תקציר הספר
"תחילת הסוף היא מכונית כחולה בוערת בנקודה הגבוהה ביותר בהר טָנְטוֹבֶּרייט. מפקחת המשטרה ז'נט שילבֶּרג לא ציפתה שדווקא הר בוער באמצע סוֹדֶרמָאלְם יהיה החלק שישלים את התמונה. ברגע זה לז'נט אין שמץ של מושג שכל זה הוא תחילת הסוף, ושכל הפרטים שאיכשהו קשורים אלה לאלה יזכו להסבר. למרות הכול, היא רק בן אדם, ולכן לא תהיה שותפה אלא לשבריר מן השלמוּת כולה."
בחלק השלישי והאחרון בטרילוגיה עטורת הפרסים החולשה של ויקטוריה ברגמן מגיעה שרשרת הרציחות שהחלה בספרים הקודמים לשיא עוצר נשימה. ובעוד הבלשית ז'נט שילברג ממשיכה את המרדף אחר ויקטוריה ברגמן החמקמקה, הפסיכולוגית סופיה סטרלונד מצליחה סוף סוף להתמודד עם שברי עברה ולהאיר באור חדש את העבר וההווה גם יחד.
טרילוגיית החולשה של ויקטוריה ברגמן זכתה להצלחה מסחררת ברחבי העולם, נמכרה במיליוני עותקים ותורגמה לשפות רבות.אֶריק אָקסל סוּנד (סופר על המוקד)
Erik Axl Sund is the pen name of Swedish author duo Jerker Eriksson (b. 1974) and Håkan Axlander Sundquist (b. 1965). Previously, Håkan has worked as a sound engineer, musician and artist, and Jerker as the producer of Håkan’s electro punk band iloveyoubaby! and a prison librarian. The two are now full-time writers, but also run an art gallery together. Erik Axl Sund is the author of Crow Girl (2010), Hunger Fire (2011) and Pythia’s Instructions (2012). Together, the novels form the tr... המשך לקרוא


©2006-2018 לה"ו בחזקת חברת סימניה - המלצות ספרים אישיות בע"מ