הלוחמת

הלוחמת

בת 19 מקצה הצוק
» דירגה 19 ספרים
» כתבה 19 ביקורות
» יש ברשותה 8 ספרים
» מוכרת 0 ספרים
» נרשמה לסימניה לפני 6 שנים ו-8 חודשים
» ביקרה לאחרונה בסימניה לפני חודשיים
» קיבלה 187 תשבחות לביקורות שכתבה

» כל ההתכתבות שהיתה ביניכם

» סופרים מועדפים

» מדף הספרים (4 מתוך 8)
ביקורות ספרים:

מוצגות 6 הביקורות האחרונות מבין 19 הביקורות שנכתבו. הצג את כל הביקורות

את הספר הזה מצאתי ביריד שבוע הספר ביום חמישי, שם פגשתי את הפסיכיות מסימניה ונלחמתי בשתיים מהן בקרב מגע מרגש, איבדתי את הצ... המשך לקרוא
13 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-6 חודשים


ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נפשית כדי לקרוא את הספר הזה. ופיזית. הוא קשה לי מידי. כן, תגידו מה שתרצו, הדור של היום קורא ר... המשך לקרוא
18 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-7 חודשים


יש פה ספויילרים. קטנים. לא רציניים כאלה. בכל הביקורת. הם אורבים בכל פינה. אהאהאה. תקראו בכל זאת. אררג. עכשיו גמרתי את ז... המשך לקרוא
5 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-7 חודשים


ייתכנו ספויילרים 17:47, יום רביעי לפני שבועיים, חזרה מטיול ארוך מידי. אחרי סיום שיחה על תוצרי לוואי של ערפדים ואנשי זאב... המשך לקרוא
5 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


הביקורות הרצופות שלי בזמן הקרוב מוקדשות להצלת סימניה :) ~~~ ואו. צריך לתלות את הספר במוזיאון. על הקיר. ממוסגר. נעול בכספת. ע... המשך לקרוא
22 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-10 חודשים


אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון. הספר הזה שלא קראתי באופן חוקי. (אני לא הולכת לכתוב על זה כדי שלא יגלו אותי. אני נינג'ה. אף אחד ... המשך לקרוא
34 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-10 חודשים
מוצגות 6 הביקורות האהובות האחרונות. הצג את כל הביקורות האהובות

אפשר להוציא מהספר הזה את הצד הרע שלו. ברור שאפשר. אפשר לקטול אותו ולקרוע אותו לגזרים - כי הדמויות אולי שטחיות מידי, והעלילה... המשך לקרוא
39 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים


דחפים ויצרים זה דבר בלתי נפרד מאיתנו, אנחנו אנושיים, אחרי הכל. אבל הדחף הכי גדול הוא הדחף לדעת. בגלל זה אנחנו שואלים, תוהים,... המשך לקרוא
27 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-3 חודשים


ביליתי חצי שעה לערך במחשבה אם לקנות וכמובן שלקרוא ספר שואה כשהייתי בסטימצקי השבוע. ואם כן - אז איזה? מצד אחד, יש לי התחייבו... המשך לקרוא
22 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


"יש נשק?" ישאל אתכם המאבטח בכניסה לקניון במבטא רוסי כבד. הנחמדים מביניכם יפתחו את התיק עם חיוך ואולי אפילו יאחלו לו חג שמח ... המשך לקרוא
45 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


איי שם בתחילת השבוע קיבלתי הזדמנות יקרה מפז; להציץ אל מדף ספרים של קוראת ולבחור שלושה ספרים שביום רביעי יגיעו היישר אליי. ... המשך לקרוא
14 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


לפני שאתחיל לדבר על הספר, לפני שאספר לכם כהרגלי איך השגתי את הספר, אני רוצה לומר משפט אחד שלדעתי מתמצת פחות-או-יותר את דעתי... המשך לקרוא
20 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
לפני 5 שנים ו-8 חודשים


מתוך הפורומים:
טוקבקים על ביקורות ספרים:

מוצגות התגובות האחרונות בלבד. הצג את כל התגובות

לפני 5 שנים ו-8 חודשים
» תודה קיסרית :) (השתנות / קרול ברג)

מוצגות התגובות האחרונות בלבד. הצג את כל התגובות

פינת היצירה:

מוצגים הסיפורים והשירים האחרונים בלבד. הצג את כל הסיפורים והשירים

1.
נכתב לפני 5 שנים ו-5 חודשים
פרק 1, עולם חדש.
שריפת הנשק.
טוב, את כל הפרקים של עולם חדש כבר קראתי לפחות פעמיים. זה המשחק האהוב עליי בכל האתר, ויש לו לדעתי את הסיפור והדמויות העמוקים ביותר. הרבה אנשים דיברו על לכתוב סיפור שמספר את המשחק, אבל אני גאה להיות הראשונה שעושה משהו 
את הדמויות הראשיות כתבתי בכתב בולט ברגע שהן פועלות. המון *המון* דמויות עזבו במהלך המשחק, העלמתי אותן בדרך יצירתית כלשהו.
דמויות שהשתתפו פחות מפרק ולא היו גורם מרכזי בעלילה השמטתי.
ככל שהפרקים מתקדמים, ככה הדמויות מצטמצמות ונהיות עמוקות יותר, ואפשר לפרט על כל אחת יותר. הפרק הזה הוא סוג של הקדמה, אין בו המון עלילה.
מקווה שתהנו מהסיפור ושהצלחתי להעביר את הקסם שבמשחק.
בגאווה, אני ;)
~*~
קבוצת גנבי הנשמות הקטנה התמקמה ליד בריכה קטנה בשולי היער. כולם ידעו שפלוגות של שומרי הנשמות מגיעות לכפרים הקרובים וכדאי להיות שם לפניהן. טלרין וקטרין יצאו לצוד, כשהשאר נשארו במחנה.
טלרין דרכה מיתר בקשת שלה וכיוונה אל ארנבת תועה שמצאה את דרכה לטווח שלה. היא עמדה לשחרר את המיתר, אבל אז החץ זינק מהמיתר ונחת על האדמה.
"מה קורה כאן?" מלמלה טלרין בבלבול. היא התקופפה כדי להרים את החץ, אבל הוא זינק על נוצותיו והחל לרקוד על האדמה מולה. "קטרין," התנשפה, "למה החץ שלי עף באוויר כשאני לא כישפתי אותו?"
קטרין משכה בכתפייה. "אל תתקרבי לחץ בשום אופן!" אמרה בחדות. טלרין הביטה בחץ בחשדנות, כשלפתע אשפת החיצים שלה רעדה על גבה וכל החיצים זינקו משם. טלרין השתטחה על האדמה והם ננעצו בעץ מולה. "אני נאבקת בכלי הנשק שלי, לעזאזל!" אמרה וחמקה מהפגיון שטס לעברה מחגורתה.

אייר, דיימן ושרלוט נשארו במחנה שלהם ליד האגם, מתכוננים לצאת ברגע שטלרין וקטרין יחזרו. אייר ושרלוט ישבו על גדות הבריכה, אייר עם ידה על להב החרמש שלה, מלטפת בתנועות עדינות בשיעמום. דמותה השתקפה במים- שיער שטני עד המרפקים, עיניים בצבע של דבש ועור בהיר. אייר הושיטה את ידה אל חגורת הסכינים שלה בציפיה לאחוז בסכינה, אבל היא לא הייתה שם. "לעזאזל." אמרה בעצבנות. היא החליפה מבט מבולבל עם שרלוט. כלי הנשק של אייר החלו לרחף באוויר ולהסתחרר סביבה. לאחר כמה שניות פלט החרמש קללה, ואייר נעצה בו מבט מאשים. "הי, זה לא היה נחמד!" החרמש שקשק "אבל זה היה נכון!" בעוד אייר תופסת את ראשה בשתי ידיה בתקווה שלא איבדה את שפיותה לגמרי (היא כן), שרלוט ניסתה לתפוס את הגרזן שלה מהאוויר. לא, זה לא עמד להצליח לאף אחת מהן, ושפתיה של אייר ביטאו מילה אחת כשלא נשארה ברירה- "לברוח."

באותו הזמן בערך, עברו שתי נערות בדרך צדדית שעוקפת את היער כשהנשקים שלהן התמרדו נגדן. בטח היה משעשע לצפות בזה מהצד, אבל מייטי וליליאן היו מבוהלות. "ליליאן? יש לך מושג מה זה?" שאלה מייטי והסיטה קווצת שיער שחורה מעיניה הירוקות הענקיות והבהירות. "לא." ענתה ליליאן, ששיערה הזהה לשל מייטי כמעט נחתך מהגרזן המעופף שלה. היא צמצמה עיניים ירוקות כהות. "נמאס לי מזה. את תתפסי את שלי ואני את שלך." סיננה בכעס. הבנות התנפלו על הנשק המעופף ללא הצלחה יתרה.

הכאוס היה מוחלט ביער ובעיר הקרובה. בצד אחד של היער, דיימן התעשת וניסה לעזור לבנות לתפוס את נשקיהן, וגילה שגם הפגיון שלו נעלם. הקבוצה התחילה לסוג מהיער באיטיות. דיימן כמעט נתקע בשרלוט פיזית, היא ואייר עצרו מתנשפות כשהנשקים בעקבותיהן.
הקרב הכולל היה מפחיד. קטרין ניסתה לחסום חיצים בחולצתה בדיוק כשטלרין התחמקה מסכין מעופפת והביטה בזוג החדש. "זאת לא אייר?" שאלה בפליאה. "לא ראיתי אותה המון זמן." שרלוט ואייר השתלבו בקרב, אבל איכשהו עיני כולם היו נשואות אל שרלוט, שחייכה בזמן שהנשקים תקפו שוב ושוב. רעיון הבזיק במוחה, והיא צעקה, "אתם יודעים, אלה שיש להם כוחות מים הם מה-זה עלובים!" טלרין נהמה בכעס, אבל האחרים היו עסוקים בלהישאר בחיים. "וגם אדמה זה לא משהו!" המשיכה שרלוט לקרוא בתעוזה, "ואוויר, בכלל!"
כולם הפנו מבטים כועסים אל שרלוט. המחשבות אצל כולם היו ברורות- זאת רק עוד אויבת. כולם התנפלו על שרלוט, שהתכופפה ושחררה פרץ אש אדיר. הנשקים נשרפו והתפוררו, וגנבי הנשמות נפלו על האדמה מבולבלים.
"הי!" קראה אייר לאחר כמה שניות, תוך חיוך גדול. "את באמת חושבת ככה?! זה היה מעליב..." היא זינקה אל שרלוט והטיסה את שתיהן באוויר, כשקבוצת גנבי הנשמות הקטנה עוד זועפת על האדמה.

מייטי וליליאן עצרו מתנשפות באמצע היער והסדירו את נשימתן. אני חייבת להשמיד את כלי הנשק, חשבה מייטי בפחד. היא תמיד פחדה מהם, אבל לא הראתה את זה. עכשיו נדמה שכל פחדיה מתגשמים. "אם לא נשמיד אותם..." מלמלה מייטי לעצמה בעוד ליליאן מתרחקת לחפש משהו שיעזור להן. מייטי ירתה כדור אש לעבר הקשת והחיצים שלה, ואז עוד אחד, ועוד אחד. היא נבהלה מהעוצמה, אבל המשיכה להפציץ את כל נשקיה באש זהובה. היא עמדה שם במשך כמה שניות עד שקלטה שהאש לא נחלשת. מייטי התחילה לרוץ לכיוונה של ליליאן כשהגיצים מרצדים מעץ אחד למשנהו. "שרפה-אין זמן להסביר- בואי!" מייטי משכה בידה של ליליאן וזרקה גם את נשקיה ללהבות מאחוריהם. שיעול חזק נשמע, וחומת אש היתמרה מעליהן, מכסה את היער בעשן מעוור.
נכתב לפני 5 שנים ו-7 חודשים
בדד הוא פוסע
וזכרונותיו חותכים
את מעטה הפלדה
של לבו.

כל זכר חיוך
שביב תקווה
טיפת אושר
נחנקו מהשנאה.

פיסות עבר
התגשמו לכדי צורה
זהה לה בדיוק
מלבד החיוך.

הוא לא מסוגל
הוא לא חזק דיו
להאמין לשינויי הזמן.

הוא לא חשוב
לאיש,
אין בו אהבה
אפילו לא לעצמו.
נכתב לפני 5 שנים ו-10 חודשים
4. .
נכתב לפני 5 שנים ו-10 חודשים
5. .
נכתב לפני 5 שנים ו-10 חודשים
6.
נכתב לפני 5 שנים ו-11 חודשים
נכתב לפני 6 שנים ו-1 חודשים
8.
נכתב לפני 6 שנים ו-1 חודשים
בית ספר. פיכס.
מצטערת שקטעתי את הפרק באמצע, זה לא יקרה שוב!

"המלחמה מטומטמת," ירקה. "רק בגלל זה השבט שלי נכחד. כי השבטים שלכם עירבו אותו!" היא דיברה גם אל ראי.
"אד, השבטים האחרים לא קשורים לזה...אין עדויות שהשבט נעלם בגלל המלחמה, אולי זה רק עוד אחד מהקסמים שלכם." אמר בהתגוננות. אד חשבה לרגע. "אני בספק אם זה נכון," אמרה בקרירות ויצאה מהאוהל.
היא הופתעה מהרוח שהחלה לנשוב, וחשבה שהחורף עומד להגיע. ממש תזמון מושלם, חשבה לעצמה בכעס.
היא ירדה במורד הגבעה וחצתה את השדה. קשתים הגיחו מכל מקום והביטו בה מתחת לברדסים, אבל היא לא העיפה בהם מבט.
היא הגיעה לחורשה קטנה של עצי אגוז, שלידה עבר נחל קטן ורגוע. היא התיישבה על אחד הסלעים במים והקשיבה לקול הרוח ולאגוזים הנופלים בבעבוע קל לנחל.
לאחר כמה דקות נשמעו קולות אנושיים שסקרנו את אד; צעקות עמומות וקולות חבטה. היא קטפה כמה אגוזים מהענף הקרוב, הכניסה אותם לכיסיה ודילגה מאבן לאבן, עד שחצתה את הנחל.
אד המשיכה בכיוון הקולות בצעדים איטיים עד שראתה את מקורם. חמש נשים שנראו מרחוק זהות- כהות שיער ובהירות עור- החזיקו במה שנראה כמו לפידים שחורים וארוכים. שתיים מהן החזיקו מה שנראה בעיני אד כתבנית דקה וארוכה, ותמכו אותה בעזרת קורות עץ. שתיים אחרות טבלו את הלפידים שלהם בקערת חמר גדולה, שבה נוזל שקוף כלשהו שקרן באור חלבי.
טיפות מהנוזל טפפו על האדמה לקולות הבהלה של הנשים. כשהטיפות נגעו באדמה, העלים היבשים התלקחו מיד באש מוזרה. אד צמצמה את עיניה בריכוז, ורק לאחר כמה שניו הצליחה להבין שהנוזל הוא בעצם אש- להבות ארוכות בצבע של מים.
האישה הנוספת פזרה שבבים של אבן כחולה זרחנית לתוך התבנית, ושתי הנשים הבעירו בעזרת הלפידים את האבנים, וגצים זוהרים התפזרו ברוח.
אישה אחת לקחה את התבנית הלוהטת בעזרת שני מקלות ארוכים עם קרסים בקצה, והתקרבה אל מחבואה של אד במהירות.
אד התכופפה מתחת לשיחים, והאישה חלפה על פניה ומיהרה לנחל. היא הסיטה בעזרת רגלה סבך אצות, שמתחתיו התגלו שלוש תבניות זהות נוספות. היא הניחה את התבנית הלוהטת במים וניגבה את מצחה.
אד יצאה ממחבואה והתקרבה אל האישה. היא עמדה בשקט מאחוריה וחיכתה שהיא תבחין בה.
לפתע היא הרימה את ראשה והסתובבה אל אד.
"לא ראיתי אותך," אמרה בפשטות. אד בחנה אותה במבטה, ואמרה "אני יכולה להיות שקטה מאוד כשאני רוצה."
האישה הרימה גבה. "אני יודעת. שמעתי עלייך, אדריה. אנחנו מחכים לך כבר שלוש שנים. ציפינו שתופיעי מהר יותר, בתור מישהי ששולטת בצללים."
"ציפינו?" שאל אד בבלבול.
"אני ושאר היוצרות." אמרה האישה בכיווץ גבות. "יוצרות מה?" אד ניסתה לשמור על היגיון בשיחה המוזרה.
האישה נשענה ביד אחת על גזע עץ אגוז. "אנחנו יוצרות את הלהבים. חוץ מעשר יוצרות, השבט מורכב מתשעים גברים וממאה נשים המאכלסים את הכפר." האישה רכנה ליד התבניות והרימה אחת מהן. היא השעינה אותה על ברכה במאמץ.
אד לא הבינה למה האישה, שנראתה מבוגרת יותר מכמה נשים בכפר, צריכה להיות אחראית על סחיבת התבניות הלוך וחזור. "הלהב כל כך כבד?" שאלה אד. "הלהב קל כנוצה, אבל התבנית כבדה. היא חייבת להיות מחומר עמיד ודחוס כדי שתחזיק הרבה שנים. התבניות האלה בנות יותר ממאה שנה." האישה העמיסה את התבנית על כתפה ונעצה באד מבט שגרם לה להתכווץ בתחושת אשמה בלתי מוסברת.
"את רוצה עזרה?" שאלה אד במבוכה. האישה גיחכה בצורה לא ממש מעודדת. "נראה אותך." היא פנתה לאחור ואד אחריה, בתחושת חוסר נוחות מובהקת.
הן הגיעו לעמדה ואד הופתעה לראות שהיא ריקה. "איפה שאר היוצרות?" שאלה אד.
האישה הניחה את התבנית על משטח האבן והרימה מוט שטוח וקצר. "ההפסקה הגיעה." אמרה קצרות. היא תחבה את המוט לתוך החריצים שבתבנית והרימה את הלהב.
הוא היה יפיפה, דק וארוך, חריצים עמוקים בקצהו הכהה ומשטח קצר וחלק מלא בחרכים. הקצה המחודד בהק מרוב חדות.
"זה מקסים," אמרה אד. היא אף פעם לא התלהבה במיוחד מכלי נשק, אבל הלהב הזה היה יפיפה. האישה הרימה אליה מבט מוזר והושיטה לה את הלהב. אד תפסה בחלק שנראה לה כמו ניצב, וצייצה בהתרגשות. "זה חסר משקל." אמרה בקול דק. האישה גיחכה, אבל לא בלגלוג כמו קודם. "ברור שזה חסר משקל. זה עשוי מאש ומאבני ירח." היא פתחה קופסת עץ שהייתה מתחת למשטח וחשפה ערימה של שבבים כחולים זוהרים.
"אלה אבנים...מהירח?" שאלה אד בחיוך נבוך.
"לא, אלא שבבים מכוכבי שביט שנפלו באזור. אם שותלים אותם באדמה, הם גדלים לשיחים. ברגע שקרן אור נוגעת בהם, הם מתפוררים מיד. לכן הם נדירים וקשה למצוא אותם, ואנחנו שומרות את הפירות מכל משמר."
אד חפנה בידיה מהשבבים; מגעם היה קריר והם היו חלקים לגמרי. משקלם היה כבד יחסית לאבן בגודל גרעין דלעת, אבל היא יכלה להחזיק את החופף הגדוש שבידה במשך שבוע ולא להתעייף. בתבנית הלהבים שמו מספר שבבים זעיר.
"זה כמו להחזיק אש, ולכן הלהב קל כל כך." חייכה אד. האישה הנהנה.
"תודה רבה. זה היה מרתק." אמרה אד בכנות. האישה הנהנה שוב.
אד הלכה צעד אחורה, ואז הסתובבה. "מה השם שלך?"
האישה כיווצה את עיניה בבלבול. "השם שלי?"
אד הנהנה באותו כובד ראש המתאים לאישה. "איך קוראים לך,"
האישה סגרה את התיבה הכבדה והתרחקה משם.
"רגע!" אד הלכה כמה צעדים לעברה בחוסר הבנה.
"אין לי שם! זה באשמתך!" צעקה ופחות או יותר ברחה מהאזור.
אד לטשה בה מבט מבוהל, והביטה בצלה המתקצר ככל שהשמש שוקעת ונעלמת מאחורי הגבעות, משאירה אחריה שמיים צבועים בגוון צהבהב עכור וכמה פסים של אפור.

נכתב לפני 6 שנים ו-2 חודשים
קבוצות קריאה:
מפגשי סימניה

(קבוצה ציבורית)
שבע הממלכות

(קבוצה ציבורית)
צ'אט

(קבוצה ציבורית)
צללים - *המשחק קפוא*

(קבוצה ציבורית)
מירוץ האש- קפוא...

(קבוצה ציבורית)
בית האדס

(קבוצה ציבורית)
יום הולדת ל<B>ג'ן</B>!

(קבוצה ציבורית)
האי - live game.

(קבוצה ציבורית)
רשימות קריאה:
# שם הרשימה פרטיות כמות ספרים מספר צפיות עודכנה לאחרונה
1. ספרים מדהימים אישית 1 347 לפני 5 שנים ו-10 חודשים

» סך הכל 1 ספרים ב-1 רשימות.

הקוראים:
 • לפני חודש הינשוף בן 17 מארץ הדמיון
 • לפני חודשיים Command בן 21 מהנהר שיוצא מעדן
 • לפני 3 חודשים הצעדן בן 15 מיבנאל
 • לפני 3 חודשים אחד העם בן 43 מתל אביב
 • לפני 4 חודשים The Doctor בן 17 מגאליפריי
 • לפני 4 חודשים WOLF בת מהיער המכושף (סוף העולם שמאלה)
 • לפני 5 חודשים Tal בן 24 מXZY
 • לפני 5 חודשים דריזט בן 100 מכדור הארץ (לא, צדק, מה חשבתם?)
 • לפני 7 חודשים מוקינג-ג'יי בת 15 מעיר של אפר
 • לפני 10 חודשים kida☯ <font color =800080> בת 24 מאֶלִיאָלגַר, בירת בַּקוּרָה
 • לפני 11 חודשים מורגנה לה פיי בת 15 מהאימפריה האחרונה
 • לפני 11 חודשים Lich בת 19 מארץ יצורי הפרא.
 • לפני שנה ו-2 חודשים גליף בן 14 מעמוד בספר
 • לפני שנה ו-2 חודשים argo - Mihawk <FONT COLOR=RED> בן 17 מsomewhere, out there
 • לפני שנה ו-3 חודשים ספרים נודדים בן מאשדוד
 • לפני שנה ו-4 חודשים שוקולית בת 16 מהמרכז
 • לפני שנה ו-5 חודשים אראגון בן 20 מירושלים
 • לפני שנה ו-6 חודשים ~ניצוץ בחושך~ בת 17 מעיר הסוודרים
 • לפני שנה ו-6 חודשים Ella בת 20 מאילת
 • לפני שנה ו-10 חודשים נונו בת 16 מיהוד
 • לפני שנה ו-10 חודשים בורזום בן 28 מרמת גן
 • לפני שנה ו-11 חודשים גרייס בת 18 מארץ לעולם לא
 • לפני שנתיים ו-1 חודשים אילסוס בן 101 מגבעתיים
 • לפני שנתיים ו-2 חודשים אנוביס בן 18 מהדואת
 • לפני שנתיים ו-4 חודשים תולעת ספרים בת מגבעתיים
 • לפני שנתיים ו-4 חודשים גולדי בת 17 מלא משנה
 • לפני שנתיים ו-4 חודשים פריקית של ספרים בת 16 מסמטת דיאגון
 • לפני שנתיים ו-5 חודשים ניסים בן 42 ממעלות
 • לפני שנתיים ו-5 חודשים <font color=110066>מישהי בת 21 מעולם אפל..
 • לפני שנתיים ו-5 חודשים דורון בן 61 מהרצליה
 • לפני שנתיים ו-5 חודשים צ'אקי בת 16
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים מוישי בן 30 מירושלים
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים ראיין בן 18 מNeverland^
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים POLLO בן 18 מארץ החתולים
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים JOHN SMITH בן 14 מלוריאן
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים אקו בן 19 מה̛ͮ̏̇͊ͫ͊̍ͥ͛̈́̆͐ͩ̿ͬͦ͝҉̠̺̹̖͎͔͉̜͙͕͓̱͇מ̴̨̯͈̮̣͔͇͍̹͍̫͂̏͂̅ͦ̃ͬ͆ͬ͒ͥ̀̚̚͢ח̧̡̱̗̭̙̳̦͖̘̪͖͇̙̮͍̭͇̠͗͗̿̐̈́͌̿͒́͝͞ͅב͋̆ͥ̾ͥ͂ͫ̍ͮ̇ͥͥ̄̐ͥ҉͓͎͎͚̳͍̜̰̰̲̱͙͈͙̟̘͙̗͓͟ר̴̨̝̫̺̱̦͉̱̣̬̮͔̗̹̮̗͒̈͑̊̀͗̌ͦ͑͐͡ת̮͕̣̜̝̤͔͍̗̥̟͙͙̮͚̹̟̖̗ͫ̐ͣͬ̏͛̀̀̕͞
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים הברונית מהרי המזרח בת 25 מהרי המזרח
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים The old gods בן 17 מ Earth 1
 • לפני שנתיים ו-7 חודשים שרלוק בן 16 מהארץ התיכונה
 • לפני שנתיים ו-8 חודשים Manu בן 58 מהרצליה
 • לפני שנתיים ו-8 חודשים Draco The Space Marine בן 24 מTerra
 • לפני שנתיים ו-8 חודשים Goldilocks בת 15 מיערות הגמדים
 • לפני שנתיים ו-10 חודשים קטניס בת 20 מארצות הפרא החופשיות.
 • לפני שנתיים ו-11 חודשים ET בן 19 מפתח תקווה
 • לפני שנתיים ו-11 חודשים SHIRA בת 16 מאיפשהו
 • לפני 3 שנים greek princess בת 16 מנחשו לבד....
 • לפני 3 שנים <FONT COLOR= RED>Killer בן 22 מkonoha
 • לפני 3 שנים ו-2 חודשים ריצ' רצ' בת 19 מהגיהנום
 • לפני 3 שנים ו-2 חודשים matrix בן 18 מאי שם
 • לפני 3 שנים ו-2 חודשים noa בת 18


הביקורות האחרונות של הלוחמת שקיבלו שבחים
# הספר הביקורת המשבח מתי שובחה
1. בנות פנדרוויק / ג'ין בירדזול ואו, איזה כיף זה לקרוא ספר ש... המשך לקרוא האופה בתלתלים לפני 8 חודשים
2. שומרת הדרקונים / קרול וילקינסון איזה ספר. מקסים, ממכר, קצבי.... המשך לקרוא אראגון לפני 10 חודשים
3. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא סתם אחד לפני 10 חודשים
4. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא monalisa לפני שנה ו-1 חודשים
5. התגלות / קרול ברג יש פה ספויילרים. קטנים. לא... המשך לקרוא ספרים נודדים לפני שנה ו-3 חודשים
6. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא קריינית מקצועית לפני שנתיים ו-4 חודשים
7. התגלות / קרול ברג יש פה ספויילרים. קטנים. לא... המשך לקרוא avner לפני שנתיים ו-9 חודשים
8. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא Command לפני שנתיים ו-9 חודשים
9. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא Command לפני שנתיים ו-10 חודשים
10. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא מישהי לפני שנתיים ו-11 חודשים
11. הילד של המכשפה / מייקל גרובר כשהתעוררתי בבוקר מצאתי את ה... המשך לקרוא Goldilocks לפני 3 שנים
12. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא Goldilocks לפני 3 שנים
13. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא Goldilocks לפני 3 שנים
14. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא Maya. לפני 3 שנים ו-2 חודשים
15. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא Command לפני 3 שנים ו-5 חודשים
16. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא מוּמוּ לפני 3 שנים ו-7 חודשים
17. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא לוליפופ לפני 3 שנים ו-10 חודשים
18. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא הרמיוני לפני 4 שנים
19. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא ~nobody~ לפני 4 שנים ו-1 חודשים
20. בנות פנדרוויק / ג'ין בירדזול ואו, איזה כיף זה לקרוא ספר ש... המשך לקרוא אורגת הדיו לפני 4 שנים ו-5 חודשים
21. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא behind the music לפני 4 שנים ו-6 חודשים
22. הילד של המכשפה / מייקל גרובר כשהתעוררתי בבוקר מצאתי את ה... המשך לקרוא עומר ציוני לפני 4 שנים ו-9 חודשים
23. בנות פנדרוויק / ג'ין בירדזול ואו, איזה כיף זה לקרוא ספר ש... המשך לקרוא no fear לפני 4 שנים ו-9 חודשים
24. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא יאלי לפני 4 שנים ו-11 חודשים
25. הילד של המכשפה / מייקל גרובר כשהתעוררתי בבוקר מצאתי את ה... המשך לקרוא sunwing לפני 4 שנים ו-11 חודשים
26. התקווה האחרונה - אוקסה פולוק #1 / סנדרין וולף אין איך לדרג את הספר, כי אם א... המשך לקרוא לואיזיאנה מנטש השקנאית לפני 5 שנים
27. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא תולעת ספרים ומתגאה בזה לפני 5 שנים ו-1 חודשים
28. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא עורבני_חקיין ♥ (mockingjay) לפני 5 שנים ו-1 חודשים
29. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא Stingray לפני 5 שנים ו-1 חודשים
30. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא דיאנה :> לפני 5 שנים ו-2 חודשים
31. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא אנוביס לפני 5 שנים ו-2 חודשים
32. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא kida☯ <font color =800080> לפני 5 שנים ו-2 חודשים
33. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא shadowalker לפני 5 שנים ו-3 חודשים
34. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא shadowalker לפני 5 שנים ו-3 חודשים
35. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא Hilla לפני 5 שנים ו-3 חודשים
36. שם הרוח - יום אחד - רשומות קוטל המלכים #1 / פטריק רותפס הביקורות הרצופות שלי בזמן ה... המשך לקרוא ב.ד לפני 5 שנים ו-3 חודשים
37. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא argo - Mihawk <FONT COLOR=RED> לפני 5 שנים ו-4 חודשים
38. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס אה, מממ, כן, משחקי הרעב, נכון.... המשך לקרוא argo - Mihawk <FONT COLOR=RED> לפני 5 שנים ו-4 חודשים
39. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא אנג'ל לפני 5 שנים ו-5 חודשים
40. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא עולם לפני 5 שנים ו-6 חודשים
41. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא מאורית לפני 5 שנים ו-6 חודשים
42. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא נדיה לפני 5 שנים ו-6 חודשים
43. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא נתי ק. לפני 5 שנים ו-6 חודשים
44. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא לואיזיאנה מנטש השקנאית לפני 5 שנים ו-6 חודשים
45. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא yaelhar לפני 5 שנים ו-6 חודשים
46. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא שין שין לפני 5 שנים ו-6 חודשים
47. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא מיכל לפני 5 שנים ו-6 חודשים
48. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא הקוסמת לפני 5 שנים ו-6 חודשים
49. המתיקות שבתחתית הפאי / אלן ברדלי את הספר הזה מצאתי ביריד שבו... המשך לקרוא VINI לפני 5 שנים ו-6 חודשים
50. שר הטבעות - שלושת הספרים בכרך אחד / ג'ון רונלד רעואל (ג'.ר.ר) טולקין ובכן, אני חושבת שצריך הכנה נ... המשך לקרוא מממ לפני 5 שנים ו-6 חודשים©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ