תקציר הספר
מיקי ג'ונס יושבת בחצר בית–הספר עם חברות. כולן ממוקדות בשרירי הזרועות המרשימים של לוּקה ווּיִיץ', התלמיד החדש והאטרקטיבי. אבל מיקי מוטרדת. היא שומעת קול קורא בשמה. משהו גורם לה להתקרב לכביש ולהתבונן בילדה הקטנה שמשחקת לבדה. היא מבינה שהיא צופה בתאונת דרכים שעומדת להתרחש. בלי לחשוב היא מתחילה לרוץ, אבל הטנדר מהיר ממנה ותאונת הדרכים הופכת לנקודת המפנה של חייה.
היא מתעוררת בריאה ושלמה במקום ובזמן שאינם מוכרים לה, ומגלה שהיא חלק מקבוצה שנשלפת מחייה הרגילים לטובת משימה סודית. מה שנראה בהתחלה כמו משחק מתגלה כמאבק לחיים או למוות. בלי הסברים וללא הכנה מוקדמת מיקי מוצאת את עצמה נאבקת בדראו - יצורים מבעיתים ומסוכנים המבקשים להכניע את בני–האדם ולהשתלט על כדור הארץ.
בסיום המשימה היא חוזרת לחייה הקודמים כאילו לא קרה דבר, עד לפעם הבאה שבה תישלף לטובת משימה נוספת. ובינתיים - אסור לה לדבר על כך עם איש.
החלק הטוב בסדרת האירועים הזאת הוא ג'קסון טייט, ראש הצוות המלווה אותה. הוא חתיך–על והחיבור ביניהם מיידי ומחשמל. הבעיה היא שגם לוּקה ווּיִיץ' נמצא בסביבה, ושכל הסודות האלה מאוד לא מוצאים חן בעיני קארלי, חברתה הטובה מאז ומתמיד.
מיקי נחושה לעמוד במשימה ונראה שהיא מצליחה. אבל אז המשחק מקבל תפנית מחרידה וכל הקלפים נטרפים מחדש.

ריגוש הוא הראשון בטרילוגיית המשחק של איב סילבר. תרכובת מושלמת של פנטזיה, מתח מצמית ועוצמות רגשיות.

"חכם ומקורי. זהו ספר פעולה עתיר רגשות." ניו–יורק טיימס


רשימות קריאה בהן מופיע ריגוש - המשחק #1
רשימת המשאלות (מגוון) | oshi21 בת 31 מקרית נטפים רשימת הקריאה עודכנה לפני 5 ימים

בלאדי מרי | שונרא החתול בת ממנהרת הזמן רשימת הקריאה עודכנה לפני 3 חודשים

©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ