תקציר הספר
הנגיד סות': אביר מוות, עריץ, התקווה האחרונה...

בממלכת סית'יקוס השוכנת מאחורי הערפילים החונקים של רייבנלופט, כוחות נסתרים רוחשים מתחת לפני האדמה. הנגיד סות', השליט המוחלט של הממלכה מוצא את עצמו מותקף מבית ומחוץ, כאשר כלבי המלחמה מריחים דם ומבינים כי תמה שעתו של אביר הוורד השחור. בגבעות הברזל הרחוקות, משכנם של האלפים הפראים, מרים מורד אמיץ את נס המרד, הוורד הלבן, משואה בוהקת בעולם של אופל, בעוד שמלוצ'יו אדרה, שליט ממלכת אינבידיה שולח צבאות לעבר גבולות ממלכת סית'יקוס.
כשכבר לא ידוע מי הוא בן ברית ומי אויב, הנגיד סות' חייב למצוא דרך לשמור על שלמות ממלכתו השסועה. מלחמת אזרחים זאת יכולה לסמל את סופו של הנגיד או התחלה חדשה.

רוח הוורד השחור הוא ספר ההמשך של ספר הפולחן "אביר הוורד השחור" שאף הוא נכתב על ידי ג'יימס לאודר. ספר זה מחזיר את אחת הדמויות הידועות לשימצה, הנגיד סות', שיוצא לקרב על ממלכתו השסועה, בקרב אימתנים נגד ממלכתו שלו והכוחות האפלים הנסתרים השולטים בגורלו.


רשימות קריאה בהן מופיע רוח הוורד השחור - רשומות הוורד השחור-רייבנלופט #2
מדע בדיוני ופנטזיה | shmuel בן 62 מאשדוד רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש

פנטזיה ומדע בדיוני לקריאה | Sharon בת 20 מדרום קוריאה רשימת הקריאה עודכנה לפני שנה ו-1 חודשיםג'יימס לאודר (סופר על המוקד)
James Daniel Lowder (born January 2, 1963 in Quincy, Massachusetts) is an American author and editor, working most often within the fantasy, dark fantasy, and horror genres... המשך לקרוא


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ