תקציר הספר
רוב בארט, חוקר אף-בי-איי, חוזר למחוזות ילדותו בפורט הופ, עיירת חוף קטנה ומנומנמת במיין, כדי לחקור את פרשת היעלמותם של שני צעירים מאוהבים. הוא גובה הודאה מדהימה מקימברלי קרפו, אם חד הורית מפוקפקת שמתארת בפרוטרוט תאונת פגע וברח שהפכה לרצח כפול ומחריד, ושקימברלי הייתה עדה לו וגם שותפה בו, בעל כורחה.
שני הנרצחים לדבריה הם שני הצעירים הנעדרים. אבל איפה הגופות שלהם? ואיך אפשר להאמין למכורה להירואין עם גיליון הרשעות לא קצר, ששמה הולך לפניה כשקרנית מקצועית?
בארט מאמין לה. זאת עשויה להיות פסגת הקריירה שלו – או סופה. גם גורלן של שתי משפחות לפחות ייקבע לפי ההודאה, ומדינה שלמה עוצרת את נשימתה. בארט מסכן הכל ונכנס למסלול מסוכן ורצוף אסונות, קורבנות, תגליות מפתיעות ותפניות חדות, על רקע נופיה המרהיבים של מיין והים היפהפה והאכזר. המסע הזה יעמת אותו עם זיכרונות ילדות כואבים ועם עצמו.
האם הוא עשה את טעות חייו? וכמה רחוק הוא יסכים ללכת כדי לגלות את האמת שלא תיאמן, ולדעת בדיוק איך זה קרה?
ביד אמן, בעומק רגשי ודיוק פסיכולוגי ובתנופה מסחררת, יוצר מייקל קוריטה את אחד מספרי המתח הסוחפים והמשובחים ביותר של העת האחרונה.
איך זה קרה הוא המותחן הרביעי של מייקל קוריטה שמתורגם לעברית בסלע ספרים. קדמו לו הנביא, עד במנוסה ומילים אחרונות, שזכו לביקורות נלהבות בכל מדינה שבה יצאו לאור, והציבו את קוריטה בשורה הראשונה של סופרי המתח המובילים כיום בעולם


רשימות קריאה בהן מופיע איך זה קרה?
ביום מן הימים | Dark בן 26 מראשון לציון רשימת הקריאה עודכנה אתמול

רוצה לקרוא | גלית בת מראש העין רשימת הקריאה עודכנה לפני 4 ימים


פרסומת

לקט ספרים מאת מייקל קוריטה
לצפיה ברשימה המלאה, עבור לדף הסופר של מייקל קוריטה


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ