ביקורת ספרותית על שם הקוד: סליל מאת פול מקיואן
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שבת, 17 בינואר, 2015
ע"י arti


לעיתים רחוקות יושב אני עם עצמי לאחר שנתפס לו נשק כימי בסוריה ומהרהר עד כמה נפיצה הסכנה של זליגת נשק כימי/ביולוגי ליידים הלא נכונות. רק המחשבה שבכל רגע נתון ישנו ארסנל ביולוגי שמור לו אי שם מחכה להפעלה על ידי גורם עלום עם כוונות זדון אמיתית בכדי לגרום פה לאפוקליפסה ביולוגית אמיתית.... ואני שחובב מתח וספרי אפוקליפסה מצטמרר רק על המחשבה עד כמה הדבר יכול להיות מוחשי אם ולו לרגע נשק שכזה יכול ליפול בידים לא נכונות. לא רבים הם הספרים שאני שומר לי לעצמי בידיעה שהם יישארו עמי בכדי שאקרא ואתעמק בהם פעם נוספת בכדי להעצים לעצמי את מה שאולי פספסתי בקריאה הראשונה.
ספר זה הוא אחד מהם. ספר מרתק מאין כמוהו , ספר מתח אמיתי שנבנה לו מהעמוד הראשון ועד סופו. ספר מעורר מחשבה , מטיס אותך ולא נותן לך מנוח. אני באמת לא רוצה להרחיב על הספר מכיוון שקל לי מאד לשפוך מידע עבור מי שעדיין לא באמת נחשף אליו. אך באופן כללי מדובר בנשק ביולוגי הנקרא תחת הקוד אוזומאקי , נשק שהיפנים ניסו להפעיל כנשק יום הדין במלחמתם נגד האמריקאים , נשק שאמפולה שלו הייתה אמורה להיות מושמדת על ידי האמריקאים. רק שהאמפולה לא הושמדה.......
הספר יבלע אתכם לקריאה שלא תפסק. ספר חזק ומרתק מאד. ואני ממתין לפנינת מופת נוספת מסופר גדול שהוציא לצערי את ספר הביכורים שלו , בינתיים ללא המשך . רוצו לקרוא!!!!!
קורא אחד אהב את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה1 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ