עם עובד

הוצאת עם עובד

אתר: http://am-oved.co.il
טלפון: 03-6288500
כתובת: הוצאת עם עובד – מערכת ת.ד. 470 תל-אביב 61003
אודות ההוצאה:
אם תיגשו אל מדף הספרים שלכם ותתבוננו בתשומת-לב בספרים המונחים עליו, תמצאו בו ספרים רבים מבית הוצאת עם עובד. ספרים שליוו אתכם מילדות ומלווים אתכם גם כיום, כדוגמת "המפוזר מכפר אז"ר" ו"מיץ פטל", "הנסיך הקטן" ו"חוות החיות", "התפסן בשדה השיפון", "עפיפונים" ו"מאה שנים של בדידות" וזו, כמובן, רק תחילתה של רשימה מופלאה.

הוצאת עם עובד, אחת מהוצאות הספרים הוותיקות בארץ ומהגדולות והחשובות שבהן, נוסדה בשנת 1942. ההוצאה, שהחלה את דרכה כשלוחה הסתדרותית ונמנתה עם חברת העובדים, הוקמה ביוזמתו של ברל כצנלסון, מי שהיה גם עורכה הראשון, מתוך מטרה "לספק את צרכיו הרוחניים של ציבור הפועלים". מטרה זו התרחבה, וכיום מבקשת ההוצאה להעשיר את כלל קוראי העברית וצרכני התרבות ולהסב להם הנאה.

בשנה הראשונה לקיום ההוצאה יצאו לאור 36 ספרים. במשך השנים ראו אור כ-5,000 כותרים שנמכרו במיליוני עותקים וממלאים את מדפי הספרים במאות אלפי בתים. מדי שנה מוציאה עם עובד עשרות כותרים חדשים בתחומים רבים ומגוונים, וכן מדפיסה מחדש מאות ספרים שראו אור בעבר ונחשבים לקלאסיקה של ספרות המקור והתרגום.

בתחילת שנת 2006 חתמו הוצאת עם עובד והוצאת חרגול על הסכם שיתוף פעולה. במסגרת זו תמשיך הוצאת עם עובד לפעול כחברה עצמאית וכמערכת עצמאית.
הגשת כתבי יד:
1. אנו מקבלים אך ורק כתבי יד שלמים ומוקלדים. למרות המונח 'כתב יד' אין הכוונה כלל וכלל להגשת טקסט שנכתב בעט או בעיפרון, מאידך הקלדה במכונת כתיבה תתקבל בברכה.

2. זמן מתן התשובה הממוצע הוא כחודשיים אך מטבע הדברים יש חריגים לכאן ולכאן.

3. ההוצאה נוהגת להחזיר לשולחים את כתבי היד אך אינה מתחייבת לכך.

4. ניתן להגיש או לשלוח בדואר את כתבי היד להוצאה. באם כתב היד נשלח הרי שיש לציין על גבי המעטפה את המען אליו מיועד כתב היד:
- ספרות יפה
- ספרות עיון
- ילדים ונוער – אין צורך לצרף לכתבי היד איורים אלא אם כן הם מהותיים לכתב היד
- מדע בדיוני ופנטזיה
- שירה
- אלפיים
- 972 – הסדרה לתרבות מדוברת
- עולמות – ספרי מסע
- פסיכולוגיה

את כתב היד יש לשלוח לכתובת:
הוצאת עם עובד – מערכת
ת.ד. 470
תל-אביב 61003

הספרים של הוצאת עם עובד©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ