ביקורת ספרותית על הנערה מברוקלין מאת גיום מוסו
ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום רביעי, 7 בפברואר, 2018
ע"י Drunk Reader


אני חייבת לומר שלמרות שהספר לא טוב כמו שאר הספרים של מוסו שקראתי, אבל זה לא בהכרח גרוע.
אני אישית לא חובבנית מתח ממש, זה בעייתי לי בעיקר כי יש רמזים באמצע או בתחילת הספר שאני בטעות שוכחת, ואז מתקשה לעקוב קצת אחר הספר, אז כשהתחלתי את הספר לא ממש הבנתי מה אני קוראת עד אמצע הספר, שרק שם העלילה בדרך כלל מתחילה לתפוס תאוצה ולפעול מהר.

מה שכן איכזב אותי בספר שלא היה לו אלמנט מיוחד, מהכוונה שלא היה בו משהו כל כך מיוחד ונבדל מהמעט סדרות פשע שראיתי.
נגיד בקולו של המלאך היה את התהליך של איך שהכל התחיל, בהתבלבלות בטלפונים, במחר היה העיניין של הזמן, ובסנטרל פארק הייתה ההפתעה בסוף.
פה, זה היה כמו פרק\עונה מסדרת פשע כל שהיא, מה שקצת איכזב, ציפיתי למשהו מיוחד קצת יותר ממה שקרה בדרך כלל בסדרות פשע רגילות.

אבל אני כן נהנתי ברובו, ניסיתי לקרוא אותו בטיול אבל הייתי עייפה מידי ורוב הטיול הייתי עסוקה מידי, ובנסיעות הייתי עייפה מידי כדי לקרוא, אבל מה שכן הצלחתי די נהנתי, הכתיבה(או התרגום) היה ממש נוח וזורם כזה, לא מעיק עם יותר מידי פירוטים או דגש על פרטים מיותרים, וגם העובדה שהוא פותח חורים גדולים מידי אך מיד חוסם אותם ולא משאיר פערים.
כן הופתעתי מהטוויסט שהיה בסוף, אבל זה היה טוויסט בעשר עמודים אחרונים והוא לא יותר מידי השפיע, אבל כן היה מפתיע וקצת עצוב.

בסופו של דבר, למרות האכזבה הקטנה שיש לי, כן נהנתי מהספר, כך או כך היה גיוון בדמויות, הכתיבה ממש זורמת, העלילה באמת כתובה טוב ומחושבת היטב, אבל לא אשקר ואגיד שהספר הזה טוב יותר מהאחרים של מוסו.
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה0 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ