תקציר הספר
מישהו מנסה לתפוס את אנאבל גריינג'ר. היא לא יודעת מי ולמה, אבל הוריה לימדו אותה לא לשאול שאלות. היא מחליפה תדירות זהות וכתובת. אנאבל גריינג'ר היא מומחית למחבואים.
אבל כשבחדר תת קרקעי בשטח בית החולים הפסיכיאטרי מתגלות שש גופות, ואחת מהן עונדת תליון שנושא את שמה, לאנאבל אין בררה: היא מחליטה להפסיק להתחבא ולהתחיל לחפש.
כשהבלשים די–די וארן ובובי דודג' מגיעים לזירת הרצח, הם מזהים מיד דפוס פעולה מוכר. הבעיה היא שאת הרוצח הפסיכופת שזה דפוס הפעולה שלו, הם כבר הכניסו לכלא לפני שנים, והוא כבר איננו בחיים. עכשיו הם צריכים להתמודד עם האפשרות שמדובר בחקיין, בשותף סודי או משהו מזעזע בהרבה.
"ידיים מגיחות מבין הדפים, ואוחזות בך עד שתסיים לקרוא." לינווד ברקלי
"ספר מבריק שאסור להפסיד בשום אופן!" אינדפנדנט
"זהו ספר מבדר ועתיר נפתולים יצירתיים, והוא מספק פתרון שיותיר אתכם פעורי פה כמו גם צדק שהתממש באופן מושלם" פאבלישרס וויקלי
"בשורות טובות: אין פה שום עלמות במצוקה – הרעיה, בתם והשריף ממין נקבה כולן יודעות לקרוע לרעים את הצורה. התעלומה מתפענחת רק בעמודים האחרונים." גלאמור
" מותחן מעולה עם תפנית מחוכמת בסוף שמשאירה את הקורא עם חיוך על הפנים." אובזרוור
"אימה צרופה... קריאה מהנה." בוקליסט

ליסה גרדנר מתגוררת בניו המפשייר. היא הבעלים של קבוצה בליגת נהיגת השטח. האגדה מספרת כי קנתה אותה כדי לפצוח ברומן עם בעלה שהוא נהג מרוצי שטח. יש לה מספר כלבים וילדה בת השלוש שנוהגת, על פי עדות העורכת שלה, להקליד פסקאות שלמות אל כתבי היד של אמה. תריסר מספריה הם רבי מכר של הניו יורק טיימס. ארבעה מספריה עובדו למסך. ספריה תורגמו ל16 שפות.
גרדנר כותבת בכל שנה שני ספרים אחד מותחן בשמה והשני רומן רומנטי אירוטי בשם עט.
בכל שנה שני הספרים הם רבי מכר של ניו-יורק טיימס, מה שהופך אותה לביליונרית – אמיתית.
בכל שנה היא עושה תחרות / הגרלה בין הקוראים שלה כדי לבחור את שם הנרצח בספרה החדש – היא מבקשת מהם להציע את שמות חביהם ומהם בוחרת.


רשימות קריאה בהן מופיע מחבואים - הבלשית די-די וארן #2

הרשעה
ג'וליה דאל
הרשימה החמה | רונדנית בת 52 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני 7 שעות

ספרי מתח ואימה מומלצים. | הקיסרית הילדותית בת 34 מרייבנלופט רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש


פרסומתהתחיל לקרוא לפני שנתיים ו-4 חודשים


התחילה לקרוא לפני שנתיים ו-9 חודשים
©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ