תקציר הספר
השנה היא 1967. המקום - גרינוויל, מיסיסיפי. פצצה שהוטמנה במשרדיו של עורך דין יהודי ליברל, פעיל התנועה לזכויות האזרח, מתפוצצת וגורמת למותם של שני בניו התאומים בני ה - 5. חבר הקו-קלוקס-קלאן, סם קייהול, מואשם בפשע. עשרים ושתיים שנים חלפו. סם קייהול יושב בשורת הנידונים למוות זה שנים. כל הערעורים שהגישה חברת הפרקליטים המייצגת אותו מוצו. והנה קם בחברה עורך דין צעיר, אדם הול, ומבקש לעבוד על התיק של סם - במטרה לשחרר את איש הקלאן מתא הנידונים. מדוע? המתח מצטבר והולך בספרו החדש של ג'ון גרישם, המתמודד כאן עם סוגיות מוסריות בסיסיות של אשמה ואחריות, רשות המדינה להרוג את מי שהרג, ערך חיי אדם ועומק הקשר המשפחתי.
"העובדות המדוייקות לגבי העבודה המשפטית, חיי הנידונים למוות וההוצאה להורג, מקבלות לפתע עוצמה הסוחפת את הקורא ומטלטלת את נפשו" ("סאנדיי טיימס")
ג'ון גרישם הוא מחברם של רבי-מכר מרתקים: "עת להרוג", "הפירמה", "תיק שקנאי", "הלקוח", "מוריד הגשם", "משחק המושבעים", השותף", "פרקליט רחוב", "הצוואה", "האחווה", "בית צבוע", שראו אור בהוצאת "מודן".

כולם הגיעו לראש רשימות רבי-המכר בכל העולם, נמכרו עד כה ביותר משלושים מיליון עותקים, מספר ספרים עובדו לסרטי קולנוע מצליחים ואחרים נרכשו אף הם על ידי הוליווד.


רשימות קריאה בהן מופיע התא
ספרים מצויינים | עופרה סמילה בת 42 מכפר יונה רשימת הקריאה עודכנה לפני חודש

ספרים שיש לי | סופי בת מחיפה רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשייםג'ון גרישם (סופר על המוקד)
ג'ון גרישם נולד בשנת 1955 במדינת ארקנסו שבארצות הברית, כבכור מתוך 5 אחים. אביו היה פועל בניין ומגדל כותנה. לאחר מעברים תכופים, השתקעה המשפחה בשנת 1967 בעיירה סאות'הייבן במחוז דה סוטו, מיסיסיפי. גרישם הצעיר נהג להרבות בקריאה, בעידודה של אמו. בייחוד הושפע מכתיבתו של ג'ון סטיינבק, שבהי... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ