תקציר הספר
"רומן שראוי לעמוד בשורה אחת לצד אני, קלאודיוס של רוברט גרייבס".
Publishers Weekly
"מחוות אהבה לאחד המשוררים הדגולים ביותר אי-פעם... מומלץ בחום".
Library Journal
"שילוב מנצח של היסטוריה ומיתולוגיה".
מרגרט פלנגן, Booklist

"לא המוות הוא המאפשר לנו להבין זה את זה, כי אם השירה"
לאוויניה גדלה בלי להכיר דבר מלבד שלום, חירות וגורי חתולים. אבל האלים גזרו שתינשא לגיבור שיקים אימפריה – ושהיא עצמה תהיה העילה למלחמה אכזרית.
באפוס המופתי האיניאדה סיפר המשורר וירגיליוס על מחזריה, על שערה שבער, על המלחמה. קולה שלה לא נשמע.
כעת, לאחר מאות שנות שתיקה, עולה הקול הזה ממעמקי המיתולוגיה וההיסטוריה: קולה של אישה המספרת את סיפור חייה ואת סיפור אהבתה, את הסיפור על הגורל שנגזר עליה ואת הסיפור על הגורל שבחרה בעצמה.

אורסולה ק' לה גווין, מן הדגולות שבסופרי המדע הבדיוני והפנטזיה של זמננו, מביאה בפרוזה מופתית יצירה נדיבה ובעלת יופי קודר על רגש ועל גורל, על מלחמה ועל מחיר המלחמה: יצירה גדושת כאב ואושר, מלאכת מחשבת של סופרת בשיא אונה הספרותי.

אורסולה ק' לה גווין היא מחברת סיפורים קצרים, מסות, ספרי שירה, ספרי ילדים ורומנים. היא זכתה בפרס הספר הלאומי, חמישה פרסי הוגו וחמישה פרסי נבולה, פרס קפקא, פרס פושקארט, פרס הווארד וורסל מטעם האקדמיה האמריקאית לספרות ואומנות, ופרס PEN/מלמוד. היא חיה בפורטלנד, אורגון. בקרו ב-www.UrsulaKLeGuin.com


רשימות קריאה בהן מופיע לאוויניה
למכירה - 10 ספרים ב50,ספר אחד ב10 | nogalo בת 37 מהרצליה רשימת הקריאה עודכנה לפני ארבעה שבועות

רומנים היסטוריים שקראתי | אנקה בת מקרית אתא רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשייםאורסולה ק. לה גווין (סופר על המוקד)
אורסולה קרובר לה גווין (Ursula Kroeber Le Guin) נולדה ב-21 באוקטובר 1929 בארצות הברית. היא סופרת אמריקאית הידועה בעיקר ככותבת מדע בדיוני ופנטזיה, אך כתבה גם שירה, נובלות, ספרי ילדים ומאמרים, וכן תרגמה ספרים רבים לאנגלית. אורסולה לה גווין מתגוררת בפורטלנד, אורגון שבארצות הברית מאז 1958. היא יד... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ