תקציר הספר
מי הוא גיבור העידנים?

כדי להפיל את האימפריה האחרונה ולהחזיר שלום לעולם הרגה וין את השליט הגדול, אך יש לכך מחיר כבד: ערפילים קטלניים חוזרים אל העולם ויחד איתם ממטרי אפר תכופים, ההולכים ומתגברים, ורעידות אדמה אדירות. האנושות ניצבת על סף אבדון.

וין ואלנד יוצאים בעקבות רמזים שהשאיר להם השליט הגדול ברחבי העולם, רמזים שהם מקווים שיעניקו להם את הכוח הדרוש כדי להביס את הרס ולמנוע ממנו להביא את העולם אל קצו. אך האומנם יש ביכולתם להתמודד עם הכוח רב העוצמה, שנוכח בכל, רואה הכל ושומע הכל?

הספר השלישי והאחרון בסדרת הערפילאים מקיים במלואה את ההבטחה שגולמה בשני הספרים הראשונים: רצוף תגליות, קצוות נשכחים שנקשרים לפתע ותפניות מטלטלות, הוא מוביל אותנו אל סיום שאין שני לו במקוריות ובתעוזה.

ברנדון סנדרסון נחשב לאחד הכוכבים העולים בתחום הפנטסיה. בעקבות סדרת "הערפילאים" הוא נבחר להמשיך את דרכו של רוברט ג'ורדן המנוח ולסיים את כתיבת סדרת "כישור הזמן". שלושת ספרי "כישור הזמן" שכתב וסדרת "The Stormlight Archive" הפכו גם הם לרבי-מכר.


הקורא עיר הקורא מתי
אפי מטע לפני שנתיים ו-6 חודשים מענה
כי ספרים זה הכי הכי! הרדוף/תל אביב לפני 5 שנים ו-5 חודשים מענה
ASDDSA רמת הגולן לפני 5 שנים ו-6 חודשים מענה
איילת השחר נתניה לפני 4 שנים ו-10 חודשים מענה
מלודי ירושליפ לפני 5 שנים מענה
יוחאי אורלן מרחב עם לפני שנה ו-3 חודשים מענה
הלוחש לרסיסים ירושלים לפני 9 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע גיבור העידנים - הערפילאים #3
רוצה לקרוא | גלית בת מראש העין רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע

ספרים שאהבתי | SHIRA בת 15 מאיפשהו רשימת הקריאה עודכנה לפני שבועיים

התחיל לקרוא לפני 5 שנים ו-8 חודשים


ברנדון סנדרסון (סופר על המוקד)
ברנדון סנדרסון הוא סופר פנטזיה אמריקאי. נודע בעיקר בזכות עבודתו לסיום סדרת הפנטזיה האפית, מחזור כישור הזמן של הסופר רוברט ג'ורדן, וסדרת ספרים פרי עטו, הערפילאים. סנדרסון עבד בתור עורך המגזין Leading Edge, בזמן שלמד באוניברסיטת בריגהם יאנג. ויקיפדיה תאריך לידה: 19 בדצמבר 1975 (גיל 38), ל... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ