תקציר הספר
אִיתן ואבּיגֵיל בּרֶסלאוּ לעולם לא יזכו להגשים את חלומותיהם המשותפים: ירח דבש רומנטי, השנה הראשונה ביחד, בית גדול עם ילדים קטנים. סיפור אהבה ענק שנגדע באחת על ידי רוצח אלמוני.
עם מציאת הגופות נשלח ג'ון או'הרה, הסוכן המיוחד של האף־בי־איי, לחקור את הרצח הכפול. החקירה מתקדמת בעצלתיים, גם כאשר הוא מקבל דיווח על סקוט ואנאבל פירס - בני־זוג שיצאו לירח דבש ומצאו את מותם בפתאומיות. כשזוג שלישי נרצח במהלך ירח הדבש שלו, או'הרה כבר מבין שהוא מחפש רוצח סדרתי ושהרצח הבא הוא רק עניין של זמן.
אלא שאו'הרה הוא לא רק סוכן משטרתי, הוא גם קורבן אפשרי. שלושה גברים נרצחו בשבועיים האחרונים ברחבי ארצות־הברית ולכולם מכנה משותף אחד: הם עונים לשם ג'ון או'הרה. הסוכנת שרה ברובייקר נשלחת לביתו במטרה להביאו לדירת מסתור. או'הרה וברובייקר מתכוונים להישמע למפקדיהם, אבל רמז דרמטי שמתגלגל לידיהם, דוחף אותם להפר את ההוראה שקיבלו ולהמשיך את החקירה, כי מישהו חייב למצוא היגיון בטרוף המשתולל ברחובות ולעצור אותו.
ירח דבש שני הוא מותחן מהפנט ותזזיתי שנכתב בידי רב־אמן.
ג'יימס פטרסון הוגדר על ידי הניו־יורק טיימס "אחד הסופרים המשפיעים באמריקה", ורבים מספריו הם מהנמכרים ביותר בכל הזמנים. רב־המכר “בלי להשאיר עקבות“ וספרים נוספים פרי עטו יצאו בהוצאת מודן.
"פטרסון מוכיח שוב את כישרונו המופלא לספר סיפור מתח עם תפניות מפתיעות בעלילה." – פבלישרס ויקלי.


רשימות קריאה בהן מופיע ירח דבש שני
הרשימה החמה | רונדנית בת 51 מגבעת שמואל רשימת הקריאה עודכנה לפני שבוע וחצי

ספרות מתורגמת - מומלצים | זוהרצ בת 28 מהרצליה רשימת הקריאה עודכנה לפני 9 חודשים


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ