תקציר הספר
אי מסתורי
בית יתומים עזוב
סדרה של תצלומים מוזרים
רגע לפני מותו בלב יער בלילה אפל, סבו של ג'ייקוב מספיק לומר רק שהמפלצות חזרו. ג'ייקוב בן ה-16 יודע שכדי לגלות מה קרה הוא חייב לנסוע לאי מבודד, אי-שם ליד חופי וֵיילס, אל המעון של מיס פרגרין לילדים משונים.
כל חייו שמע ג'ייקוב את סיפוריו של סבו על המעון של מיס פרגרין, בית היתומים שבו התגורר בימי מלחמת העולם השנייה, וראה את תמונותיהם של הילדים המיוחדים ששהו שם: הילדה שריחפה באוויר, הילד שהרים בידו סלעים ענקיים. לעתים הזכיר הסב גם את המפלצות. ג'ייקוב אף פעם לא ידע בוודאות אם הסיפורים הם אמת או בדיה, אבל עכשיו הוא יודע שהוא חייב לצאת לדרך, למרות שאין לו מושג לאן היא תוביל אותו והיכן תסתיים.
המעון של מיס פרגרין לילדים משונים הוא פנטזיה מצמררת וכובשת, המלווה באוסף גלויות עתיקות נפלאות. ספרו הראשון של רנסום ריגס נמכר במיליוני עותקים ברחבי העולם, שהה למעלה משנה ברשימות רבי המכר של ה"ניו יורק טיימס", ונחשב בצדק לאחד הספרים המפתיעים של העשור האחרון.
לבני 12 עד 120


רשימות קריאה בהן מופיע המעון של מיס פרגרין לילדים משונים - המעון של מיס פרגרין לילדים משונים #1

מדריך כרטא לערים היפות : אירופה, קנדה וארצות הברית
יגאל צור
ספרים שקראתי | קוראת בקפה בת 21 מחור בצפון רשימת הקריאה עודכנה לפני 6 ימים

גוונים של אפור | michalro בת מור וקינמון רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע וחצי

התחיל לקרוא לפני שנתיים ו-8 חודשים


התחילה לקרוא לפני 3 שנים ו-9 חודשים


התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-5 חודשים
עמוד 27, תחילת העלילה והסיפור המעשי.
התחילה לקרוא לפני 6 שנים


רנסום ריגס (סופר על המוקד)
Ransom Riggs (born February 3, 1979) is an American writer and filmmaker best known for the book Miss Peregrine's Home for Peculiar Children. Riggs was born in Maryland in 1979 on a 200-year-old farm, and grew up in Florida, where he attended Pine View School for the Gifted.[1][2] He studied English literature at Kenyon College,[3] and studied film at the University of Southern California. His work on short films for the Internet and blogging for Mental Floss got him a job writing The Sher... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ