ביקורת ספרותית על ארנה 1 - ציידי העבדים - ארנה #1 מאת מורגן רייס
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שישי, 2 באוקטובר, 2015
ע"י נוף


ארנה הוא ספר לנערים מתבגרים ולדעתי הוא ספר יפה ואני ממליצה לקרוא אותו ובהחלט לא תצליחו להוריד את העניים, תאמינו זה ספר פשוט מעולה ,אז למה אתם מחכים תתחיל לקרוא!!! P,:),:D,:I:

תקשיבו גם אם זה חיקוי ,בסדר אז מה אם זה חיקוי בכל זאת הספר נעים לקריאה :מותח מעניין ברור ... ישנם דברים אחדים לא טובים בספר נכון אבל זה לא אומר שהספר הוא לא בסדר. לדעתי כל מי שאוהב/ת את הספר שתקרא ואם אתם לא אוהבים את הספר לפחות אל תמליצו לאחרים לא לקרוא, כי זה הורס לאחרים.
עכעשיו אני רוצה קצת לספר אך אני ראיתי את הספר שראיתי אותו בספריית בית הספר.
ביום הראשון ירדתי לספרייה שבבית הספר , חיפשתי לי ספר שאוכל להתעניין בו למרבה המזל ניגשתי אל מגדף ובו היה רשום"ספרים חדשים" הצצתי בספרים ולפתע ראיתי 2 ספרים ושמם:"ארנה1,ארנה2" כשראיתי את הכריכה של 2 הספרים(אתם מבינים רק הסתכלתי על הכריכה) אמרתי לעצמי אני שאני חייבת לרשות על מה מדובר ,לקחתי את הספר הראשון וקראתי את התקציר ,בהתחלה התקציר לא ממש עניין אותו ואז הסתכלתי על הכותרת המשנה (על מה מדובר)והיה רשום:"ציידי העבדים" בהתחלה שראיתי שרשום ארנה וציידי העבדים חשבתי שארנה זו אישה ועבדים אלו אנשי הכפר אז החלטתי לקחת את הספר .אני פעם הייתי קוראת בשעה 10 עמודים מותר לצחוק , אבל ביום הראשון שפתחתי את הספר קראתי בחצי שעה 30 עמודים ,אני לא האמנתי שאני הצלחתי לקרוא 30עמודים בחצי שעה ואז הבנתי שהספר כן!!! מעניין אותי וביום השני 50 עמודים בשעה וביום השלישי60 עמודים בשעה וביום הרביעי האחרון 200 עמודים בשעתיים . (הכל אמיתי אני לא צוחקת)מהר מאוד סיימתי את הספר ארנה 1 ועברתי לספר ארנה 2 וגם אותו סיימתי בארבעה ימים ועד היום אני מחכה שיצא הספר השלישי והחלטתי שאני לא קוראת ספר אחר עד שיצא ארנה שלוש !!! עכשיו אתם מבינים לא משנה מה מסופר בתקציר או מה אחרים אומרים דעתם לקרוא ספרים לא תשתנה ,אז אני מציעה מי שבוחר ספר שחושב שיעניין אותו שילך לפי מחשבותיו כמוני כמובן אם תרצו .ומי שלא אוהבת את הסדרה של ארנה אני מבקשת מכל לבי שאל תמנעו מאחרים לקרוא את הספר .מקווה שתהנו מהסדרה של ארנה!!!
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
נוף (לפני 3 שנים ו-2 חודשים)
תקשיבו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........................................... תקשיבו גם אם זה חיקוי ,בסדר אז מה אם זה חיקוי בכל זאת הספר נעים לקריאה :מותח מעניין ברור ... ישנם דברים אחדים לא טובים בספר נכון אבל זה לא אומר שהספר הוא לא בסדר. לדעתי כל מי שאוהב/ת את הספר שתקרא ואם אתם לא אוהבים את הספר לפחות אל תמליצו לאחרים לא לקרוא, כי זה הורס לאחרים.
עכעשיו אני רוצה קצת לספר אך אני ראיתי את הספר שראיתי אותו בספריית בית הספר.
ביום הראשון ירדתי לספרייה שבבית הספר , חיפשתי לי ספר שאוכל להתעניין בו למרבה המזל ניגשתי אל מגדף ובו היה רשום"ספרים חדשים" הצצתי בספרים ולפתע ראיתי 2 ספרים ושמם:"ארנה1,ארנה2" כשראיתי את הכריכה של 2 הספרים(אתם מבינים רק הסתכלתי על הכריכה) אמרתי לעצמי אני שאני חייבת לרשות על מה מדובר ,לקחתי את הספר הראשון וקראתי את התקציר ,בהתחלה התקציר לא ממש עניין אותו ואז הסתכלתי על הכותרת המשנה (על מה מדובר)והיה רשום:"ציידי העבדים" בהתחלה שראיתי שרשום ארנה וציידי העבדים חשבתי שארנה זו אישה ועבדים אלו אנשי הכפר אז החלטתי לקחת את הספר .אני פעם הייתי קוראת בשעה 10 עמודים מותר לצחוק , אבל ביום הראשון שפתחתי את הספר קראתי בחצי שעה 30 עמודים ,אני לא האמנתי שאני הצלחתי לקרוא 30עמודים בחצי שעה ואז הבנתי שהספר כן!!! מעניין אותי וביום השני 50 עמודים בשעה וביום השלישי60 עמודים בשעה וביום הרביעי האחרון 200 עמודים בשעתיים . (הכל אמיתי אני לא צוחקת)מהר מאוד סיימתי את הספר ארנה 1 ועברתי לספר ארנה 2 וגם אותו סיימתי בארבעה ימים ועד היום אני מחכה שיצא הספר השלישי והחלטתי שאני לא קוראת ספר אחר עד שיצא ארנה שלוש !!! עכשיו אתם מבינים לא משנה מה מסופר בתקציר או מה אחרים אומרים דעתם לקרוא ספרים לא תשתנה ,אז אני מציעה מי שבוחר ספר שחושב שיעניין אותו שילך לפי מחשבותיו כמוני כמובן אם תרצו .ומי שלא אוהבת את הסדרה של ארנה אני מבקשת מכל לבי שאל תמנעו מאחרים לקרוא את הספר .מקווה שתהנו מהסדרה של ארנה!!!2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ