תקציר הספר
לילד של המְכַשֵׁפָה קוראים גוּש. הוא מכוער כל-כך, עד שרבים חושבים שהוא גוֹבְּלִין, לא ילד אנושי. כשהיה תינוק מישהו נטש אותו והביא אותו אל המְכַשֵׁפָה. היא היתה עסוקה בענייניה ולכן מסרה את הטיפול בו לידי דוּבָּה ששימשה כאומנת, ואת לימודיו הפקידה בידי ג'ין שהיה נתון למרותה. חבריו היחידים למשחק היו חיות היער, שבשפתן הוא למד לדבר.

אבל כשהגיע רגע המפגש של גוּש עם בני אנוש, התמימות שלו לא הותירה לו סיכוי מול עוצמת האכזריות שלהם, שהפכה את לבו לאבן והציתה בקִרבּוֹ תאוות נקם אשר הציבה אותו ואת אמו המְכַשֵׁפָה בסכנת מוות. אך האסונות שנפלו בחלקו של גוּש גם חישלו אותו וגילו לו רבות על עצמו. במסעותיו הוא הגיע אל מקומות מופלאים במעמקי האדמה, ואל מחוזות מכושפים שבני-תמותה אינם מעלים על דעתם את קיומם.

בספר המרתק הזה, יצירת הביכורים שלו בתחום הפנטזיה, יצר מייקל גרובר עולם שבמבט ראשון נראה מוּכר, אך כשמתמעקים בו מגלים כי הוא מדהים במקוריותו. עולם של אכזריות, יופי, אגדה, אמת, ומעל הכול: קסם. גרובר שילב בספר גרסאות חדשות בתכלית של אגדות מוכרות, שמשתלבות להפליא בסיפור שלא ייאמן על ילד שגדל אצל מְכַשֵׁפָה, חתול, דוּבָּה ושֵד.


הקורא עיר הקורא מתי
Tom ערד לפני 7 שנים ו-11 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע הילד של המכשפה
רשימת המשאלות (מגוון) | oshi21 בת 31 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה אתמול

לא שווים את המאמץ | אלעד בן 45 מאשקלון רשימת הקריאה עודכנה לפני שלושה שבועות

התחיל לקרוא לפני 6 שנים ו-11 חודשים


לקט ספרים מאת מייקל גרובר
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של מייקל גרובר


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ