסום- פגיון כסוף שמסוגל לשאוב את אנרגיית החיים ממי שהוא פוצע. אינטואיציה חזקה. כלי נשק- פגיונות הטלה, טפרייה ושיניה...
קוסם\לא קוסם\אחר(לדוגמה קסם חלש שמשתלב בקרב.): לא קוסמת.
חיה מלווה: אין
סיפור רקע: עברה המון, יותר ממה שגילה רומז.

-the doctor:
שם: אורניום
גזע: מכאניק
גיל: 20
מין: זכר
אופי: אוהב לרצוח בעזרת החליפה, שונא שדים משום שהרגו את אמו, סומך על כל מי שגם שונא שדים.
תכונות גופניות: יכול לרוץ ממש מהר בזכות החליפה
יכולות: יכול לעוף בעזרת החליפה (יש לו ברגליים וביידים סילונים חזקים).
מראה: נראה כמו סייברמן (http://www.bbc.co.uk/doctorwho/gallery/s2_05-06gallery/hires/cyberman2.jpg) עם החליפה אבל כשהוא בלי הוא עם שיער שחור עד הכתפיים עם פוני שמסתיר את עיניו הירוקות העזות.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: מיני תותחים של טילי רונות קטנים בתוך החליפה, יכול מהכתפיים לירות כדורי רובה, יש לו תיק אין סופי למקרה שלא תהיה לו החליפה שבו הוא מאחסן אוכל ומים, שתי חרבות קסומות ששורפות, שני אקדחים, שוקר חשמלי, בקבוקון עם מי ריפוי שמזריקים לתוך מערכת הדם והם מרפאים כל דבר חולה או פצוע בגוף, מזרק ואקדח אש.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסם.
חיה מלווה: אריה מכני שיש לו עיניים שיורות קרני אנרגיה ומשגר טילי רונות מהידיים הקידמיות.
סיפור רקע: בדיוק גמר אקדמיה ללחימה והישרדות ושמע על שער השדים והחליט ללכת למשימה.
הערות:
1.בעזרת החליפה אורניום לא צריך לאכול או לשתות יש בחליפה אוכל ומים שמוזרקים לגופו לפי רצונו.
2.לחליפה יש מקור כוח משלה לכן לא צריך לטעון אותה.
3.יכול לפתוח את החלק של הפרצוף בחליפה.

-אריה:
שם: קאלה רונצ'ס
גזע: אנשי זאב
גיל: 17
מין: נקבה
אופי: דואגת מגנה ואכפתית, קשוחה לעיתים רחוקות נפתחת לאנשים, חשדנית
תכונות גופניות: גוף אתלטי וגבוה, חזקה ומהירה
יכולות ומראה: שיער חום מתולתל ארוך, עיניים ירוקות חודרות, גבוהה, יכולות חדות כמו לכל איש זאב
לא קוסמת
חיה מלווה: כשהיא אנושית יש לה כלב לבן גדול מעורב
סיפור רקע: לא נולדה כזאבה הייתה תאונה והוריה נרצחו היא גססה (הייתה בת 5) איש זאב בשם מייסון מצא אותה
הוא לא חשב שנשיכה תזיק אם היא כבר גוססת, היא נהפכה לזאבה וגרה עם מייסון ביערות עד לפני שנה. עכשיו
הלהקה מתחבאת בצללים מייסון הוא המנהיג של הלהקה ועכשיו חושבים מה לעשות בהמשך.

-קטניס:
שם: פני.
גזע: מכאניקים.
גיל: 15.
מין: בת.
אופי: שקטה, ביישנית, חסרת ביטחון, לא מסתדרת בחברה וגם לא מנסה, אך היא בעלת לב טוב ומפגינה אדיבות ונחמדות. חכמה באופן מדהים למדי אבל גם חננה אמתית עם משקפיים והכל...
תכונות גופניות, יכולות: לא ספורטיבית בעליל, גמלונית ומגושמת למדי אבל כשזה מגיע לקטעים שצריך לחשוב היא מספר אחת.
מראה: שיער שחור ארוך שתמיד יהיה אסוף לקוקו. רזה, נמוכה, חיוורת, עיניים כחולות בהירות. לא יפהפייה אבל עדיין די יפה.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: אקדח שמוצמד לגב כף היד שיורה חצים מורעלים בחומצה מאכלת וחצים מרדימים.
במשקפיים יש לה כפתור שהופך אותם למשקפיים עם ראיית לילה וכל הדברים האלה...
בנעליים יש גלגלים וגם מנוע סילון.
חנית מחשמלת. שעון מדבר מדליק שעושה המון דברים כמו לאתר איפה היא נמצאת....
אקדח שיורה כדורי אש.
קמע תליון (מחובר לשרשרת) שקיבלה מאמא שלה (שהיא בת אדם שהצטרפה למכאניקים) בעל כוחות ריפוי.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא.
חיה מלווה: שעון מדבר (למרות שטכנית זאת שעונית מדברת) שהיא פחות או יותר החברה היחידה שלה...
סיפור רקע: ההורים של אמא שלה נרצחו בידי השדים והיא נותרה חסרת כל. מכאניקי אחד התאהב בה ובשל מעמדו הצליח לצרף אותה לחברה הסגורה של המכאניקים. אז בעצם אמא שלה רצתה שתצא למסע על מנת לנקום את מות הוריה.
הערות: למרות שאין לה ניסיון עם היתקלויות בשדים אמא שלה דאגה להכין אותה ולאמן אותה היטב.
וחשוב לי לציין שסוג המשקפיים זה המשקפיים המגניבים האלה, המרובעים עם המסגרת השחורה...

-reaper:
שם: קורט ווגנר
גזע: בן אנוש
גיל: 25
מין: זכר
מראה: גבוה, בנוי טוב ושרירי. פנים זויתיות ורזות, סנטר מחודד, אף סולד מעט, עיניים אפורות ומלוכסנות. שיער שחור כלילה ומאורך – לא מספיק ארוך כדי לעשות צמה, אך גם לא קצר.
לבוש בגלימה שחורה עם ברדס, מכנסי עור, חולצת שריון שעשויה עור, ומגפי עור שחורות.
אופי: חכם, מבין/לומד דברים במהירות, מעט ביישן, אמיץ, תמיד יגן על החברים שלו, רגיש.
תכונות גופניות: לא חזק בצורה יוצאת דופן, אבל שומר על הכושר שלו. הוא מהיר וזריז, והאינסטינקטים שלו מפותחים.
יכולות: להבין אנשים, לנתח הבעות פנים בצורה טובה.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: קאטנה שכל מכה שלה גורמת לנזק מיזערי של קרח וקור (על הגב), סכין שחוזרת לבעליה כמעט מייד (במגף), עשבים לחליטת שיקויים.
קוסם\לא קוסם\אחר: קוסם
חיה מלווה: יצור פרוותי שנמצא על הכתף. בעל כנפי עור, זנב צר ארוך עם ראש חץ, קרניים קטנות, ואף של חתול. שמו לנייט, והוא מדבר בטלפתיה.
סיפור רקע: גדל במשפחה קטנה אך אוהבת. כשגדל החליט שהוא רוצה ללמוד את סודות הקסם. הוא למד בגילדת הקוסמים, והתקדם מהר מאוד בלימודיו בשל יכולתו להבנה מהירה וקליטת מידע בצורה יוצאת דופן. הוא שילב עם לימודיו לימודי סיף והגנה עצמית. מה שגרם לכך שלא יכל להתקדם יותר מידי בלימודי הקסם. עם הזמן הוא הגיע לאיזון מסויים בין קסם ללחימה.
את לנייט הוא קיבל ממורו לקסם כשסיים את לימודיו.

-מישהי עם כנפיים:
שם:לולו-לילי
גזע:קנטאורים
גיל:15
מין:נקבה
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה: נחמדה אך לרוב מתבודדת, שקטה. יודעת לרוץ מהר יחסית לקנטאורים, מסוגלת לקפוץ גבוה. יודעת לצייר יפה, בעלת הבחנה חדה, מסוגלת לתקשר עם חיות מסוימות. נמוכה יחסית לגובה של הקנטאורים, אוהבת ללבוש חולצות צמודות קצרות עם צווארונים. שלא כמו רוב הקנטאורים יש לה קעקוע קטן ולא בולט על פרק כף היד של וורד שחור.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: פיגיון מוסתר קשור לרגל, חרב צמודה בחגורה למותן. יש לה צמידי מזל שמסוגלים לעצור את הזמן לטווח קטן ולגרום להיעלמות.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסמת.
חיה מלווה: אין
סיפור רקע:--

-ארן:
שם: קאיטו
גזע: נאגה (לאמיה)
גיל: 20
מין: זכר
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה: שיער שחור ארוך מעט וחלק, עיניים ירוקות עמוקות, גוון הקשקשים שלו נע בין ירוק לחום והם די עבים. בגדי פרווה משולבים בחלקי שריון, ברדס רחב וצעיף בד שאפשר לשים על הפה והאף. זריז וחזק, מתמצא ביערות. הוא לא מדבר הרבה, מדי פעם אפשר להבחין במבטא המוזר שלו.
-חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: חרב ממזרית עבה, ישנה, שחורה ומעוטרת באדום זרחני, מלובן. מגע בעיטורים יכול ליצור כוויה ובמהלך קרב הלהב מתחמם יותר ויותר והעיטורים מתחילים לזרוח חזק בהרבה ועוברים מדרגות הליבון השונות. קשת עם חצים חודרי שריון.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסם
חיה מלווה:--
סיפור רקע: כל מה שהוא זכר היה אש ודם, זה היה כשהוא היה בן עשר. מאז הוא גר ביערות ועשה גיחות הולכות ומתארכות אל הציביליזציה. הוא למד איך לשרוד לבד ומדי פעם השתכר כשומר ראש או בתפקידים אחרים כדי להשיג את כספו, איתו הוא קנה את רכושו, כי ביער לא היה לו כלום מלבד בגדיו, קומץ מטבעות וסכין.
הערות:

-בת הים הקטנה:
שם:היילרי
גזע: אשת חתול
גיל: 15
מין: נקבה
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה: גובה ממוצע (1.65 בערך), רזה, שיער חום-בלונדיני בהיר ומתולתל, עיניים ירוקות עם ניצוץ של עליזות בתוכן. אוזניים וזנב בצבע דבש.
קופצנית ועליזה אך יודעת להיות רצינית כשצריך. בעלת מזג נעים אבל יש לה גבול דק בין סבלנות עצבנית לבין עצבנות של ממש (ולא כדאי לעצבן אותה. ). גמישה מאוד. יכולה להישתחל למקומות קטנים.
יכולה לשרוד לבד ובלי הרבה דברים במשך הרבה זמן, כל עוד יש לה מים. יכולה לראות בחושך. (כמו חתול)
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: שוט עור חזק וגמיש, ארנק קטן שיכול להכיל בתוכו עד גודל של 2 בני אדם ממוצעים.
קוסם\לא קוסם\אחר(לדוגמה קסם חלש שמשתלב בקרב.): לא קוסמת.
חיה מלווה: מין כדור פרווה זהוב, קצת יותר גדול מאגרוף גדול. בעל כנפיים קטנות ופלומתיות ואוזניים שבולטות מהפרווה שלו.בעל שיניים קטנון וחדות. פניו קטנים וחמודים. שמו הוא סניץ׳.
סיפור רקע:
הייתה לה משפחה קטנה ואוהבת עד ששדים הרגו את הוריה באחת מההתקפות הראשונות. היא ברחה מחורבות ביתה ולקחה איתה רק את סניץ׳- חית המחמד שלה מאז שהייתה תינוקת, את הארנק שנתנה לה סבתה (המתרחב) ואת השוט- כלי הנשק של אימה. היא נדדה בין הכפרים והערים ללא נסיון לחימה כמעט ולימדה את עצמה להשתמש בשוט. היא נהייתה מאומנת וזריזה ופעלה בתיאום כמעט מושלם עם סניץ׳, שנלחם לא רע בעזרת שיניו החדות. היא מצאה אורווה נטושה והיא משתמשת בה כבית. היא מתקיימת מגנבות, מציד ומעבודות מזדמנות.

-הלוחמת:
שם: קאיה
גזע: לאמיה
גיל: 17
מין: נקבה
אופי: סקרנית ואמיצה, לרוב סרקסטית ולא לוקחת דברים ברצינות. כשמכירים אותה אין הרבה אנשים שלא מתחברים איתה גם אם היא קצת מרתיעה במראה החיצוני.
תכונות גופניות: מהירה, מעולה בהתגנבויות, בטיפוס ובהסוואה. חזקה יחסית לגודלה.
יכולות ומראה: צנומה, גובה ממוצע. פלג גוף עליון בצבע מוקה ענברי, עיניים גדולות בצבע בז' צהבהב, שיער ארוך שחור שקלוע בעשרות צמות דקיקות. פלג גופה התחתון הוא זנב לא עבה ביחס לרוב הלאמיות, גמיש וארוך בצבע שחור שעליו סלילים צהובים ארוכים. הזנב נגמר בצורת ראש חץ משונן.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: חנית דו כיוונית שכל להב בה בצורת עלה משונן ממתכת שחורה. כשהלהבים בוהקים בזהב הם יוצרים פיצוץ ממוקד. החנית צריכה להיות חשופה לאור ירח כשהיא פועלת. חגורה פשוטה מלאת כיסים שיכולים להכיל יותר ממה שנראה מבחוץ. מעיל עם ברדס.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסמת, בעלת יכולת שליטה בבזים.
חיה מלווה: אין באופן קבוע.
סיפור רקע: קאיה נולדה לשבט לאמיות שבניו אומנו מגיל אפס לריגול וכיבוש על מנת להיות שבט הלאמיות החזק ביותר. זה לפחות מה שעובר מדור לדור, יחד עם שמועות שמקורות השבט הם הלאמיות הראשונות בעולם. קאיה גילתה כישרון ייחודי באימונים מאז היתה בת 3, ובמהרה מינו אותה לפיקוד על קבוצת לאמיות במשימות מיוחדות. במארב למכאניקים שפלשו לטריטוריה שלהם בגסות, קאיה איבדה את כל הקבוצה שלה. המכאניקים הסתירו חומרי נפץ בכמויות עצומות והלאמיות פוצצו אותם כדי לא לסכן את שאר השבט. החישובים של קאיה היו שגויים, והיא הצליחה לחזור הביתה בחיים רק כי הייתה המהירה מבין בני שבטה. כשחזרה לשבט, החליטו לקחת ממנה את הפיקוד ולתת לה לסייר לבדה בגבולות השטחים בבידוד.

-idoogy:
שם: קראבוס
גזע: קנטאור
גיל: 24
מין: זכר
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה: שריון עור גמיש, שיער חום ארוך ועיניים חומות, פנים חלקות. כריזמטי ונחמד, חזק ובעל סיבולת טובה.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק: חרב קרח קסומה ומגן.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסם
חיה מלווה: נץ ציד פיקח.
סיפור רקע: יצא לחפש הרפתקאות ואקשן כדי לחזור לבית עם סיפורים וכסף. יום יבוא והוא יחזור ואולי יתחתן, אבל הוא מנסה להרחיק את היום הזה כמה שיותר.

-זאבה:
שם: לילה(השם האמיתי) ,דיאנה ,לוסי ,סול...
גזע: אנשי זאב
גיל:20
מין: נקבה
אופי: שקטה ,כחמה ,נאמנה ,יצירתית ,בעלת זיכרון טוב ומהירת מחשבה
תכונות גופניות: נמוכה קצת מין הרגיל, יכולה לרוץ למרחקים ארוכים, מהירה מין הרגיל ויש לה ראייה חדה.
יכולות: יכולה לקפוץ גבוהה ולרוץ יום שלם בלי להתעייף(מתאמנת בזה מגיל 12 אז ..).
מראה: עניים כחולות וכהות ,שער שחור ,חלק וארוך ,עור שזוף וצלקות בגוף שהיא מסטירה בעזרת הבגדים הארוכים שלה היא לובשת: מכנסיים ארוכים ושחורים אפודה עם הרבה כיסים בצבע עור שחור,חולצה ירוקה כהה וארוכה ומגפיי עור חזקים וקשיחים.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק :תליון שיכול לשנות את הצורה של האדם שלובש אותו (במראה כמו עניים, צבע שער ואורך, גובה ועוד..),חץ וקשת וסכין ציידים ארוכה.
קוסם\לא קוסם\אחר: לא קוסמת אבל יכולה לדבר עם חיות.
חיה מלווה : זאב לבן שמתלווה עליה מאז שהייתה בת 15 עם כתם אפור בצורת יהלום במצאך וברגל.
סיפור רקע: נמלטה מההורים שלה שבוע לפני שהשד תקף את הכפר שלה כשהיא חזרה אחרי 10 ימים היא ראתה הרבה הרס,היא רצה אל הבית שלה וגילתה את כל המשפחה שלה שרופה עד העצם על הוריה היא לא התאבלה אבל על 3 אחיותיה ואחיה הקטן שהיה בקושי בן 3 שנים היא חיפשה משהו להציל אבל כל מה שמצאה היה תליון שהיה על אביה וכמה בגדים מאוחסנים במקום מחבוא מקבצנים ועד ואצילים, כשהיא הורידה את התליון מהצוואר של אביה הוא התגלה לבר עם עניים כחולות כהות ושער שחור וחלק, 26 חצים שהחביא בגזע עץ חלול וקשת עם שני להבים מוצמדים אליה עדי שתוכל להילחם בקרב קרוב.
הערות: היא התחפשה לכל מיני דמויות כדי לשרוד לפעמים אפילו גנבה בדמות אחרת .
היו לה שמות רבים והיא זכרה את כל מה שמי חושב שהוא יודע עליה, השם שלה האמתי שלה זה לילה.

-ירח לבן:
שם:ליס
גזע:קנטאורית
גיל:16
מין:נקבה
אופי, תכונות גופניות, יכולות ומראה:החלק של הסוס בצבע שחור עם נקודות לבנות, שער שחור,עניים כחולות וריקות,לובשת חולצה שחורה וקצרה.
היא מהירה וחזקה יותר מרוב הקנטאורים,היא נחשבת יפה אבל אין לה חברים.
היא שקטה ומופנמת, הבעת פניה כמו מסכה אטומה.
חפצים, חפצים קסומים וכלי נשק:סכין צייד ארוכה שנגיעה שלה מעלה בלהבות את הבשר,גרזן מלחמה דו כיווני שגורם לשיתוק זמני באזור שבו הוא נגע
קוסם\לא קוסם\אחר(לדוגמה קסם חלש שמשתלב בקרב.):
חיה מלווה :להבה מרקדת שבמקרה הצורך הופכת לכמעט כל דבר(חוץ מכלי עבודה וחומרי גלם)
סיפור רקע:כל משפחתה,חבריה ושבטה נהרגו מהשדים הארורים האלה.
היא הייתה מלקטת אבל ההרג ההמוני הפך אותה ללחומת שלא יודעת פחד מהו.
הערות:היא לוחמת מיומנת אז אל תמעיטו בערכה!
הידעת: בשביל להזמין חברים לקבוצה - שלח להם קישור: .
חברי קבוצת משחק תפקידים - שער השדים
הצג הכל מציג 10 מתוך 23 חברים
בן 17
somewhere, out there
בן 19
ה̛ͮ̏̇͊ͫ͊̍ͥ͛̈́̆͐ͩ̿ͬͦ͝҉̠̺̹̖͎͔͉̜͙͕͓̱͇מ̴̨̯͈̮̣͔͇͍̹͍̫͂̏͂̅ͦ̃ͬ͆ͬ͒ͥ̀̚̚͢ח̧̡̱̗̭̙̳̦͖̘̪͖͇̙̮͍̭͇̠͗͗̿̐̈́͌̿͒́͝͞ͅב͋̆ͥ̾ͥ͂ͫ̍ͮ̇ͥͥ̄̐ͥ҉͓͎͎͚̳͍̜̰̰̲̱͙͈͙̟̘͙̗͓͟ר̴̨̝̫̺̱̦͉̱̣̬̮͔̗̹̮̗͒̈͑̊̀͗̌ͦ͑͐͡ת̮͕̣̜̝̤͔͍̗̥̟͙͙̮͚̹̟̖̗ͫ̐ͣͬ̏͛̀̀̕͞
בת 24
אֶלִיאָלגַר, בירת בַּקוּרָה
בת 19
קצה הצוק
בן 17
גאליפריי
בת 19
לינד
בת 20
ארצות הפרא החופשיות.
בת 16
קופסת עפרונות *קרןתאומה*
בת 18
ארץ לעולם-לא
בת 19
חלום אבוד
קיר הדיונים
 |  הוסף דיון הצג הכל מציג 5 מתוך 29 דיונים שעל הקיר
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
הגזעים:

אנשי זאב: אנשים שמסוגלים להפוך לזאבים גדולים ועוצמתיים כשהם רוצים. הם לא קוסמים ידועים. כנראה שהם נוצרו כנשק במלחמה הגדולה- מלחמה נוראית שהתרחשה בעבר הרחוק ואחריה לא נשאר כמעט דבר מהתקופה שקדמה לה, אבל יש מקורות שאומרים שהם אפילו עתיקים יותר. כבני אדם החושים שלהם מחודדים יותר והם מעט חזקים ומהירים יותר, אבל לא כמו אנשי החתול, לפחות לא כל עוד הם בצורת האנוש שלהם. יש דרכים מרובות להפוך לאחד, אבל צריך להיות בני אדם. יש טקסים עתיקים ומשונים שהופכים איש לאחד, ברצונו או בניגוד לרצונו, זה גם עובר בתורשה במקרים מסוימים, ובחלק מועט מהמקרים זה בגלל נשיכה, מי שננשך הופך לאחד, אבל לרוב הם לא שורדים את התקיפה.
אנשי הזאב חזקים מעט יותר בלילה.
אם אתם בני אדם ואתם רוצים להפוך לאחד במהלך המשחק אשמח לאפשר את זה, רק תודיעו לי.

אנשי חתול: דמויי אדם בעלי אוזניים וזנב של חתול וחן חתולי, לעיתים קרובות הם מקעקעים את עצמם. הם רזים וחינניים, בגובה של בני אדם. הם אתלטיים וחזקים מאוד, ובקושי מחוננים בקסם. הם חיים בין על פני היבשת ומקורם נבלע בעבר, לא ידוע. הם חיים כנוודים לרוב, בודדים, במשפחות או בשבטים. הם מתחברים למדבר ולים, אך מתאים להם מגוון רחב של שטחים. חלק מהם חי בערים לצד בני האדם. עם השנים נוצר להם מעמד של גנבים, מתנקשים, סוחרים ולוחמים.

בני אנוש: בני האדם הם הזן הנפוץ ביותר ביבשת, ויש סיבה לכך: למרות שאין להם כוחות מיוחדים (מלבד לקוסמים שביניהם) הם מסוגלים להצטיין בכל יכולת שהיא

דרקונים: במקומות רבים הם נחשבו לסיפורי אגדות, אך במקומות אחדים הם נחשבים לחלק מהמציאות. בעקבות האיום הם החליטו לחשוף את עצמם לעולם ולהציע את עזרתם לממלכה בדרכים שיוכלו.
הדרקונים גרים כמעט בכל סוג שטח על פני היבשת, מרגע שהם מגיעים לבגרות הם יוצאים לחפש מערה משלהם ולצבור אוצר. על חלקם גוברת התשוקה לאוצר והם נהיים מושחתים ויכולים להרוג למען אוצר או כל דבר אחר.
לדרקונים צבעים ומאפיינים שונים, אורכם של הגדולים מביניהם מגיע אף לעשרים וחמישה מטרים, אך אורכם של הצעירים (אתם) מגיע רק לחמישה, אורך מלא של עשרה.
הדרקונים מסוגלים לירוק אך ורק אש והם יכולים להשתנות לצורת אדם בעל שליטה באש. לדרקונים אין שום כוחות קסם מלבד אלה שהזכרתי.
הדרקונים הם זן שמאריך חיים מאוד, אבל אני מבקש שלא תגזימו עם הגיל שלהם, הדמויות שלכם יכולות להגיע רק עד גיל 150, שהוא בערך 35 בשביל בן אדם

לאמיות: דמויי אנוש עם פלג גוף תחתון של נחש עבה כגופם וארוך, הם באים מרחוק, מיבשות אחרות מעבר לים, טרופיות יותר. די נדיר לראות אחד, למרות שכולם שמעו עליהם. רוב הלאמיות שבארץ הם סוחרים, שגרירים או מלווים. יש להם גם קהילות קטנות ביבשת, אבל הרוב חיים מעבר לים. הקסם שלהם דומה בכוחו לזה של הקנטאורים אבל מיסטי יותר. הם נעים מהר יותר מבני אדם, אבל פחות מאשר קנטאורים. הם לוחמים מצויינים במגוון רחב של כלי נשק.

קנטאורים: לוחמים טובים וקשתים מצוינים, הם מהירים ביותר, רק אנשי זאב בצורת הזאב שלהם או מכאניסט עם כלי רכב פרי המצאתו יכולים לעקוף אותם בריצתם לפעמים. הקסם שלהם שני אך ורק לבני האדם. הם מתחברים מאוד לטבע וזה לא נדיר למצוא אחד שהכריז על עצמו כשומר של פיסת יער. עברם מתקשר לברית עתיקה של בני אדם עם כוח יער קדום.


רוחות טבע: בין אם זו שממה קפואה, יער או מדבר, לכל סוג של פיסת טבע יש רוחות טבע משלה. רוחות הטבע נולדות מתוך תמצית הקיום של פיסת הטבע, והן לובשות צורה של חיה שאופיינית לשטח הזה. בחיות האלו ניתן לראות התבטאות של השטח שלהן, בין אם זה העיניים, התחושה שהן מפיצות או אפילו עלים או פתיתי שלג ערפיליים זורחים שנראים כאילו הם אופפים את החיה, התבטאות זו מתחזקת כאשר רוח הטבע משתמשת בכוחותיה.
לרוחות הטבע יש כוחות דמויי קסם שקשורים לסוג הטבע שלהן, למרות שהן מיטיבות יותר לרוב להילחם באופן פיזי. רוחות הטבע חזקות יותר במעט בסביבתן הטבעית.
מאז ומעולם על הרוחות היו סיפורים מעטים ומעורפלים, והן נותרו באזור המסתורין, אך צייד לא יכול לצוד זמן רב בשטח של רוח מבלי ליצור איתה מגע, לעיתים הם אפילו יכולים לקיים קשרי ידידות.
רוחות הטבע לא צריכות מזון והזמן לא משפיע עליהן בכלל. הן יצורים בודדים לרוב והן מאוד רגישות לגבי השטח שלהן.
רוחות הטבע יכולות גם לשנות את צורתן לבני אדם, ולמרות שהם לא זוהרים או משהו בכל זאת ניתן להבחין שהם לא ממש אנושיים.

כל החוקים לגבי בחירת הגזע שלכם בוטלו, מעתה תוכלו לבחור כל גזע שאתם רוצים כל עוד פחות משליש מהדמויות הן בנות הגזע הזה
argo - Mihawk לפני 4 שנים ו-9 חודשים
אני יכול לשמור את הדמות שלי ?
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
כמובן, אתה יכול גם לשנות כמה דברים אצלו כמו גילדה וחפצים ושים לב שעברו כמה שנים מאז המשחק הקודם. עדיין לא הזמן להתחיל עם הדמויות, עוד לא פרסמתי את דף הדמות החדש.
זאבה~ לפני 4 שנים ו-9 חודשים
אוף ארן! עכשיו בא לי להיות רוח טבע ואני לא יכולה לנטוש את לילה!
אהה ויש לי כמה שאלות: עם אני אהיה רוח טבע איך זה יעבוד? לא ממש הבנתי את זה, אני אהיה פשוט יותר חזקה בשטח שאליו אני שייכת? ועם אני אהיה חיה אני אוכל לדבר?
ובקשר לאנשי הזאב ואנשי החתול והקנטאורים, מה תוחלת החיים שלהם ביחס לבני האנוש או שתוחלת החיים שלהם כמו של בני אנוש(לדעתי זה צריך להיות קצת יותר).
ומה לגבי יכולת ריפוי של אנשי הזאב והחתול? הם יותר מהירים או אותו דבר?
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
דמייני לעצמך שאת רוח של אזור קפוא, ואת תקועה באמצע המדבר, דברים כאלה משפיעים על היכולות שלך. בצורת חיה יש לך טלפתיה מסויימת, אבל היא יותר תחושתית מאשר מילולית. אנשי הזאב, אנשי החתול והקנטאורים חיים למשך אותו הזמן כמו בני אדם, לא הזכרתי שהם בני אלמוות. הם יחיו יותר מהרגיל רק אם משהו קסום יהיה קשור בזה. לאנשי זאב יש כוח התחדשות מסויים, אבל רק פי בערך חמש מבני האדם, מה שאומר שאם תשברי לאחד מהם כמה עצמות הן יתחדשו תוך חצי חודש, לא חצי דקה.
לדעתי תוכלי להיות גם לילה וגם רוח טבע, בטוח שאוכל לסדר לך משהו כזה, אבל זה ידרוש הרבה זמן וכאב ראש.
זאבה~ לפני 4 שנים ו-9 חודשים
תודה רבה, אני מאוד מעריכה את זה:)
נ.ב- עם אתה צריך עזרה, תפנה עליי.
אקו לפני 4 שנים ו-8 חודשים
טקסטים נוספים בקרוב
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
דתות
למרות שלא הזכרתי את זה קודם, ביבשת אנדור יש מגוון רחב של דתות, אבל כדי לתת לכם את התחושה שהמשחק באמת שלכם (וגם בגלל שאני עצלן) אתם תיצרו את האלים שלהם אתם סוגדים.
על מנת ליצור אל אתם צריכים להחליט מה הוא מייצג, איפה הוא מופיע וכו', וכמובן לתאם איתי. לאחר שיש לכם אל שלם יגיע הזמן להחליט על היחסים שלו עם הדמות שלכם. יש כמה רמות של אמונה: הראשונה היא האמונה הפשוטה, פשוט להאמין באל ומדי פעם להתייחס אליו, והאחרונה היא כבר ככהן האל, שכמעט כל חייו מוקדשים ללמידת דרכי האל ולסגידה לו, הדמות שלכם יכולה להיות בכל מקום בין שניהם.
האמונה באל מביאה גם תגמולים- מדי פעם האל בוחר לעזור לדמות, בהתאם לרמת האמונה שלה בו, אז אל תתמרמרו שהאל אף פעם לא מציל אתכם אם הפעם האחרונה שהתפללתם אליו הייתה לפני עשרים שנה כשהייתם שיכורים וחצי-מטורפים. מדי פעם אבחר להעניק תשורה אקראית מהאל, אם תרצו אוכל גם להעניק אחת כזו מתואמת אתכם, למשל בקרב, ולמעשה תוכלו להעניק לעצמכם תשורות קטנות בשם האל בלעדי כל עוד הן לא כל כך גדולות. תוכלו גם לקבל כוחות אל- היכולת להשתמש בכוחותיו של האל בשעת צורך מרצון עצמכם, על הכוחות האלה נחליט בבניית הדמות.

שימו לב, לא כל דמות חייבת להאמין באל מסויים, והאמונה באל היא לא רק בשביל לקבל מדי פעם טיפה עזרה- זה גם מאוד מוסיף לאישיות של הדמות ולרמת המשחק.
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
מה מצפה לכם "באדוני השדים"

-עלילה יותר ארוכה ומעניינת
-דף דמות ואפשרויות לדמויות יותר מושקעים, כולל גזעים חדשים, כלי נשק חדשים ופירוט יותר גבוה
-עבודה פרטנית על כל דמות
-אויבים חדשים
-רובים מפורטים ומגניבים (!)
-ציורים ואנימציות
-רמת משחק מהגבוהות ביותר שהיו בסימניה מאז ומעולם
בקיצור, התכוננו, כי המשחק הזה הוא משחק שבהחלט לא שווה להחמיץ.
argo - Mihawk לפני 4 שנים ו-9 חודשים
טאטאטטאטאםםםםםםםם בא ליייייייייייייייי
הומורה אקמי לפני 4 שנים ו-9 חודשים
-ועכשיו זה הזמן לפרסומת פריקית חופרת XD-
אוהבים משחקי תפקידים?
אוהבים ליצור משחקי תפקידים?
הגעתם למקום הנכון!!!!!
יצרתי קבוצה פרטית ליוצרי משחקי תפקידים
ביחד בעזרת החוכמה שלנו אנחנו ניצור את משחק-התפקידים-הכי-טוב-עלי-אדמות
[בלי להשוויץ כמובן...]

http://simania.co.il/group.php?groupId=1666

זאבה~ לפני 4 שנים ו-9 חודשים
ארן, עבר חודש! תתחיל!
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
עוד לא עבר אפילו שבוע, אשחרר עוד קטע בקרוב.
הומורה אקמי לפני 4 שנים ו-9 חודשים
סלח לי? עבר חודש
זאבה~ לפני 4 שנים ו-9 חודשים
תודה^^
אקו לפני 4 שנים ו-9 חודשים
אמרתי שאתחיל לעבוד על זה בסוף החופשה שלי, שהסתיימה לפני פחות משבוע.
זאבה~ לפני 4 שנים ו-9 חודשים
בסדר, רק תודיע כשתתחיל!
הומורה אקמי לפני 4 שנים ו-9 חודשים
תתחיל
תתחיל
תתחיל
קישורים רלוונטים
 |  הוסף קישור הצג הכל מציג 0 קישורים רלוונטים
סרטוני הקבוצה
 |  הוסף סרטון הצג הכל מציג 0 סרטונים

אירועים
 |  הוסף אירוע הצג הכל מציג 0 אירועים של חברי הקבוצה
ביקורות ספרים של חברי הקבוצה
הצג הכל מציג 3 מתוך 211 ביקורות ספרים
-איך הגעתי לספר הזה? שנה שעברה, לקראת יום השואה, הכריחו אותנו לעשות יומן קריאה על ספר שואתי כלשהו. היו ילדים שבחרו בספר הזה. אני בחרתי ב'שמו ... המשך לקרוא
6 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
מישהי עם כנפיים-מע''ך לפני 3 שנים ו-11 חודשים


מאחר וכמעט כולם אהבו את הספר לפי הביקורות,אני אשבור את הרצף. הספר היה מאכזב,ציפיתי לכל כך הרבה ממנו,לקח לי יותר מחודשיים לסיים אותו,לא כי ה... המשך לקרוא
קורא אחד אהב את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
אָרִיָה קארו (one piece forever <3) לפני 3 שנים ו-11 חודשים


למרות שקראתי אותו לפני הרבה זמן הוא השאיר עליי חותם. מי שמכיר אותי יודע שדברים נשכחים ממני, כלומר שכשאני קוראת ספרים אחרי כמה זמן אני לא זו... המשך לקרוא
4 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
זאבה~ לפני 4 שנים ו-1 חודשיםספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
הצג הכל מציג 8 מתוך 420 ספרים שיש לחברי הקבוצה בבית
עודכן לפני 10 חודשים


רשימות ספרים של חברי הקבוצה
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ