ביקורת ספרותית על גם השמש היא כוכב מאת ניקולה יון
ספר מעולה דירוג של חמישה כוכבים
הביקורת נכתבה ביום שלישי, 10 ביולי, 2018
ע"י River Song


לא מכיל ספוילרים.
אז חזרתי. הרבה זמן שלא כתבתי אף ביקורת...
גם השמש היא כוכב. ספר ממש חדש. יצא בעברית ממש לא מזמן. אני, באופן אישי, קראתי את הספר באנגלית. או יותר נכון, שמעתי אותו כאודיו בוק. מי שלא יודע, מדובר על ספר שמע. שמעתי את הספר מהטלפון שלי. אנשים אולי יגידו שזה לא בסדר כי יותר כיף לקרוא ספר כמו שהוא, ולא שמישהו יקריא לך אותו. אבל בעיניי יש לזה כמה יתרונות: שמעתי את הספר באנגלית. הדבר משפר את האנגלית שלי. כשאני קוראת ספר באנגלית אני מתקדמת ממש לאט, ולכן אין לי ממש מוטיבציה לפתוח את הספר בכלל. כשאני שומעת באודיו בוק, אני מתקדמת עם הסיפור הרבה יותר מהר. וגם, כשאני קוראת ספר באנגלית לפעמים אני נתקעת על מילים שאני לא מבינה. האודיו בוק מכריח אותי להתקדם, וככה יותר קל לי. בכל אופן, אני אוהבת לשמוע אודיו בוקס, ואני ממליצה גם לכם לנסות.
אז... לסיפור. גם השמש היא כוכב הוא ספר חמוד ביותר. הוא כתוב יפה, משתי נקודות המבט של הדמויות הראשיות. עם נטה מאוד הזדהתי, מה שהפך את דניאל ליותר חמוד ואת הקריאה ליותר הנה. הסיפור מאוד קיטשי, אני מזהירה מראש, אבל אני אוהבת קיטשי. והסוף מעולה בעיניי. לא צפוי ומקסים.
אם אתם נערים או נערות, בעיקר בגילאי 13-18, שאוהבים לקרוא, ואוהבים סיפורים קיטשים, רומנטיים וחמודים- אני ממליצה לכם לנסות את הספר הזה.
אם אהבתם את "הכל, הכל", "סיימון מוצא את דרכו", "אשמת הכוכבים" או ספרים אחרים בסגנון, אני חושבת שתהנו מהספר הזה.
בכל אופן, שווה לנסות.
אז, עד לביקורת הבאה- היו שלום ותודה על הדגים.
3 קוראים אהבו את הביקורת
אהבת? לחץ לסמן שאהבת
טוקבקים
+ הוסף תגובה3 הקוראים שאהבו את הביקורת
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ