תקציר הספר
חודש אחרי האירועים המחרידים באולם ההתעמלות של תיכון אנגלספורס, חמש המכשפות הצעירות, שעוד לא הספיקו לעכל את מות החברה השישית במעגל הנבחרות, נדרשות להתאחד שוב כדי למנוע את האפוקליפסה ולהציל את העולם מחורבן.

כוחות שטניים מסתוריים שוב תוקפים את העיר השבדית הנידחת לכאורה, והפעם הם קטלניים ומסוכנים מתמיד. אם לא די בכך, הדרמות האישיות בחייהן של הנערות המתבגרות מאיימות למוטט אותן ולהפריד ביניהן.

"המפתח" מביא את ציד המכשפות לשיא מרהיב. הוא מכיל את כל התשובות לכל השאלות שטרדו את מנוחתם של עשרות מיליוני קוראים ברחבי העולם, ומסכם טרילוגיה שהייתה לתופעה חסרת תקדים.

כמו קודמיו בטרילוגיית אנגלספורס, "המעגל" ו"האש" (שגם הם ראו אור בעברית ב"סלע ספרים"), ואף יותר מהם, "המפתח" משלב מתח ופעולה עוצרי נשימה, קסם אפל, תשוקה ועוצמה דרמטית כבירה, תוך תיאור מעמיק ונוגע ללב של תקופת הנעורים החמוצה- מתוקה.


הקורא עיר הקורא מתי
מספר 12 ארץ האגדות לפני שנתיים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע המפתח - אנגלספורס #3
רוצה לקרוא | גלית בת מראש העין רשימת הקריאה עודכנה לפני 19 שעות

ספרים שאהבתי | SHIRA בת 15 מאיפשהו רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע וחצי

התחילה לקרוא לפני שנתיים


שרה ב. אלפגרן ומאטס סטרנדברג (סופר על המוקד)
Sara B. Elfgren and Mats Strandberg first met in 2008. They quickly realized that they wanted to write together, and in 2009 they started working together on the Engelsfors trilogy. Sara B. Elfgren (B is for Bergmark) started her career in the film industry as a screenwriter and script editor. She has a degree in film studies. The Circle was her debut novel. She is currently writing a new fantasy book series and, together with comic book artist Karl Johnsson, the graphic novel Vei. She has... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ