תקציר הספר
הנזיר שמכר את הפרארי שלו הוא בו-בזמן סיפור-משל ומדריך רוחני. זהו סיפורו של ג'וליאן מנטל, עורך דין מצליח שסגנון חייו הבלתי מאוזן מוביל אותו להתקף לב באמצע אולם בית משפט המלא מפה לפה. התמוטטותו הפיזית מביאה למשבר רוחני שמאלץ אותו להתעמת עם דרך חייו ולחפש תשובות לשאלות היסוד של החיים. בתקווה למצוא אושר ומימוש עצמי, הוא יוצא למסע יוצא דופן לתרבות עתיקת יומין במזרח. הוא מגלה שם שיטה רבת עוצמה לשחרור הפוטנציאל של הגוף, הנפש והנשמה, ולומד לחיות חיים שיש בהם רגש, שלווה ומטרה. הסיפור עתיר ההשראה ממזג חוכמה רוחנית נצחית של המזרח עם עקרונות הצלחה בני זמננו של המערב, ומראה צעד אחר צעד דרך לחיים חדורי אומץ, איזון, שפע ושמחה.

התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-3 חודשים
ספר מעולה שמלמד הרבה על החיים ושיפורם ומועבר בצורה מאוד מעניינת ויעילה.
"סיפור-משל ומדריך רוחני. עורך דין מצליח שמקבל התקף לב שמביא למשבר רוחני ומאלץ אותו להתעמת עם דרך חייו ולחפש תשובות לשאלות היסוד של החיים"
התחילה לקרוא לפני 5 שנים ו-6 חודשים
בדיוק גמרתי את פרק 7. קצת קשה לי להתחיל ולגמור את הספר הזה ביום אחד, יש כאן הרבה דברים שצריך לעכל לאט לאט... ספר חכם. ממש.
התחילה לקרוא לפני 6 שנים ו-5 חודשים
אז מה קורה שחוטפים שוק פיזי בגוף ? שמבינים שחומריות היא לא הכל בחיים, יוצאים לחפש את הנפש והנשמה...
התחילה לקרוא לפני 6 שנים ו-10 חודשים
ממש בהתחלה מתרגש לקרוא אותו, בהמשך הספר עליו ...
התחיל לקרוא לפני 6 שנים ו-11 חודשים


התחיל לקרוא לפני 7 שנים ו-2 חודשים


רובין ס' שארמה (סופר על המוקד)
רובין שארמה הוא אחד הסופרים הנקראים ביותר בעולם כיום. אחד עשר ספריו, שכיכבו בראש רשימות רבי-המכר בעולם כולו, נמכרו במיליוני עותקים ביותר מ-40 ארצות וב-46 שפות. שארמה, אמן המדיה החברתית ובעל בלוג רב-השפעה, הוא גם נואם מבוקש. ... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ