תקציר הספר
רחובות העיר גֵ'דה דומים לסרט ישן בשחור-לבן: הנשים עוטות שחורים מכף רגל ועד ראש, ואילו הגברים לובשים כותונות לבנות. כל חבריו של נאצר נסעו לחופשה לרגל הקיץ, ורק הוא נותר לבדו בצל עץ הדקל שלו, מסתתר מהשמש היוקדת ועורג למגע ידה של אישה.
פתאום מאיר כתם צבע את עולמו של נאצר כשפתק קטן מוטל לרגליו. זהו מכתב אהבה מאישה שאת פניה לא ראה מעולם ואת קולה לא שמע. היא כותבת לו שמעתה ואילך תנעל לרגליה זוג נעליים ורודות, וכך יוכל לזהותה בין כל שאר הנשים לובשות השחורים. נאצר ואהובתו מתחילים להתכתב.
אך קשרי אהבה בין זוגות לא נשואים אסורים לפי החוק בערב הסעודית, ומשטרת הדת מפטרלת ברחובות ותרה אחר אוהבים אסורים. במוקדם או במאוחר תעמוד אהבתם של נאצר ונערתו במבחן הקשה מכול...

סולימן אדוניה נולד באריתריאה לאם אריתריאנית ולאב אתיופי. בעקבות הטבח באוֹם הָגֶ'ר בשנת 1976 העביר את ימי ילדותו במחנה פליטים בסודן, ובנעוריו גר ולמד בעיר ג'דה שבערב הסעודית. מאז שנת 1990 הוא גר בלונדון. מחיר האהבה הוא ספרו הראשון.

"סיפור אהבה יפהפה מתלקח לאטו בערב הסעודית... הצצה רגישה ומהורהרת לחייו של בחור צעיר הנתון במשטר דת חמור וחולם על אהבה בעולם שבו הנשים אסורות במגע... ספר אמיתי, נוגע ללב ורווי חושניות עצורה."
ג'ואן האריס, מחברת "שוקולד".


רשימות קריאה בהן מופיע האדמה פוסעת איתה
ספרים מצויינים | עופרה סמילה בת 42 מכפר יונה רשימת הקריאה עודכנה לפני 5 ימים

שווה קריאה /לקריאה עתידית | פלורנס פישמן בת 38 מיהוד רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשיים

התחיל לקרוא לפני 6 שנים ו-1 חודשים


התחילה לקרוא לפני 6 שנים ו-8 חודשים
©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ