תקציר הספר
סיפורו של ג'ייקוב התחיל במסע אל אי נידח, שם הוא מצא את "המעון של מיס פרגרין לילדים משונים". הוא נמשך במבצע הצלה נועז של הילדים הלכודים ב"עיר חלולה", ועכשיו מגיע החלק השלישי והאחרון.
ג'ייקוב בן ה–16 מגלה כוחות חדשים וצולל אל ההיסטוריה כדי להציל את חבריו הכלואים במבצר שמור היטב. אל הדרך יוצאים עמו הילדה עם האש בקצות האצבעות והכלב המריח ילדים אבודים. יחד הם יגיעו אל סמטאותיה החשוכות של לונדון הוויקטוריאנית, בניסיון אחרון לקבוע את גורלם של הילדים המשונים.
טרילוגיית "המעון של מיס פרגרין" הייתה לאחת התופעות המפתיעות בעולם הספרות בעשור האחרון. הסדרה של רנסום ריגס שהתה למעלה משנה ברשימות רבי–המכר של ה"ניו–יורק טיימס", נמכרה במיליוני עותקים ברחבי העולם, ועובדה לסרט בבימויו של טים ברטון.
סיפור אנושי מרגש, פנטזיה מצמררת וכובשת שאסור להחמיץ. לבני 12 עד 120.
"כמו התמונות המצמררות, הסיפור מוצא איזון דק בין יופי מהפנט לאופל מאיים." הספרייה הפנטסטית
"מפחיד בצורה נפלאה." הגרדיאןרנסום ריגס (סופר על המוקד)
Ransom Riggs (born February 3, 1979) is an American writer and filmmaker best known for the book Miss Peregrine's Home for Peculiar Children. Riggs was born in Maryland in 1979 on a 200-year-old farm, and grew up in Florida, where he attended Pine View School for the Gifted.[1][2] He studied English literature at Kenyon College,[3] and studied film at the University of Southern California. His work on short films for the Internet and blogging for Mental Floss got him a job writing The Sher... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ