תקציר הספר
אנדר בגלות הוא הספר החמישי שיוצא בסאגת אנדר אך עלילתו מתרחשת בין הספר הראשון, המשחק של אנדר, לבין קול למתים ובמקביל לעלילת שלושת ספרי ההמשך לספר הצל של אנדר.

- - -

אנדר וויגין היה בן שתים-עשרה כשהקרב על כדור הארץ נגמר. הטקטיקן הצעיר היה הגיבור, המנהיג וזה שכל האומות רצו לקבל. אבל הוא היה גם מפלצת ורוצח, ולכן היה חייב לעזוב את העולם שלמענו נלחם, את חבריו שלחמו איתו ואת משפחתו שהוא בקושי זכה להכיר.
אחותו ואלנטיין היא היחידה שמצטרפת אליו למסע חדש, מסע למושבות ולעולם שפינו הבאגים, שאותם הביס אנדר. אך גם כדור הארץ אינו שקט, ופיטר וויגין מתמרן, זומם ומוכן להקריב הכול כדי לשלוט בעולם שאחיו הוגלה ממנו.

בשנת 1985 כתב אורסון סקוט קארד את הספר המופתי "משחקו של אנדר", שזכה מאז בפרסים היוקרתיים נבולה והוגו. שנתיים לאחר מכן יצא ספר ההמשך "קול למתים", שמתאר את קורות אנדר בהיותו גבר בן שלושים וחמש שנים.
אך מה עשה אנדר בעשרים ושלוש השנים החסרות?
"אנדר בגלות" הוא ההמשך הישיר ל"משחק של אנדר", והוא מאפשר מבט חדש על חיי הגיבור שהציל את העולם שהוא לא ראה שוב.


הקורא עיר הקורא מתי
יואב הוד השרון לפני 8 שנים ו-6 חודשים מענה
שקד גבאי ירושלים לפני 4 שנים ו-4 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע אנדר בגלות - המשחק של אנדר #5
my sci fi collection - מדע בדיוני\מד"ב | LordJestocost בן 35 מShayol רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש

ארכוש בעתיד :) | oshi21 בת 31 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשייםאורסון סקוט קארד (סופר על המוקד)
אורסון סקוט קארד (באנגלית: Orson Scott Card; נולד ב-24 באוגוסט 1951) הוא סופר אמריקני, שנודע בעיקר בזכות ספרי המדע הבדיוני שחיבר. רבים מספריו תורגמו לעברית והוא אף היה אורח הכבוד בפסטיבל אייקון 2003 שנערך בתל אביב. ספרו המוכר ביותר, שזכה בפרסי הוגו ונבולה, הוא "המשחק של אנדר" (1985). לאחריו כת... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ