יוני ברקאי

יוני ברקאי

סופר

בעל תואר שני בהתנהגות אירגונית מאוניברסיטת תל אביב.
החל את קריירת הכתיבה שלו ככתב נוער ב"מעריב לנוער" ומאז כותב בדרך קבע. פרסם מספר סיפורים בעיתונים שונים, וכן שירים וסיפורים רבים באתרי כותבים באינטרנט. "לא יכול בלי לכתוב".
המחבר מגדיר עצמו כאיש שאוהב אנשים ותמיד שמח להיכרויות ולקשרים חדשים. בעל ניסיון רב בעבודה עם אנשים, כקצין בצבא, כיועץ אירגוני ומנחה סדנאות, וכמלווה קבוצות לחו"ל שהדריך עשרות טיולים והכשיר דורות של מלווים חדשים.
הקים ומנהל עד היום את חברת "יוני הפקות פרסומיות בע"מ", העוסקת בעיצוב תדמיתי, הפקות דפוס והוצאה לאור, ובייצוג תערוכות בינלאומיות בישראל.

1.
שלושה גברים בבית אחד. זה שנולד שם, ושניים שהוזמנו להתגורר אתו כל זמן שיחפצו בכך. האם תצליח הנוסחה, שהייתה נטולת נשים מלכתחילה, להמשיך ולתפקד גם אחרי שאלו חודרות למרקם חייהם? שלושה חברים והמון זכרונות עבר, שצפים ועולים כל פעם מחדש – האם תצליח החברות לשרוד חרף כל אלה? שלושה – מיקי תורג'מן, מהנדס העיר, שהצליח כנגד כל הסיכויים, ומוצא עצמו מסתכן שוב ושוב במלחמות לא לו; שרגא דנציגר, הקבלן פושט הרגל, שסודות העבר מאיימים על חייו; ודוקטור צימרינסקי, רופא ילדים בדימוס, שנסחף יחד עם שני דייריו במערבולת האירועים. גבר אחד ושלוש נשים, וכולן אקסיות; וגבר אחד ושתי נשים במשולש יוצא דופן. וגבר אחד שמחפש אם אבודה בין שלוש אחיות חרדיות, וגורר למשימה הזו את כל הסובבים אותו. שלושה – סיפור מרגש על מסע בלתי נלאה בחליפות הזמן וברחבי הארץ הזו, אבל גם בנבכי נשמותיהם של גיבורי הסיפור, המחפשים, איש־איש, אחר האמת האישית שלו. שלושה הוא סיפור רמתשרוני, עם ניחוחות של עיירה קטנה, שרוחשים בה סודות וקונפליקטים ללא סוף – בין שכונה מערבית שבֵעה לשכונת מורָשָה המקופחת, בין שומרי חוק לפורעיו, ואפילו בין אוהדים שרופים של "מכבי" ו"הפועל" התל-אביביות, עוד בטרם נולדה להם קבוצת כדורגל מהוללת משלהם. שלושה הוא סיפור ישראלי, קולח ומרתק, על אנשים כמוני וכמוך, שמותיר את הקורא בתחושה שאת רובם הוא כבר פגש או יפגוש מתישהו, בסוּפֶּר או בבית הקפה השכונתי. זהו ספרו הראשון של יוני ברקאי, היוצא לאור באופן מסחרי ברשת חנויות סטימצקי. ...


ספר נחמד,קריא, מותח עם הומור קל, חבר'המני, וזהו . לא לצפות ליותר. סיפור המיסגרת הוא פשוט : שלושה חברים , פנויים, עוברים לגור בבית אחד: מיקי, מ... המשך לקרוא
6 אהבו · אהבתי · הגב

©2006-2019 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ