ביקורת ספרותית על טיעונם האחרון של מלכים - החוק הראשון #3 מאת ג'ו אברקרומבי
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שני, 5 בדצמבר, 2016
ע"י Braveheart


כרך הסיום של הטרילוגיה האדירה ורחבת היריעה של אברקרומבי הוא פשוט נפלא. העלילה הנפלאה שנטוותה ביד אמן ממשיכה להיות חזקה ובוגרת, מותחת ומחשמלת. אברקרובמי כותב בשפה בהירה וטובה, עם תיאורים מעולים ותוספת הנפח של הרגשות של הדמויות מוסיף איכויות רבות לסיפור הענף של הטרילוגיה.
הדמויות של אברקרומבי ממשיכות להיות מקסימות, שנונות ואנושיות גם בפרטים הקטנים וזה מדהים שתחת אותה כריכה מצליח אברקרומבי ליצר תוכן מעניין, קולח וסוחף גם בעולם הפנטזיה וגם במתח, רומנטיקה, פוליטיקה ועוד. הדמויות הנפלאות של הספרים הקודמים ממשיכות להוביל את העלילה המפותלת ברחבי העולם של החוק הראשון ומגיעות לעומקים ולרבדים מדהימים עם גילויים של עוד פרטים על כל אחת מהן.
הסיפור של אברקרובמי כמו העולם האמיתי מחושל ברגעי שיא ורגעי שפל והקורא מתחבט עם הדמויות בהכרעות גורליות על גורל העולם, כל דמות בתחומה. אברקרומבי שוזר כאן כמה סיפורים יחדיו שיכולים לכלכל ספרים שונים, והספר עב הכריכה מאגד בתוכו את כל הטוב של אברקרומבי.
מצד אחד חבל לי שנגמר אך מהצד השני זו הייתה חוויה נפלאה לחיות בעולם הקסום הזה במשך החודשיים וחצי האחרונים ולמלא את הזמן הפנוי שלי בסאגה האדירה הזו. מה עוד שבהחלט נשאר טעם של עוד על כל אחת מהדמויות ביחד או לחוד.
תהנו...
9 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ