כינרת מעיין

כינרת מעיין

סופרת

כינרת מעיין נולדה ב1964 –כיום מתגוררת בכפר סבא היא נשואה ואמא לשנים- בעלת תואר ראשון בספרות ותלמוד ותואר שני בתלמוד וקבלה יהודית וכן מנחת קבוצות מוסמכת, ומתמחה בשיטות טיפולים לגוף ולנפש מטעם מכללות לרפואה משלימה, ובוגראת מסלול והכשרת מטפלים בגישות בודהיסטיות.

היא נולדה בקבוץ של השומר הצעיר,ומאז שזוכרת עצמה ,נחשפה בעל כורחה לאתגרים קיומיים מול קהילה סגורה שמתקשה לקבל את האחר, הכואב והחלש-ה-"אנטי גיבור" שייצגו שני הוריה .

"הרגע שבו התחלתי סוף סוף לנשום באופן חופשי היה כשעזבתי את הקבוץ בגיל 26 " היא מתוודה.
סיימה בהצטיינות לימודי תואר ראשון ושני באוניברסיטת חיפה, לימדה במשך 10 שנים בתיכון אליאנס בחיפה תלמוד וקבלה יהודית.
אהבה בכל ליבה את החינוך והדגשים שקרובים היו לליבה מתוך המקורות היהודים-בעיקר אותן אגדות וסוגיות שעוסקות בנפש האדם, ומקומו מול גורלו ומול העולם-דרך זה נוצרו יחסים עמוקים עם מאות תלמידים.

בעקבות עבודת בעלה , עזבה עם משפחתה את חיפה, ואת ההוראה הפורמלית, כולל את לימודי הדוקטורט שהתחילה, ניכנסה בסקרנות והתלהבות לתחום הרוחני –הטיפולי.
למדה שיטות טיפול ופילוסופיה בודהיסטית-החלה לטפל וגם לכתוב את מה שעובר עליה .

את ספרה הראשון-מסע אל הנפש-מסתורי הריפוי האנרגטי כתבה במהלך 14 שנים-בהם העבירה את חוויותיה,הבנותייה,שיטות עבודתה –ברפואה המשלימה-בשילוב תחומי הידע שלה..(מהמקורות היהודיים).

הספר מסע אל הנפש תורגם לאנגלית, ולאחר צאתו החלה לכתוב את הרומן עצי תה לא יפרחו כאן-ובעקבותו ספר נוסף שעומד לצאת בימים אילו-"יום שני בחמש"
שני הרומנים יצאו בהוצאת גלים וכתובים בעברית.


הבדידות היא מקום נעים לבקר בו, אך מקום נורא לגור בו. (ג'וש בילינגס) הספר הזה עוסק ב"בדידות" וב"לבד", ומאידך מתוך אותו ים הבדידות יש גם ידיים... המשך לקרוא
13 אהבו · אהבתי · הגב

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ