תקציר הספר
סטיבן אלפר הוא נער די רגיל. הוא לומד בכיתה ח´, חולם על רנה אלברט, היפה של השכבה, מבלה כל רגע פנוי בנגינה על תופים ומשתדל לחמוק מהידידה שלו, אנט, שכנראה קצת מאוהבת בו. גם המשפחה של סטיבן די רגילה: שני הורים עסוקים ואח קטן ומעצבן שנדבק אליו כל הזמן. סטיבן היה מוכן לוותר בשמחה על חברָתו של אחיו הנודניק, עד לאותו יום סתווי שבו הכול השתנה — באותו יום התחילה השנה החשובה ביותר בחייו של סטיבן, שנה שלימדה אותו על כוחה של משפחה, על אהבה ועל חברות.
"ספר אמיץ... בכתיבתו של ג´ורדן זוננבליק שזורים כל כך הרבה התלהבות וקסם, שלרגע אתה שוכח שהלב שלך נשבר." פרנק מק´קורט, מחבר "האפר של אנג´לה"


"עמוק ומעורר מחשבה." פבלישרס ויקלי
ג´ורדן זוננבליק הוא מורה וסופר ילדים אמריקני. הוא למד ספרות באוניברסיטת פנסילבניה ועבד במשך 11 שנים כמורה לספרות בחטיבת הביניים. מסלול חייו השתנה בשנת 2003, כשאחת מתלמידותיו עברה חוויה משפחתית מטלטלת, שהיתה מקור ההשראה לספרו הראשון
תופים, בנות ועוגת שברים. מאז כתב שישה ספרי נוער שהתקבלו באהבה על ידי הקוראים הצעירים. ספריו של זוננבליק מציגים את עולם בני הנעורים באנושיות, בחום ובהומור כובשי לבבות. ג´ורדן זוננבליק גר בפנסילבניה עם אשתו ושני בניו. בשעות הפנאי הוא אוהב לנגן ולהאזין למוזיקה.


רשימות קריאה בהן מופיע תופים, בנות ועוגת שברים - מהעולם האמיתי #
רוצה לקרוא | סופי בת 20 מחיפה רשימת הקריאה עודכנה לפני 3 ימים

טובים- 4 כוכבים | nogalo בת 37 מהרצליה רשימת הקריאה עודכנה לפני 5 ימים


פרסומת©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ