ביקורת ספרותית על גחליליות - פרוזה # מאת גילית חומסקי
ספר טוב דירוג של ארבעה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שישי, 11 בינואר, 2019
ע"י איור וודה


10 ביקורות:
שלל יפה לספר פשוט, אני נהנתי לקרוא על מגזר שטרם קראתי עליו, רומן עלילתי, דרמה, מעניינת, על חיים שמובאים בפשטותם ככה ממש בהחלט. דווקא שתי הביקורות האחרונות מצאו חן בעיני יותר מהביקורות שצברו מלא לייקים, אלו שכתבו על הספר בפשטות. לדעתי, לעניות, זה מעניין לקרוא על האנשים האלו ששונים ממני, וקצת רכילות וסיפור פשוט על החיים שהם בעצם לא כול כך פשוטים זה נחמד מעניין ומרתק, אז נגמר מהר הספר הזה, אז זה בסדר ממש. יש פה המון סיפור על מה אנחנו חושבים מספרים לעצמנו הסרטים שאנחנו מסריטים ובעצם אין בהם מאום והם רק בדמיון ובראש ובמחשבה שלנו ואינם באמת במציאות, וגם על הדברים הנסתרים שקורים בלי ידיעתנו כן בגלל רושם ואו סיפורים ואמירות שאמרנו ולא בכוונה נוצר רושם כזה ואחר כך קילקל ולא באמת. הסתקרנתם? סבבה. שבת שלומבורכת וסופ"ש קסמרפא ובבניין מגידו ננוחם. שאו ברכה וראו טוב ויחי הפנטזיה והפשטות.
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
איור וודה (שלשום)
אנקה= התשובה היא שלא ירושלים כבר לא מספיק, כיוון שהיא נהיית דתית קיצונית, את זה הבנתי והמושג מגידו נוצר כשגברת רמון ביקשה להידרף ולא להיקבר, אז דיון בפייסבוק יצר את המושג הזה בפי גם . אנקה, תתחדשי על התמונה=עין קשתות, רמת הגולן, סתיו 2018= יפה מאוד.
אז הלכתי חפש לך לדיין את המושג הזה, נזכרתי קצת, מישהי בפייסבוק הלכה חיפשה סימוכין בעבר הרחוק של בני ישראל היהודים ששרפו את גופם במותם,היא מצאה מלכים כמובן, והכי נמצא שדווקא במגידו עשו זאת יותר. אז אני בעד שריפת הגוף במוות, ולכן החלפתי את המושג. קרמציה.
אנקה (לפני שבוע)
למה דווקא מגידו ? ירושלים כבר לא מספיק ?2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ