תקציר הספר
באמצע לילה אפל וקר של חודש דצמבר מצלצל הטלפון בביתו של אריק מריה ברק, פסיכיאטר מומחה לטיפול בטראומה.
על הקו מפקח המשטרה, יונה לינה, שמבקש את עזרתו הדחופה: בבית החולים בסטוקהולם שוכב נער פצוע קשה ומחוסר הכרה שעבר תקיפה חמורה. אם אריק יצליח להפנט אותו ולהבין ממנו מי רצח את הוריו ואת אחותו הקטנה, אולי המשטרה תספיק לאתר את אחותו הגדולה לפני שהרוצח יגיע גם אליה.
עשר שנים חלפו מאז הפעם האחרונה שאריק השתמש בהיפנוזה, ומאז נשבע לעולם לא להפנט שוב. כשלבסוף הוא נעתר לבקשת מפקח המשטרה ומפר את שבועתו, פוקדים אותו ואת משפחתו אירועים אלימים ובלתי צפויים המאיימים להרוס את חייו. עד מהרה מוצאים עצמם אריק ומשפחתו, ויונה, מפקח המשטרה, לכודים בתוך חלום בלהות המגיע לשיאו בערב חג המולד.
דומה שלא השלג הצחור היורד מהשמיים השחורים וגם לא הקור המקפיא שבחוץ מצליחים לצנן את להט הנקמה והטירוף האחראים לכל המתחולל סביבם.הקורא עיר הקורא מתי
סיון אופקים לפני 7 שנים ו-8 חודשים מענה
חיים נתניה לפני 7 שנים ו-8 חודשים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע המהפנט - יונה לינה #1
רוצה לקרוא | גלית בת מראש העין רשימת הקריאה עודכנה לפני 7 שעות

רשימה | רוןש בן 68 מחיפה רשימת הקריאה עודכנה אתמול


פרסומת

ממש בהתחלה
התחיל לקרוא לפני 4 שנים ו-8 חודשים
לא מצליחה להוריד מהיד במקום לנצל את הימים האחרונים לפני לידה לצבירת שעות שינה אני קוראת כמו מטורפת עד השעות הקטנות של הלילה. ספר זורם כתוב בצורה יפה.
התחילה לקרוא לפני 6 שנים ו-3 חודשים


התחיל לקרוא לפני 6 שנים ו-10 חודשים


לארס קֶפּלֶר (סופר על המוקד)
Behind the pseudonym Lars Kepler stand the husband and wife writing team Alexander Ahndoril and Alexandra Coelho Ahndoril. Both experienced authors in their own right, they have each published several highly acclaimed novels. They have now chosen to devote all their energy and creativity to the books about Joona Linna, a fearless and doggedly determined Chief Inspector from Stockholm. The name Lars Kepler pays homage to two people. The first name, Lars, is in honour of the bestselling crime w... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ