ספר טוב דירוג של שלושה כוכבים וחצי
3.6
80% בנים
4 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:37
1012 התעניינו בספר


תקציר הספר
כעבור שמונים אלף שנים של הנדסה גנטית, שולטים בעולם האופטימליים בעלי החיתוך הגנטי המושלם. דבר אינו נסתר מעיניהם הכול סרים למרותם, הכול מעריצים אותם על שהגשימו את היקר בכיסופי האנושות: אלמוות. מעטים הם הסתמיים הזוכים בזכות הנדירה להוליד ילד, ולהם שאיפה אחת ויחידה: להפיק עובר שיגיע, בחיתוך גנטי עדין ומדויק, למעלת האופטימלי.
במחתרת, ישנם גם הורים ששאיפתם שונה בתכלית: להשתחרר מעריצותה של ההנדסה הגנטית, להרות וללדת כדרך הטבע. וישנם גם הקיבורגים המסתוריים, חציים אדם וחציים מכונה. האופטימליים חשבו שהקיבורגים עברו מן העולם זה-כבר, ושמחתרת ההורים גלויה לעיניהם. הם חיו בעולם שכולו טוב – עד שהתערב הייזנברג. עד מתי יניח הטבע לאדם לשנות את סדריו? גורם אי-הוודאות נכנס לתמונה, והפך אותה על פיה.
ספר מרתק ומעמיק מאת אחד הגדולים שבסופרי המדע הבדיוני בדורנו, פרנק הרברט (1985-1920). מחבר סדרת חולית.פרנק הרברט (סופר על המוקד)
פרנק פטריק הרברט (8 באוקטובר 1920 - 11 בפברואר 1986) היה סופר מדע בדיוני אמריקני נודע. יצירתו הנודעת ביותר היא ספרו "חולית", וסדרת חמשת הספרים שבאו אחריה. כמו כן, נודע בזכות ספרי מד"ב רבים אחרים, כגון ,ניסוי דוסאדי', וספרים מחוץ לסוגת המדע הבדיוני. פרנק הרברט נולד ב־1920 בוושינגטון. קריי... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ