ספר בסדר דירוג של שלושה כוכבים
3
100% בנות
0 בנים   1 בנות
גיל ממוצע:47
599 התעניינו בספר


תקציר הספר
האישה הבשלה היא מפולפלת ועשירה בניסיון חיים. כמו יין משובח היא מתוקה, עוקצנית, תוססת ורכה, היא גם אימהית גם שובבה, היא בטוחה בעצמה, מפתה ורבת תושייה, ומנגד - אין היא מציבה שעון ביולוגי מתקתק ליד מיטת מאהבה ולא מנסה לגרור אותו אל מתחת לחופה. האישה הבשלה מוכנה לחוות, במחצית השנייה של שנותיה, חיים מלאים עניין ותשוקה, למרות כישלונות והתחלות קשות.בת כמה היא האישה הבשלה? אי שם בין גיל ארבעים לבין יום מותה.
סקס והאישה הבשלה הוא סיפורה של המהפכה האינטימית המתרחשת בשנים האחרונות, שבהן דור של נשים באמצע החיים מוכנות יותר מאי-פעם לחוות סקס, אהבה, פגישות היכרות, חלומות חדשים, רוחניות והחייאת נישואיהן. בספר פורץ דרך זה, במיוחד מאז מעברים, מתארת גייל שיהי את עולמה החדש, מלא התשוקה, של האישה נטולת הכבלים - בודדה או נשואה - המסרבת להתכנס לתוך התפקיד הסטריאוטיפי של האישה הכבויה שמיטב חייה מאחוריה, ומאחר שהיא משוחררת מטיפול בילדים קטנים, מבעל נזקק ומקריירה בשלבי התחלה, היא יכולה ומוכנה לתור אחר חיי התשוקה.
גייל שיהי, משלבת בסגנונה המיוחד מחקר וראיונות, ומשמיעה את קולן של יותר ממאה נשים רבות קסם. יש בהן נשים נשואות שהתסיסו מחדש את נישואיהן אחרי שהילדים עזבו את הקן, יש נשים גרושות, יש אלמנות ויש רווקות שמצאו חלומות חדשים ואהבות חדשות. שיהי משרטטת קו ישיר בין הרצון לטפח חלום חדש לבין פיתוח האינטימיות והעונג המיני. היא גם בוחנת את החידושים הרפואיים האחרונים הנוגעים לבעיות המכבידות על חיי המין של נשים. דיוקנאות הנשים של שיהי כוללים גם נשים שהיתה להן עדנה עם מאהבים צעירים, נשים שמצאו את הנשמה האחות בגיל שישים, וסירוניות בנות שבעים, שמונים ואפילו תשעים. בכולן מצאה שיהי תבניות אוניברסליות המתאימות לכל אישה באשר היא.
גייל שיהי, היא מחברת רב המכר הבין-לאומי מעברים, שהוגדר על ידי ספריית הקונגרס בארצות הברית כ"אחד הספרים המשפיעים ביותר בימינו", וכן הספרים מעברים חדשים וגברים ומעברים (שלושתם ראו אור בעברית בהוצאת זמורה-ביתן). היא זוכת פרס "וושינגטון ג'ורנליזם ריוויו" בקטגוריית הכתיבה המגזינית הטובה ביותר באמריקה.


רשימות קריאה בהן מופיע סקס והאישה הבשלה
קראתי | פרל מנשב בת 47 מהרצליה רשימת הקריאה עודכנה לפני חודשיים


©2006-2017 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ