ביקורת ספרותית על בלי לומר שלום מאת לינווד ברקלי
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שבת, 14 ביוני, 2014
ע"י LaughOutLoud


אני די צעירה יחסית לגיל הממוצע של הקוראים. ואני יודעת את זה. יכול להיות שלכן ההמלצה שלי אולי תראה פחות אמינה כי לאיזה ספר מתח אחר אני יכולה להשוות את ספר זה ? איזה ניסיון בקריאת ספרי מתח יש לי ?

נכון, לא קראתי המון ספרי מתח (אבל ראיתי המון סרטי וסדרות מתח) אבל בהשוואה לשאר הספרים האחרים שקראתי (וקראתי לא מעט)מכל הסוגים, זה ללא ספק בין הספרים היותר טובים שקראתי. הוא פשוט לא יוצא לי מהראש.
איך הגעתי לספר? - לא היה לי ספר לקרוא אז הסתכלתי בספריית הספרים של ההורים שלי. ההורים שלי קונים מלא ספרים (במיוחד מתח) אך הואיל ואין להם הרבה זמן לקריאה לרוב הם נותרים כמו חדשים על המדף. קראתי את התקציר מאחורה והתחלתי לקרוא אותו. פשוט נשאבתי לתוך הספר לא הפסקתי לקורא אותו והוא לא יצא לי מהראש. אני קוראת יחסית לאט ואת הספר הזה פשוט בלעתי כמו תולעת ספרים אמיתית ומנוסה. לא הפסתקי להריץ בראש השערות על מה הולך בספר. העלתי מיליון השערות ואף אחת מהן לא הייתה זהה לסיפור האמיתי. נסחפתי עם הספר ונהנתי מכל רגע שקראתי אותו. הספר פשוט מתח אותי עד הרגע האחרון.

עברה קצת פחות מחצי שנה מאז שקראתי אותו ומאז אני כל יום מנסה לגרום לאמא שלי להתחיל לקרוא אותו. וכמו שאני ממליצה לה אני ממליצה לכולם . ממליצה בחום !!
4 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
LaughOutLoud (לפני 3 שנים ו-11 חודשים)
תודה רבה !
יעקב קליש (לפני 3 שנים ו-11 חודשים)
אהבתי. אהבתי את הכנות, את אי ההתנשאות, את "זמן הבוסר" שבקריאת ספרים ובכלל על השיתוף של חברי האתר בהתלבטות וב"אומץ" להמליץ למרות חוסר הניסיון. את כותבת יפה מאוד ובהחלט ממליץ לך להמשיך ולהמליץ (או לקטול). תמשיכי בבקשה לגרום לנו הנאה.מבטיח לעקוב... תודה!

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ