תקציר הספר
רגע לפני מותו בלילה אפל, סבו של ג'ייקוב מספיק לומר רק שהמפלצות חזרו. ג'ייקוב בן ה-16 יודע שכדי לגלות מה קרה, הוא מוכרח לנסוע לאי מבודד ליד חופי ויילס, אל המעון של מיס פֶּרֶגרין לילדים משונים.
כך נפתח הספר הראשון בסדרת מיס פרגרין, שכבש את העולם בסערה ושהה שבועות ארוכים ברשימות רבי המכר, גם בישראל.
עכשיו מגיע ספר ההמשך המצמרר. השנה היא 1940. ג'ייקוב וחבורת היתומים נמלטים מהמעון בסירה. הם חייבים לשחרר את מיס פרגרין, שכלואה בגוף ציפור. הם בדרכם ללונדון, וזו עתידה להיות הדרך הקשה ביותר בחייהם.

עיר חלולה הוא סיפור אנושי מרגש, פנטזיה מצמררת וכובשת המלווה באוסף גלויות עתיקות נפלאות.
לבני 12 עד 120

דש ראשון –
חבורת יתומים
כל אחד משונה בדרכו
אבל כולם בסכנת מוות
ג'ייקוב קשר את גורלו בגורל היתומים של המעון של מיס פֶּרֶגרין.
אחרי שאיתר את האי שבו הם חיים והחליט להישאר איתם, ג'ייקוב מוצא את עצמו בלב ים, נס על נפשו יחד עם ילדי החבורה. כשיגיעו ליבשה יגלו שהסכנה רק מתעצמת, אבל הם יודעים: עליהם להגיע ללונדון. רק שם יוכלו להחזיר את מיס פרגרין אל הגלגול האנושי שלה. אם לא יעשו זאת במהירות, יאבדו אותה – והם עצמם יאבדו - לנצח.
מיהם האנשים המוזרים שרודפים אחריהם? ומהיכן מגיעות החיות המשונות שהם פוגשים? מיהו חבר ומי אויב? והאם אומץ לבו של ג'ייקוב יעמוד לו ברגע האמת?
דש סוף ספר (כמעט זהה לספר הקודם) – רנסום ריגס נולד וגדל בפלורידה והיום הוא מתגורר בעירם של הילדים המשונים, לוס אנג'לס. הוא למד קולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת דרום קליפורניה ויצר סרטים קצרים שזכו להערכה רבה. ריגס מרבה לכתוב על מסעות, ואת סדרת המאמרים שלו, Strange Geographies, תוכלו לקרוא ב-mentalfloss.com וכן ב-ransomriggs.com. בימים אלה כותב ריגס את הספר השלישי והאחרון בסדרת מיס פרגרין.

התחילה לקרוא לפני שנה ו-5 חודשים
בהתחלה
התחילה לקרוא לפני 3 שנים ו-11 חודשים


רנסום ריגס (סופר על המוקד)
Ransom Riggs (born February 3, 1979) is an American writer and filmmaker best known for the book Miss Peregrine's Home for Peculiar Children. Riggs was born in Maryland in 1979 on a 200-year-old farm, and grew up in Florida, where he attended Pine View School for the Gifted.[1][2] He studied English literature at Kenyon College,[3] and studied film at the University of Southern California. His work on short films for the Internet and blogging for Mental Floss got him a job writing The Sher... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ