קראתי. Mis.Effie בת 19 מפתח תקווה


הדפסה:
» כפסיפס תמונות
» כטבלת טקסט
» כטבלת תמונות וטקסט

» לרכישת ספרים מהרשימה
רשימת הקריאה הינה אישית.
מכילה 35 ספרים.
גררה 621 צפיות.
עודכנה לאחרונה לפני 5 שנים ו-8 חודשים.

מה דעתך על הרשימה?
1. 13 האוצרות - 13 האוצרות #1 / מישל האריסון
לטניה יש יכולת מיוחדת - היא רואה פיות. אך הן לא חמודות כמו בסרטים, אלה רשעות ונקמניות. כשהיא מגיעה בחופשת הקיץ לבית סבתה, היא מגלה במרתף נערה בשם רד שמגלה לה יותר על עולם הפיות, שגם היא יכולה לראות וגם היא חלק ממנו.
2. 13 הסודות - 13 האוצרות #3 / מישל האריסון
למרות שרד הצליחה לצאת ממלכת הפיות בשלום, עדיין עולם העבר רודף אחריה. היא באה לחבורה בה נמצאה כדי להיפרד בהם, ובגלל שטניה ופביאן עקבו אחריה נקלעת למקרה מסובך עמם, ולבסוף הם מוצאים עצמם במלחמה נגד עצמם, ונגד הפיות.
3. 13 הקללות - 13 האוצרות #2 / מישל האריסון
רד נקלעת לתוך עולם הפיות, שם היא מגיעה לבית הדין של ממלכת הפיות ודורשת לקבל את אחיה. היא מקבלת משימה, להחזיר את שלוש עשרה הקמעות המיוחדים מהצמיד שקיבלה מטניה שהפיות פיזרו מסביב לעולם. בעזרתם של טניה ופביאן היא מוצאת את כל הקמעות, אך בסוף מגלה שמי שחשבה לדודתה היא אמה, ומי שחשבה לאחיה - הוא בעצם בן דודה.
4. אראגון - הירושה #1 / כריסטופר פאוליני
אראגון מוצא ביצת דרקונית מגדל אותה והופך לרוכבה. יוצא למסע בעקבות חבורת אנשים שתקפו את הכפר שלו והרגו את דודו יחד עם הדרקונית שלו סאפירה.
5. אש - שבע הממלכות - שבע הממלכות #2 / קריסטין קאשור
אש נערה-מפלצת שהרגה את אביה, יוצאת למסע לארמון המלכה רואן כדי לעזור לה בפרשת רציחות מסתוריות בעזרת כוחה.
6. בן נפטון - גיבורי האולימפוס #2 / ריק ריירדן
פרסי מגיע למחנה יופיטר, כשהדבר היחיד בזכרונו הוא תמונתה של החברה שלו - אנבת'. הוא פוגש בריינה, פרנק והייזל, ואחרי כמה זמן יוצא עמם למסע חיפושים באלסקה כדי לשחרר את אל-המוות מאחד הענקים של גאיה.
7. הבחירה - הבחירה #1 / אלי קונדי
קאסיה חיה בעולם הנשלט על ידי מנהלנים. בטקס ההתאמה היא מותאת לחברה הטוב ז'אנדר, אחר אחר כך כשפותחת את הכרטיס שקיבלה עליו מתגלה תמונתו של ידידה מהמחוז קי. מתחברת לקי, לומדת על עברו ומתאהבת בו, וכשהוא נלקח לשדה הקרב בשל היותו סטיה מחליטה לצאת אחריו.
8. הבן הבכור - הירושה #2 / כריסטופר פאוליני
אראגון ממשיך במסעו עם סאפירה, פוגש באלפית היפהפיה אריה, ומתחיל להתאמן על כוחו החדש בתור רוכב דרקונים.
9. הגיבור האבוד - גיבורי האולימפוס #1 / ריק ריירדן
ג'ייסון, ליאו ופייפר באים כחצויים חדשים למחנה החצויים ומיד יוצאים למסע חיפושים בעקבות נבואת השבעה הגדולה, ואיבוד זכרונו של ג'ייסון.
10. החטופה מאינקנדאר / אלון רוטר
לילה, נערה עניה שחיה עם אביה השיכור ואחיה שהוא מנהיג של כנופיה, נחטפת על ידי לוחם בשם סדריק ויוצאת למסע למציאת הנסיכה החטופה.
11. התלקחות - משחקי הרעב #2 / סוזן קולינס
קטניס, שנשארה מבולבלת מהגילוי על רגשותיו של פיטה, מגלה שגם חברה הטוב מצעירותיה - גייל הות'ורן - מאוהב בה. היא יוצאת לסבב הניצחון, ואחריו, בשל הניצחון הכפול במשחקי הרעב ה74 - שלא מתקבל על הנשיא סנואו - נשלחים היא, פיטה ושאר מנצחי המשחקים הקודמים לגמול הרבעוני של משחקי הרעב. בעזרת פיניק, ג'והאנה, ביטי ופיטה מצליחה קטניס להשתחרר מהזירה, ומגיעה למחוז שלוש עשרה שמתכונן למרד נגד הקפיטול, אך פיטה וג'והאנה נחטפו, והבית של קטניס - מחוז שתיים עשרה - נחרב.
12. חיים משלנו / ליאת רוטנר
איתי עובר לגור בתל אביב, ופוגש שוב בבת דודתו - נעמי - שבאה לעשות שירות לידו. עם חברותיה לשירות וחברים נוספים שנעמי רוכשת, ודרכה גם איתי, מעבודת השירות שלה בחטיבה-ותיכון, הם נקלעים לרצף אירועים משונה ובלתי רגיל, ובכל הזמן הזה איתי הדבר הגדול אינו יכול לדבר בגלל דלקת במיתרי הקול.
13. להיות אני - להתבגר # / גלילה רון פדר עמית
נערה חסרת ביטחון שלאט לאט יוצאת ממקומה על יד נערה שמתיימרת כביכול להיות חברתה הטובה, עד שמצליחה לקבל ביטחון עצמי.
14. להיות הכי מקובל - להתבגר # / גלילה רון פדר עמית
נער מקובל שחושב שחוקי החברה הם דבר טיפשי, ומצליח להתעלות עליהם.
15. להיות הכי מקובלת - סיפורה של נופר - להתבגר # / גלילה רון פדר עמית
סיפורה של נערה יפה ומקובלת, שמנסה לקבל תשומת לב מהוריה.
16. להיות שונה - סיפורו של אביתר - להתבגר # / גלילה רון פדר עמית
נער שלא אכפת לו כלל ממעמדו החברתי, עושה מהפך קיצוני מסיבה שאפילו לו קשה להצביע עליה, וכך פוגע בחבריו, ולא מצליח להחזיר אותם אליו אפילו כשהוא חוזר לעצמו אחר כך.
17. לנצח בגדול / ליאת רוטנר
חבורת נערים שהכירו בלימודי קיץ, והחליטו להמשיך ללמוד יחד, זוהי שנת הלימודים השניה שלהם גם יחד, וגם ככתבים.
18. מבוך העצמות - 39 רמזים #1 / ריק ריירדן
איימי ודן קהיל יוצאים במסע אחרי 39 הרמזים, שהשאירה סבתם המנוחה גרייס.
19. מחוננת - שבע הממלכות - שבע הממלכות #1 / קריסטין קאשור
קטסה המחוננת בכישרון ההישרדות יוצאת יחד עם הנסיך פו במסע להצלת בנו של המלך לק, ביטר בלו.
20. מעורב ירושלמי - ספרי חמד # / ליאת רוטנר
איתי ואחותו התאומה שרית הולכים לשבוע, שם הם פוגשים לראשונה בבני דודיהם הדתיים, שאחרי הסתייגות מהם בגלל השוני מגלים שבעצם אין ביניהם הבדל כל כך גדול.
21. מפוצלים - מפוצלים #1 / ורוניקה רוֹת
ביאטריס המכנה עצמה "טריס" היא מפוצלת עוברת מהפלג שלה לפלג "אומץ לב" ומגלה את המשמעות הנוראית שניתנה לאומץ הלב בתוך הפלג עצמו. מתאהבת במדריכה טוביאס, המכונה "פור" - ארבע - בגלל שבמסך הפחד שלו מופיעים ארבע פחדים בלבד, המספר הנמוך ביותר של פחדים שנצפה מעולם. בעת השתלטות של מנהיגי פלג אומץ לב על אנשיו, מגלה טריס שגם פור מפוצל, והם שניהם ניצלים יחד עם אחיה ואביה של טריס מהמלחמה המתחוללת נגד פלג אוריינות. בסוף הספר היא נהפכת כביכול לנטולת פלג.
22. משחקי הרעב - משחקי הרעב #1 / סוזן קולינס
קטניס אוורדין ממחוז שתיים עשרה העני נשלחת למשחקי הרעב עם פיטה מלארק, שטוען שהוא מאוהב בה אהבה ממבט ראשון. מצליחה בעזרת מדריכם היימיטץ' אברנת'י לצאת עם פיטה מהמשחק על ידי ששיחקו עצמם במשחק כזוג אוהבים. בסוף הספר מגלה קטניס שרגשותיו של פיטה אליה היו אמיתיים.
23. נולד לרוץ - פרוזה עשרה צעיר # / מייקל מורפורגו
מסעו של כלב שעובר מבעלים אחד לאחר.
24. עורבני חקיין - משחקי הרעב #3 / סוזן קולינס
במחוז שתיים עשרה ממשיכים בהכנות למרד נגד הקפיטול, ומבקשים מקטניס שתהיה סמל המהפכה - העורבני החקיין. היא מסכימה, ומתחילים בסדר פעולות כדי להעביר את שאר המחוזות לצד שלהם, להציל את פיטה וג'והאנה מידי הקפיטול, והוריד את הקפיטול מהשלטון שלו על המחוזות.
25. עיר של אפר - בני הנפילים #2 / קסנדרה קלייר
קליירי ממשיכה במסעה עם ג'ייס, איזבל, אלק וסיימון. לאחר כמה זמן היא מגלה שחברה הטוב של אמא - מי שהיה כמו אב בשביל קליירי - הוא מנהיג של להקת אנשי זאב, ובעזרתו היא מחלצת את גופתה הישנה של אמה מאחוזתו של וולנטיין אביה, שם היא מגלה שג'ייס הוא אחיה. סיימון שנקלע למלון של ערפדים הופך לערפד בעצמו, ומצליח להתגבר על רגשותיו לקליירי. כשג'ייס אומר לקליירי שמעתה יראה בה רק כאחותו, בגלל שקשר רומנטי ביניהם הוא דבר אסור, היא נשברת וכך מגלה את חברתה של אמה שיודעת איך להעירה מהתרדמת.
26. עיר של זכוכית - בני הנפילים #3 / קסנדרה קלייר
קליירי מגיעה יחד עם ג'ייס, איזבל, אלק ובטעות - סיימון - לעיר ציידי הצללים, אידריס. שם היא מכירה את אלין וסבסטיאן קרובי משפחתם של אלק ואיזבל. כשנראה שמלחמה עומדת להתקרב, ג'ייס עוזב בלי הודעה מוקדמת כדי להילחם בוולנטין - אביו כביכול - ואז בעזרתו של המכשף מגנוס, ג'וסלין אמה של קליירי מתעוררת וקליירי מגלה שג'ייס הוא לא באמת אחיה, אלא סבסטיאן - זאת אומרת, ג'ונתן כריסטופר מורגנשטיין, שהתחזה לסבסטיאן. בהמשך וולנטיין מצליח להחדיר לאידריס שדים, וקרב רובץ דמים מתחולל שם. וולנטיין מצליח לזמן את המלאך רזיאל, אך בעזרתה של קליירי המלאך הורג אותו, אך לא לפני שוולנטיין מצליח להרוג את ג'ייס. המלאך נותן לקליירי משאלה אחת, והיא מבקשת להחזיר את ג'ייס לחיים, וכך עושה המלאך - מהלך שבהמשך יסבך אותם מאוד.
27. עיר של עצמות - בני הנפילים #1 / קסנדרה קלייר
קליירי בת החמש עשרה מגלה שהיא ציידת צללים, ומתאהבת בג'ייס בזמן שהיא מגלה שחברה הטוב סיימון מאוהב בה. בלי אמא שנקלעה לתרדמת ונחטפה על ידי וולנטיין הרשע, קליירי נקלעת למספר מאורעות שמסבכים אותה יותר ויותר בעולם ציידי הצללים.
28. פרסי ג'קסון וגנב הברק - פרסי גקסון והאולימפיים #1 / ריק ריירדן
פרסי ג'קסון מגלה בפעם הראשון שהוא חצוי, חצי אל חצי אנושי, ועוד בנו של אחד משלושת הגדולים - אל הים פוסידון. בעזרת המגן שלו גרובר וחברתו הטובה אנבת' הולך למסע מפרך להצלת אמו והחזרת הברק של זאוס לבעליו.
29. פרסי ג'קסון והקרב על המבוך - פרסי ג'קסון והאולימפיים #4 / ריק ריירדן
פרסי וחבריו נקלעים למסע בתוך מבוך מסוכן.
30. פרסי ג'קסון וים המפלצות - פרסי ג'קסון והאולימפיים #2 / ריק ריירדן
פרסי ממשיך במסעותיו. יחד עם אנבת' הוא יוצא לחפש אחר חברו גרובר, שיצא לחפש אחר אל הטבע פאן ונחטף על ידי קיקלופ שחושב אותו לקיקלופית ורוצה להינשא לו. בסוף הספר תאליה - בת זאוס שכדי להצילה הפך אותה זאוס לעץ - יוצאת מהעץ בשל גיזת הזהב שמניחים עליו.
31. פרסי ג'קסון וקללת הטיטאן - פרסי ג'קסון והאולימפיים #3 / ריק ריירדן
פרסי, אנבת', גרובר ותאליה הולכים לבית ספר בשביל לקחת ממנו זוג אחים-חצויים, ניקו וביאנקה די אנג'לו, למחנה החצויים. הפעולה משתבשת ואנבת' נחטפת, ואז פרסי, גרובר ותאליה יוצאים למסע חיפוש אחר אנבת' בעזרת זואי - אחת מהציידות של האלה אמטיס.
32. פרסי ג'קסון ותקוות האולימפוס - פרסי ג'קסון והאולימפיים #5 / ריק ריירדן
פרסי והחצויים מתכוננים לקרב הגדול נגד הטיטאן הגדול קרונוס. לאחר אבידות רבות בקרב, ועם עזרתם של האלים, הם מצליחים לנצח את כל הטיטאנים - ופרסי שיוצא הגיבור מכל הקרב הזה, זוכה במשאלה אחת מהאלים. למרות שהיה יכול לבקש להפוך אל בעצמו, פרסי בוחר לבקש שכל אל יוקיר בילדו עד שיגיע לגיל שלוש עשרה, כדי שיהיה קל יותר למצוא חצויים ובשביל שלא יקרה אותו מקרה שקרה עם לוק קסטלאן, שפנה נגד האלים ונגד חבריו בגלל שנפגע מכך שאביו - הרמס - לא דיבר עמו מעולם.
33. קיץ אחד ביחד / ליאת רוטנר
חבורת נערים שנשלחים ללימודי קיץ ונהיים חברים.
34. שני עולמות / אתי אפל
נוני שעובד ככורה פחם בשביל אביה של רויה נקלע לנפילה של המכרה ונעלם. רויה לא מסכימה לקבל את העובדה שהוא מת, ויוצאת במסע חיפושים אחריו - עד שהיא מגיעה לממלכה בה נמצא נוני, ממלכה משונה מתחת לאדמה.
35. תנו לגדול בשקט / ליאת רוטנר
חבורת נערים שהכירו בלימודי קיץ החליטו להמשיך ללמוד יחד גם בשנת הלימודים, זוהי שנת הלימודים הראשונה שלהם יחד, בה הם הופכים לכתבים בעיתון.


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ