ביקורת ספרותית על אי אפשר לעמוד בפני מאת סוזן אליזבת פיליפס
ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום חמישי, 24 במרץ, 2016
ע"י זאת רק אני.


אני ביקורתית? כן. האם רוב הזמן זה מוצדק? כן. וממש לפעמים האם אני סלחנית? תתפלאו אאבל כן ולכן סלחתי על העלילה השטחית ומשעממת קצת בגלל הדמויות המעניינות. ופה נכנס ה"אבל" ממש היה לי קשה להמשיך לקרוא זה כמו לקרוא יומן בסדר כרונולוגי, "היום עשיתי כך וכך ואמרו לי כך וכך... ובנוסף חרה לי שהדמות הראשית הייתה קצת פרחה ... כשאני קוראת ספר אני צריכה להעריך או להעריץ מישהו , לקבל סוג של דמות שזכתה באמון שלי וזה לא ממש עבד לי בספר.
לא הדמות הראשית שכבר בת שלושים ואני קטנה ממנה בעשור וקצת ויכלה להסביר כמה עובדות בסיסיות על החיים, לא טד שאין בחורה חתיכה שכנראה לא שכבה איתו זה גורם לי קצת לזלזל בבן אדם ששוכב עם כולם ולא מסתכל על הצד הרגשי והייעוד האמיתי של זה , המטרה היא לגרום לזוג להיות אחד ולא לעשות חיים משוגעים עם כל בלונדינית שנושמת . ובנוסף המשפחה של לוסי, למה קשה להבין שלוסי גדלה לבחורה השנונה המצחיקה וחסרת האחראיות הזו , האכפתית והילדותית הזו בגלל שגודלה בצורה לא נכונה .
ילד נולד עם אופי אך עם יכולת מלאה להתאים את עצמו לתבנית כלשהיא , ולזרוק אותה כך לא היה חינוך את החינוך הם היו צריכים לעשות לפני שני עשורים, ההורים צריכים לשאת בתוצאות של לגדל ילד בצורה לא נכונה ולכוון אותו בסבלנות לכיוון הנכון כי הוא לא נולד ככה זה לא באשמתו.
אקצר ואומר שאולי אני כבדה ולא נהנת אבל הספר היה טוב ולא טוב ביחד אם תתעלמו מערכים ומוסר ואתם לא אלה שיתעצבנו לקרוא דברים שנוגדים את הערכים שלכם, או אלה שאין לכם ערכים בכלל ,אתם תהנו מאד מהספר.
2 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה
רחלי (live) (לפני שנתיים ו-8 חודשים)
מה שגלית מילה במילה
גלית (לפני שנתיים ו-8 חודשים)
.
גלית (לפני שנתיים ו-8 חודשים)
ובכן נראה לי שזו אחת הבקורות היותר מתנשאות שצצו פה לאחרונה.

את יודעת .אפשר לטנף ספר בלי לטנף את הקוראים האחרים.
מותר לא להנות,מותר להיות כבדים, מותר להגזים בציפיות ואז להתאכזב,מותר אפילו לדרוש שכל העולם ילך לפי מערכת הערכים היחידה שקיימת לדעתך ואז להתעצבן שהעולם לא עובד כמו שאת רוצה.
אבל לטעון שמי שהעז להנות מהספר הזה הוא חסר ערכים זה קצת ,טיפל'ה ,ממש מעט- מתנשא.

ואני אפילו לא נכנסת לויכוח עם הטיעון שאפשר (מה אפשר צריך) לדחוס ילדים לתבנית אחת אחידה.2 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ