תקציר הספר
בימי קדם, בעולם של קסם, כישוף ואימה, הצליח הנער טוראק - שנותר לבדו לאחר שדוב ענק הרג את אביו - להתאקלם בקרב בני שבט העורב. אך לפתע תוקפת את אנשי היער מחלה מסתורית, שקטה וקטלנית. רק טוראק יוכל למצוא את התרופה למחלה ולהציל את אנשי היער מן הרוע המאיים לכלותם. מתברר לו שהתרופה נמצאת בידי שבט כלב הים, והוא יוצא לבדו למסע ארוך אל מעבר לגבולות היער. הוא נקלע למחוזות זרים ומוזרים, אל איים מסתוריים, והמוות דולק בעקבותיו. טוראק חייב להשתמש בשכלו החריף ולזהות מי אויב ומי אוהב. אולם טוראק לא יישאר לבדו; חברים נאמנים ייחלצו לעזרתו, והוא יגלה בתוכו כוחות חדשים שישנו את חייו לנצח.

הולך הרוח הוא הספר השני בסדרת "דברי ימי האופל", אחרי אח זאב. מישל פייבר ארגה במיומנות סיפור מופלא על חברות, בגידה, הקרבה ואומץ לב, המתרחש בעולם אכזר ומסוכן של חיות טרף ושבטים עוינים.

הסדרה, שכונתה "הארי פוטר של עידן האבן", תורגמה לשפות רבות וזכתה בשבחי הביקורת.


הקורא עיר הקורא מתי
einav mandel raanana לפני 6 שנים ו-1 חודשים מענה
livliv רמת השרון לפני 3 שנים מענה

רשימות קריאה בהן מופיע הולך הרוח - דברי ימי האופל #2
המלצות של אימא לקורא הצעיר (11+) | אינה בת 48 מיודפת רשימת הקריאה עודכנה לפני 8 חודשים

מד"ב ופנטזיה למכירה | shmuel בן 64 מאשדוד רשימת הקריאה עודכנה לפני 8 חודשים


פרסומתהתחיל לקרוא לפני 6 שנים ו-6 חודשים


מישל פייבר (סופר על המוקד)
מישל פייבר (באנגלית Michelle Paver; נולדה ב-7 בספטמבר 1960) היא סופרת פנטזיה בריטית. פייבר נולדה במלאווי לאב ממוצא דרום אפריקאי ולאם ממוצא בלגי. האב הפעיל עיתון צנוע בשם Nyasaland Times והאם כתבה מדור רכילות שבועי. בגיל שלוש היגרה המשפחה לבריטניה. מישל למדה בבית הספר Lady Margaret Hall באוקספורד וקב... המשך לקרוא


©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ